PDA

View Full Version : مشکل در اجرای برنامه visual studio

bahar2008
یک شنبه 18 فروردین 1387, 10:13 صبح
سلام به همه دوستان خوبم
من به یک پیغام خطا موقع اجرای برنامه visual studio برخوردم که چند روزه باهاش مشکل دارم.
اوایل این خطا رو نمی داد و به راحتی باز می شد این برنامه ولی بعد از حدود 5 ماه به طور ناگهانی و بدون اینکه به تنظیماتش دست بزنم پیغام زیر رو داد و با اینکه چند بار repair و چند بار دوباره install کردم ولی باز هم همون پیغام خطا رو می داد :ناراحت::ناراحت::ناراحت:

حتی اسم فایلی رو هم که گفته ( mscoree ) از اینترنت دانلود کردم و در قسمتی که برنامه نصب شده بود قرارش دادم ولی باز هم این پیغام رو می داد :گیج::ناراحت::گریه:

خواهشا هر کی به این مشکل برخورده و تونسته حلش کنه به منم بگه :افسرده:چند روزه از کارم و پروژه ام افتادم به خاطر این پیغام خطای زیر :گریه: :گریه:

http://img.majidonline.com/pic/149397/1.JPG

yavari
یک شنبه 18 فروردین 1387, 11:55 صبح
سلام

به نظر میاد دات نت فریمورکت مشکل داره .
http://forums.microsoft.com/MSDN/ShowPost.aspx?PostID=397287&SiteID=1

موفق باشید

bahar2008
یک شنبه 18 فروردین 1387, 13:58 عصر
ممنون از راهنماییت دوست عزیز :قلب:
حالا این دات نت فریم ورک رو چه جوری می تونم دوباره نصبش کنم؟
آیا همراه با خود visual studio نصب می شه یا جدا هست؟ اگه با خود نرم افزار نصب می شه که من تا حالا چند بار visual studio رو نصب کردم ولی بازم هر دفعه همین پیغام خطا رو می ده :ناراحت: :ناراحت:

Dariuosh
یک شنبه 18 فروردین 1387, 15:23 عصر
خوب اول پاکش کن از تو Add Remove Programs بد که دوباره VS رو نصب کنی اون نصب میشه

bahar2008
دوشنبه 19 فروردین 1387, 10:22 صبح
ممنونم از راهنماییت دوست عزیز
من همین الان این کارو انجام دادم و حتی اولش فریمورک رو repair کردم ولی باز هم اجرا نشد و بعد به روشی که شما گفتید unistall کردم و خود vs رو هم unistall کردم و دوباره visual studio رو install کردم ولی الان که می خوام اجراش کنم باز هم همین پیغام خطا رو می ده :افسرده: :گریه:

Dariuosh
دوشنبه 19 فروردین 1387, 10:42 صبح
چیزی که میگم منطقی نیست ولی اینجور موقع ها که سیستم قاطی میکنه و به هیچ صراطی مستقیم نیست و از قرار عجله هم داری بهتر اینه که یه ویندوز ناقابل نصب کنی که دیگه حرفی توش نباشه:متفکر:

bahar2008
دوشنبه 19 فروردین 1387, 11:20 صبح
این که اصلا امکان نداره آخه کامپیوتر محل کارم این مشکل رو داره و اگه بخوام دوباره ویندوز نصب کنم کلی از برنامه های مفیدش پاک می شه و کلی از کارا عقب می افتیم :ناراحت:

اگه دوباره فایل فریمورک رو دانلود کنم از اینترنت باید کجای فایل ویژوال استدیو قرارش بدم تا نصب بشه و کار کنه؟
آیا این راه عملی هست و فایده ای داره؟

mehran5
دوشنبه 19 فروردین 1387, 19:00 عصر
البته ویندوز رو هم میتونید تعمیر کنید بدون نصب کامل با ذستورfsc /scannowدر run.دات نت فریم ورک رو هم در کینگ 2007-2008یا بعضی xp ها هست مثل vista و double.

VBExpress
دوشنبه 19 فروردین 1387, 19:18 عصر
آخه کامپیوتر محل کارم این مشکل رو داره

همینه دیگه ... سر کار که جای ویژوال بازی کردن نیست ...

reza6384
دوشنبه 19 فروردین 1387, 20:39 عصر
با اینکه این توضیح زیاد فنی نیست اما حس می کنم به درد می خوره. بعضی وقت ها بعضی برنامه ها که نصب می شن برنامه های دیگه رو به هم می ریزن یا اینکه کلا یه اتفاقاتی به هر دلیل می افته که یهو می بینیم سیستم چند روز پیش درست کار می کرده، اما الان کار نمی کنه. به نظر من در این موارد بهترین کار قبل از Repair کردن برنامه ها و نصب مجدد ویندوز System Restore هست که خیلی دفعات زیادی منو نجات داده. نصب ویندوز هم که دیگه تیر خلاصه اگر همه جا به بن بست خوردی.

bahar2008
دوشنبه 19 فروردین 1387, 21:22 عصر
ممنونم از راهنماییتون دوست عزیز:قلب::قلب::قلب: اینم فکر خیلی خوبیه ولی فکر می کنید با اینکه تا به حال چند بار ویژوال استدیو رو پاک کردم و نصب کردم restore کردن سیستم فایده ای داره؟:متفکر:

bahar2008
دوشنبه 19 فروردین 1387, 21:27 عصر
همینه دیگه ... سر کار که جای ویژوال بازی کردن نیست ...

دوست عزیز اولا من با این زبان برنامه نویسی بازی نمی کنم و دارم پروژه ای رو برای محل کارم می نویسم که تا به حال با زبان برنامه نویسی اش کار نکرده بودم دوما این مشکل خود به خود به وجود اومد و من حتی کوچکترین دستی به فایلهای برنامه نزدم و نمی دونم چه جوری شد که بعد از چند ماه این اتفاق افتاد :ناراحت::ناراحت:

شما که نمی تونی تو مشکلات به بقیه کمک کنی لطف کن و در مورد چیزی که خبر نداری زود قضاوت نکن

VBExpress
دوشنبه 19 فروردین 1387, 21:42 عصر
شما که نمی تونی تو مشکلات به بقیه کمک کنی لطف کن و در مورد چیزی که خبر نداری زود قضاوت نکن
شوخی کردم ... چرا میزنی ؟؟!!

فریم ورک رو نصب کردی ؟؟؟ از اینجا دانلود کن

Microsoft .NET Framework Version 2.0 (http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=0856eacb-4362-4b0d-8edd-aab15c5e04f5&displaylang=en)
Microsoft .NET Framework Version 3.5 (http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=333325FD-AE52-4E35-B531-508D977D32A6&displaylang=en)

soltanalidj
دوشنبه 19 فروردین 1387, 23:08 عصر
این راه شاید ابتدایی باشه ولی امتحانش کن.
یه ویرایش دیگه ازVs را نصب کن.
مثلا اگر الان professional نصب کردی پاکش کن و Express را نصب کن.
اگر نشد یه بار VS کامل به صورت Compelete نصب کن.

علیرضا مداح
سه شنبه 20 فروردین 1387, 08:58 صبح
سلام ،
معمولا" این مشکل با Reinstall کردن .Net Framework حل میشود.

ezamnejad
سه شنبه 20 فروردین 1387, 09:53 صبح
یه ویرایش دیگه ازVs را نصب کن.

به نظر من مشکل شما ربطی به vs یا نسخه های دیگرش نداره . همانطور که دوستان هم قبلا گفتند مشکل شما به ویندوز ربط پیدا میکند .

bahar2008
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 18:52 عصر
ممنونم از راهنمایی و لطف همه دوستان خوبم
دارم سعی می کنم همه پیشنهادهارو امتحان کنم :ناراحت: تا بحال چند بار فریم ورک رو uninstall و install کردم ولی فایده ای نداشت.:ناراحت:

ممنونم VBExpress عزیز که لینک دانلودها رو گذاشتید برام :قلب: