PDA

View Full Version : Print datagridview

Afshin160
دوشنبه 19 فروردین 1387, 15:02 عصر
کمک ....
می خواهم از یه جستجو که در یک datagridview نمایش داده میشه print بگیرم .
به عبارت دیگر می خواهم گزارشی از یک جستجو د اشته باشم ، وچون جستجوهای متفاوتی دارم می خواهم از datagridview نمایش اطلاعاتم print بگیرم .
:عصبانی++:

peymannaji
دوشنبه 19 فروردین 1387, 17:34 عصر
نظر بند این هست که این کار رو با کریستال ریپورت انجام بدی ...
البته اگه راه بهتر وجود داره دوستان بگن ما هم استفاده میکنیم چون من همین یه راه رو بلدم ...

Dariuosh
دوشنبه 19 فروردین 1387, 20:57 عصر
اینجا (http://forums.microsoft.com/MSDN/ShowPost.aspx?PostID=55331&SiteID=1)یه سری بزن

Afshin160
دوشنبه 26 فروردین 1387, 18:36 عصر
خودم راهشو پیدا کردم هر کسی خواست به آدرس زیر میل بزنه راستی اگه بگید چطور تو اینجا بزارم خوبه ....
ae_afshin@hotmail.com

peymannaji
دوشنبه 26 فروردین 1387, 18:41 عصر
دوست عزیز از طریق حالت پیشرفته برای ارسال استفاده کنید که در آن مدیریت فایل ضمیمه وجود داره یا میتونید به من بدید که تو هاست خودم آپلود کنم لینکشو بزارم اینجا

spanish_boys1[at]yahoo.com

Afshin160
سه شنبه 27 فروردین 1387, 10:04 صبح
فایل زیر خیلی می تونه کمک بکنه ....
شما براحتی می تونید از datagridview پرینت بگیرید...

peymannaji
سه شنبه 27 فروردین 1387, 18:39 عصر
سلام دوست عزیز . کد خوبی بود اما من با کریستال ریپورت راحتر اینکارو میکنم و خوب خیلی حرفه ای تر اما نسبت به کدهایی که در اینترنت دیده بودم کد شما واضح تر و ساده تر بود . در ضمن یک باگ کوچیک داره که وقتی آیتم selected رو انتخاب میکنی نتیجه یک صفه سفید هست ... اگه وقت کنم درستش میکنم میزارم اینجا ...

با تشکر

Afshin160
چهارشنبه 28 فروردین 1387, 17:48 عصر
سلام دوست من ..
peymannaji جان اگه یه sample ساده بدی که dataset به کریستال ریپت پاس بده و بهمراه
خود فایل کریستال ریپرتش ... ازتون ممنون میشم ...

متشکرم... افشین

khz-web1
چهارشنبه 26 فروردین 1388, 00:31 صبح
سلام دوست من ..
peymannaji جان اگه یه sample ساده بدی که dataset به کریستال ریپت پاس بده و بهمراه
خود فایل کریستال ریپرتش ... ازتون ممنون میشم ...

متشکرم... افشین

دقیقا من هم همین مشکل رو دارم ...
با تشکر

peymannaji
چهارشنبه 26 فروردین 1388, 01:27 صبح
مراحل تولید یک فایل ریپورت به پروژه که مشخص هست مثل اضافه کردن فرم به پروژه هست + یک ویزارد که در اون باید نوع منبع رو مشخص کنید که من دیتاست انتخاب کردم یک کد هم گذاشتم ... البته با توجه به زمان اندکی که داشتم سریع این پروژه ایجاد کردم ... ببینید بدردتون میخوره