PDA

View Full Version : طراحی فورم

MOSTAFANAVVAB
چهارشنبه 21 فروردین 1387, 08:01 صبح
با سلام
دوستان من میخواهم برای محل کارم یک برنامه تحت شبکه (داخلی) بنویسم که بره و از کامپیوتر کاربران گزارش سخت افزار . نرم افزار و یک یادو صفحه مسیج باکس که کاربر تکمیلش کنه رو برام بگیره و بفرسته
__________________________________________________ ___
باید چه آیتم هایی رو برای فورم درنظر بگیرم؟
چگونه برنامه را بنویسم که فایر وال وینوز و آنتی ویروس ها مانع نشوند؟
فورم تنظیمات این برنامه کا باید ارسال خود را بصورت اتوماتیک انجام دهد باید شامل چه اقلامی باشد

با تشکر

amirsajjadi
پنج شنبه 22 فروردین 1387, 13:44 عصر
کامپوننت Winsock.DLL رو که میتونی از همین سایت دریافت کنی . آنتی ویروسا هم ممانعت نمیکنن (آدرسش توی امضای من هست)
بقیه سوالات شما هم بستگی به سلیقه ی شما و برنامه ای داره که میخواین بنویسید

MOSTAFANAVVAB
چهارشنبه 20 شهریور 1387, 11:31 صبح
بازم کمک
بازم کمک
بازم کمک
بازم کمک
بازم کمک

MOSTAFANAVVAB
شنبه 23 شهریور 1387, 12:58 عصر
میشه از طریق system Io یک فایلی را در ویندوز باز کرد مثل system informationبعد از قسمت componentesاون اطلاعات سخت افزار را در یک textbox نشون داد

لطفا کمک کنید

MOSTAFANAVVAB
شنبه 23 شهریور 1387, 12:59 عصر
دوستان
من کلی با سیستم اینفورمیشن و این وایرومنت ور رفتم تا بتونم در یک صفحه اطلاعات مر بوط به سیستم از جمله حارد دیسک تعداد درایوها و رم و مقدار کارت گرافیک ، و بطور کلی اطلاعات تمام قطعاتی که در این جعبه که کیس نام داره را روی یک صفحه ببینم ولی نشد
از طریق system infomation .inviroment میشه به اسم یوزر دست رسی داشت ولی من یک تابع میخوام کا از طریق اون به تمام اونا دسترسی و در صورت نیاز بتونم مقادیر آن را فالس یا ترو کنم ، دوستان با محبت من اگر امکان داره در خصوص کد های که مینویسید لطفا توضیحی مختصر دهید.تا این من هم سر در بیاورم چکردید..

MOSTAFANAVVAB
چهارشنبه 27 شهریور 1387, 12:03 عصر
آقا من توانستم مشکلم را تا حدی حل کنم
ولی پیدا کردن مقدار رم و نوع کارتگرافیک انصافا کار سختی است

MOSTAFANAVVAB
سه شنبه 02 مهر 1387, 11:51 صبح
کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک ککک