PDA

View Full Version : انتقال اطلاعات بین دو صفحه

mahsa_kb
دوشنبه 26 فروردین 1387, 14:45 عصر
سلام به همه،
من یک صفحه asp دارم که می خوام وقتی روی یک متنش کلیک میشه یک صفحه دیگه هم باز بشه. صفحه دوم شامل یک ست radio button است . حالا می خوام با انتخاب هرکدام از این radio button ها صفحه دوم بسته شده و شماره radio button را به صفحه اول برگردونه تا بتونم از اون در صفحه اول استفاده کنم.

ممنون

roozbeh_black
دوشنبه 26 فروردین 1387, 16:25 عصر
سلام.
اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم سوال شما بیشتر به بخش جاوا اسکریپت مربوطه.
به هر حال، چیزی رو که می خواستید واستون ضمیمه می کنم.
موفق باشید.

mahsa_kb
دوشنبه 26 فروردین 1387, 16:58 عصر
ممنون از فایلتون، ولی راستش من زیاد متوجهش نشدم ، من می خواستم با 2 تا صفحه کار کنم ولی مثال شما فقط شامل یک صفحه ست.
اگه کمی بیشتر توضیح بدین ممنون می شم...

mahsa_kb
دوشنبه 26 فروردین 1387, 17:01 عصر
ببخشید یک قسمت از فایل رو ندیده بودم .
بازم ممنون

mahsa_kb
دوشنبه 26 فروردین 1387, 17:28 عصر
یه سوال دیگه ..
میشه اطلاعات صفحه دوم رو از یک دیتابیس خوند؟
منظورم اینه که radio button ها متناسب با رکوردهای یک جدول باشه؟

roozbeh_black
سه شنبه 27 فروردین 1387, 15:34 عصر
سلام.
امکانش هست.
اما اگر ممکنه بفرمائید برای چه منظوری می خواهید از این Radio Button ها استفاده کنید.!؟

Hossein Bazyan
سه شنبه 27 فروردین 1387, 15:53 عصر
سلام
چند راه داره . کوکی، applications ، session
من شیوه کار با session را مینویسم
در صفحه اول باید مقداری را برای session تعریف کنی

Session.Add("strUserName", "SendInformation ")
حال مقدار SendInformation به session ی بنام strUserName نسبت داده شد
در صفحه دوم میتوانی به شکل زیر این مقدار را دوباره بازخوانی کنی

Dim UserName As String = Session("strUserName")حال مقدار موجود در session به username نسبت داده میشود و میتوانی از آن در برنامه استفاده کنی

mahsa_kb
سه شنبه 27 فروردین 1387, 15:54 عصر
سلام
مثال شما دقیقا همون چیزی بود که من می خواستم با این تفاوت که من می خوام این radio button ها متناسب با کد کالاهای ثبت شده در دیتابیس باشه. برای همین مقدار value برای radio button ها را باید برابر با مقدار رکوردهای دیتابیس باشه.
این کد می تونه شامل حروف و اعداد بشه. برای همین در دیتابیس نوع text تعریف شده، ولی جالب اینجاست که بعد از اینکه کدهای دیتابیس رو به کد شما اضافه کردم رکوردهائی که شامل حروف هستند از صفحه دوم به textbox صفحه اول منتقل نمی شن !!!!

یه سوال دیگه : چطور می تونم اطلاعات همون یک radio button رو به چند textbox از صفحه اول منتقل کنم ؟؟

ممنون

Hossein Bazyan
سه شنبه 27 فروردین 1387, 16:06 عصر
سلام
مثال شما دقیقا همون چیزی بود که من می خواستم با این تفاوت که من می خوام این radio button ها متناسب با کد کالاهای ثبت شده در دیتابیس باشه. برای همین مقدار value برای radio button ها را باید برابر با مقدار رکوردهای دیتابیس باشه.
این کد می تونه شامل حروف و اعداد بشه. برای همین در دیتابیس نوع text تعریف شده، ولی جالب اینجاست که بعد از اینکه کدهای دیتابیس رو به کد شما اضافه کردم رکوردهائی که شامل حروف هستند از صفحه دوم به textbox صفحه اول منتقل نمی شن !!!!

یه سوال دیگه : چطور می تونم اطلاعات همون یک radio button رو به چند textbox از صفحه اول منتقل کنم ؟؟

ممنون
سلام
منظور کدوم کدها هستند کدهایی که من نوشتم یا کدهای روزبه !

mahsa_kb
سه شنبه 27 فروردین 1387, 16:15 عصر
منظورم کدهای آقای روزبه بود!!!

roozbeh_black
سه شنبه 27 فروردین 1387, 22:52 عصر
سلام.
فایل ضمیمه شد.
موفق باشید.