PDA

View Full Version : installshield 2008

صالح سعیدی
یک شنبه 01 اردیبهشت 1387, 16:28 عصر
من در نرم افزار installshield و در صفحه Application Redistributable نمیتونم هیچ گزینه ای(مثلا sql server) رو انتخاب کنم چون همگی غیر فعال هستند.
و همه نرم افزارها هم که نیاز است(مثل sqlserver 2000,crystal report) روی سیستم من نصب هستند
مشکل چیه ؟
مرسی

sma_mohseni
چهارشنبه 04 اردیبهشت 1387, 11:03 صبح
سلام
ما خیلی وقته که دنبال حل این مشکل هستیم اما انگار هیچ کس راه حلش رو بلد نیست!!!!!!

babak869
یک شنبه 08 اردیبهشت 1387, 08:33 صبح
شما میبایست کامپوننتهای مربوطه رو از اینترنت دانلود کنید . برای این منظور به بخش مربوطه رفته و راست کلیک کرده و کامپوننت مورد نظر رو دانلود نمایید.

ali_mp64
سه شنبه 10 اردیبهشت 1387, 16:24 عصر
سلام دوستان .
بالاخره راهشو پيدا كردم .
تو برنامه installshield در منوي tools گزينه check for updates رو انتخاب كنيد .
سپس در پنجره باز شده گزينه مورد نظرتون رو انتخاب و بعد روي install كليك كنيد.
البته يه مقدار حجمش زياده :افسرده: ولي چاره اي نيست بايد اول دانلود بشه بعد install كنه
اميدوارم مشكلتون حل بشه چون مشكل منم همينجوري حل شد .

javid_debugger
یک شنبه 29 اردیبهشت 1387, 19:36 عصر
لینک دانلود 2008 installshield رو می خواستم

zrahimic
چهارشنبه 01 خرداد 1387, 17:53 عصر
سی دی آخرین ورژن InstallShield فقط 2500 تومن تو بازار پر هست، تازه کرک هم شده. به جای اینکه کلی هزینه برای دانلود کنی سی دی شو بخری که راحتتر هستی.

H2K
چهارشنبه 01 خرداد 1387, 20:59 عصر
لینک دانلود 2008 installshield رو می خواستم

سلام پيغام خصوصى خودت رو چك كن عزيز:لبخندساده:

mohi_ka2
شنبه 22 تیر 1387, 20:57 عصر
سلام به همه ي دوستان
من با نرم افزار Installshield 2008 براي برنامه ام كه با authorware ساخته ام ، install مي سازم ولي بعد از اينكه برنامه ام رو نصب مي كنم اجرا نمي شه و خطا مي ده !! تو برنامه ام هم هرچي فايل فيلم و ملش و .. دارم كنار فايل اصلي authorware در نرم افزار Installshield اضافه كردم كه با هم تبديل به فايك exe بشن ولي بازم اجرا نمي كنه . از دوستان كسي نمي دونه مشكل كجاست ؟
ممنون مي شم راهنماييم كنيد يا منبعي معرفي كنيد .:چشمک:
در ضمن فوري هم هست :بامزه:

bahar2008
شنبه 16 شهریور 1387, 10:28 صبح
عزيز سلام
من hnstall shield 2008 رو خريداري كردم ولي نمي دونم چطوري مي تونم باهاش بانكم رو attach كنم در اين نسخه اي كه من دارم گزينه Application Redistributable وجود نداره :ناراحت::ناراحت: