PDA

View Full Version : سوال: کمک در مورد نصب SqlServer و DotNetframwork بدون دخالت کاربر

glayoor
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1387, 09:02 صبح
باسلام خدمت همگی دوستان عزیز

با توجه به جستجوهای زیادی که در چند بخش از سایت انجام دادم اما به نتیجه ای نرسیدم.
مشکلی که دارم اینست که:
می خواهم یک Setup برای نرم افزارم بسازم هم با Setup and Development ویژوال استودیو هم با اینستال شیلد پروژه خود را Setup کرده ام مشکل من اینجاست که می خواهم کاربر تنها با زدن کلید next خود Setup به مرحله بعد برود یعنی اینکه اگر احتیاج بود دانت نت فریم ورک را نصب کنه بدون اطلاع به کاربر اون رو نصب کنه همینطور برای Sql Serve .

با تشکر

Khalil morradi
پنج شنبه 19 اردیبهشت 1387, 16:34 عصر
باسلام خدمت همگی دوستان عزیز

با توجه به جستجوهای زیادی که در چند بخش از سایت انجام دادم اما به نتیجه ای نرسیدم.
مشکلی که دارم اینست که:
می خواهم یک Setup برای نرم افزارم بسازم هم با Setup and Development ویژوال استودیو هم با اینستال شیلد پروژه خود را Setup کرده ام مشکل من اینجاست که می خواهم کاربر تنها با زدن کلید next خود Setup به مرحله بعد برود یعنی اینکه اگر احتیاج بود دانت نت فریم ورک را نصب کنه بدون اطلاع به کاربر اون رو نصب کنه همینطور برای Sql Serve .

با تشکر
توی prerequst ها روی اونچیزی که میخوای نصب بشه مثلا دات نت 2 کلیک راست کن بعد روی edit properties رو انتخاب کن در سر برگ آخری که الان یادم نیست عنوانش چیه میتونی سوئیچ های setup نرم افزار را وارد کنی مثلا q/ رو برای نصب بدون دخالت کاربر و norestart رو برای اینکه سیستمت بعد از نصب ریست نشه میتونی تایپ کنی در ضمن میتونی در کار پایینش انتخاب کنی که اگر سیستمت رست شد بعد از بالا اومدن ویندوز چکار کنه البته این دو تا سوئیچهای دات نت هستند برای sql الان سوئیچهاش یادم نیست خودتون جستجو کنید
البته این توی اینستال شیلد است