PDA

View Full Version : محاسبه ی موجودی بر اساس ورود و خروج کالا

abdolwahab
دوشنبه 19 مرداد 1383, 21:45 عصر
اگه یکی از دوستان کمکم کنه که چطور میتونم ورود وخروج کالا راحساب کنم و تو جدول
ذخیره اش کنم
و هر وقت کاربر خواست بتونه کالایی را وارد یا خارج کند
با تشکر

orion188
دوشنبه 19 مرداد 1383, 22:00 عصر
ای آقا
یه دفعه کل پروژه رو بگین بنویسیم دیگه.
سوال اصلا" برنامه نویسی نیست که.

abdolwahab
سه شنبه 20 مرداد 1383, 19:59 عصر
عزیز برادر عصبانی نشو !
مشکل اصلی من اینه که من اینه که چه کار کنم وقتی کاربر دکمه save رکورد را زد
یک عدد از فیلدی از جدولم کم بشه به عنوان مثال 10 بشه 9

maleki
چهارشنبه 21 مرداد 1383, 11:52 صبح
یه ماکرو درست کن و فرمان setvalue رو استفاده کن فرض کن میخوای فیلدی بنام myvalue رو هربار یه واحد افزایش بدی پس توی ماکروت برای setvalue اینها رو تنظیم کن
item:Forms!FormName!myvalue
Expression:Forms!FormName!myvalue+1
حالا رو فرمت یه command button بزار و تنظیم کن که برای کلیک شدنش این ماکرو اجرا بشه

abdolwahab
چهارشنبه 21 مرداد 1383, 23:13 عصر
شرمنده منظور از item و اون یکی چی هست
lplnhg
پنج شنبه 19 آبان 1384, 17:53 عصر
یه ماکرو درست کن و فرمان setvalue رو استفاده کن فرض کن میخوای فیلدی بنام myvalue رو هربار یه واحد افزایش بدی پس توی ماکروت برای setvalue اینها رو تنظیم کن
item:Forms!FormName!myvalue
Expression:Forms!FormName!myvalue+1
حالا رو فرمت یه command button بزار و تنظیم کن که برای کلیک شدنش این ماکرو اجرا بشه

پس از سلام بر دوستان وتشکر از برنامه های ارائه شده که مورد استفاده بوده تحلیلی و شرحی بر برنامه نوشته واگر شد تکه برنامه که مورد فوق را توصیح دهد ارسا ل فرمائید
ضمنا جناب اقای صارمی
در اگر برنامه هاتان از رکورد ست استفاده کرده اید اگر ممکن توضیحی برایش بنویسید و نوع دیان ست نیز
چه نوع داده ای را پشتیبانی میکند باتشکر مجدد

sarami
پنج شنبه 19 آبان 1384, 19:33 عصر
دوست عزیز رکوردست یک قسمت از داده های جداول شما ست که توسط دستوارت SQL از جداول اصلی برروی حافظه مقیم میشه و قابلیت اضافه کردن رکورد و یا حذف و جستجو و بروز رسانی رو برروی اونا داره و ربطی به نوع داده نیز نداره برای این کار نیز شما میتونین یه متغییر از نوی رکوردست ایجاد کنین و به رکورد مورد نظر رسیده و یک واحد از مقدار داخل اون فیلد کم کنین

zardros
شنبه 21 آبان 1384, 13:29 عصر
با سلام
وقتی یک macro ی setvalue را ایجاد می کنید در قسمت action arguments دو گزینه item و expressionرا می بینید.دو قسمتitem , expression را بصورتی که آقای مالکی (ملکی)گفتند پر کنید و بقیه مراحل را انجام دهید.
item : forms ! فیلد مورد نظر ! نام فرم
expression: forms ! فیلد مورد نظر +1( یـا هر عبارت دیگر)! نام فرم