PDA

View Full Version : انتشار فایل بر روی شبکه ( ؟؟؟؟ )

DoctorJay
پنج شنبه 19 اردیبهشت 1387, 22:57 عصر
اگه بخوایم یه فایل روی یک شبکه محلی و حتی یه شبکه بزرگتر مثل اینترنت پخش بشه از

چه راهی باید استفاده کرد ؟؟

مثلا ما یه آنتی(فایل) داریم که مدام میخوایم فعال باشه , توی شبکه بگرده و کارشو انجام بده .

rostamkhani
جمعه 20 اردیبهشت 1387, 00:58 صبح
به این که میخوایین میگن کرم کامپیوتری که خودش ، خودشو یا شبیهشو تولید میکنه
برای این کارم باید روش انتقال دادها در شبکه یا همان پروتکول های انتقال داده در شبکه رو به صورت
کمی تئوری و خیلی زیاد عملی یاد بگیرین که کرم شما خودشو خورد خورد روی بسته های انتقال داده سوار کنه
و به کامپیوتر مقصد برسونه به همین سادگی .
پیشنهاد میدم با یک مهندس یا بهتر دکترای شبکه یه صحبتی بکنی اونا اگه درساشو خوب خونده باشه واسشون این کارا کار نیست .

DoctorJay
شنبه 21 اردیبهشت 1387, 00:15 صبح
اگه میشه راجبه چگونگیه استفاده از پروتکل ها توی شبکه توضیح بدین , به خصوص اینترنت .

DoctorJay
چهارشنبه 01 خرداد 1387, 12:51 عصر
مضمون پست هایی که پاک شد این بوده که باید واسه انتشار فایل روی شبکه به پروتکلهای شبکه

مسلط باشم .

حالا من می خوام راجبه پروتکلها و چگونگیه بهره جستن از اونا بدونم . ممنون

H4i0 ACP
چهارشنبه 01 خرداد 1387, 13:31 عصر
سلام
انتشار رو نمی دونم ولی برای اینکه برنامه شما فایلی رو از روی سیستمی برداره و ... می تونید از FTP یا Telnet استفاده کنید .
یه پیشنهاد هم دارم : می تونید این موضوع رو در تالار شبکه هم مطرح کنید .( در صورتی که مطرح نکردید )

DoctorJay
چهارشنبه 01 خرداد 1387, 14:05 عصر
خوب TELNET و FTP فقط دو تا نام هستن , ولی من طریقه به کار گیریه این پروتکلهارو می خوام بدونم .

نه اونجا مطرح نکردم, از راهنماییتون ممنونم , اینکارو می کنم .

H4i0 ACP
چهارشنبه 01 خرداد 1387, 15:08 عصر
سلام
از منوی Start گزینه Run رو انتخاب کنید . بعد کادر Run یکی از موارد زیر رو تایپ کنید :
TELNET و FTP
برای اطلاعات بیشتر در محیط برنامه ها بنویسید Help یا ?

DoctorJay
چهارشنبه 01 خرداد 1387, 15:46 عصر
اما آیا این کار می تونه واسه درک کاملش کافی باشه ؟!

H4i0 ACP
چهارشنبه 01 خرداد 1387, 16:30 عصر
اما آیا این کار می تونه واسه درک کاملش کافی باشه ؟!
تا حدودی

DoctorJay
چهارشنبه 01 خرداد 1387, 16:52 عصر
و از اونجا که که اطلاع دارین, برای دست به کار شدن و نوشتن یه برنامه , این تا حدودی باید بیشتر بشه .

بنابراین از دوستانی که بصورت جزئی تر می تونن راجبه پروتکلها اطلاعات بدن ممنون میشم . . .

H4i0 ACP
پنج شنبه 02 خرداد 1387, 10:25 صبح
یه سلام گرم به همه دوستان

برای کمک می تونید از یه برنامه به صورت کنسول که با یکی از زبان های .Net نوشته شده کمک بگیرید و یا اینکه کتاب های مربوط به شبکه رو بخونید .
برای کار با FTP هم معمولا یه سرور و یه کلاینت نیاز داریم .

ممنون

.:KeihanCPU:.
سه شنبه 08 مرداد 1387, 23:57 عصر
شما با telnet میتونین به یک سرور یا کلاینت دیگه وصل بشید
برای این منظور در cmd تایپ کنید
telnet ip port
به جای ip ای پی مورد نظر و به جای port پورت مورد نظر رو انتخاب کنید,اگه port رو ننویسید از پورت 23 که مخصوص telnet هست استفاده کنید
شما اگه از طریق telnet به سیستم دیگه ای متصل شی ,یه جورایی همه کار میتونی انجام بدی
انگار که پشت کامپیوتر طرف نشستید.
برای کسب اطلاعات بیشتر کلمه telnet رو در گوگل جستجو کنید

mazy12
پنج شنبه 10 مرداد 1387, 14:24 عصر
نه آقا اونقدراهم تل نت خفن نیست ! من ip خودمو با پورت باز میدم اگه تونستی بیای تو کامپیوترم پرادو جایزه میدم :D

.:KeihanCPU:.
پنج شنبه 10 مرداد 1387, 15:04 عصر
نه آقا اونقدراهم تل نت خفن نیست ! من ip خودمو با پورت باز میدم اگه تونستی بیای تو کامپیوترم پرادو جایزه میدم :

دوست عزیز تلنت یکی از بهترین ابزار هکراست.برای تلنت کردن به کسی باید آیپی ولید اونو داشته باشی در غیر اینصورت کاری نمیشه کرد.
همچنین یک پورت باز نیاز هست.
پورت تلنت به صورت Defualt 23 هست
در ضمن شما باید تلنت سرور رو هم داشته باشی