PDA

View Full Version : یک مشکل بسیار عجیب (نیاز به کمک فوری)

iranigirl1364
یک شنبه 22 اردیبهشت 1387, 17:48 عصر
با سلام:
من یک STORE PROCEDURE در SQL نوشتم و در SQL آن را اجرا کردم و به درستی جواب میدهد و کارش هم این است که از join دو جدول باید یک سری مقدار برگرداند و این مقادیر را دقیقا در SQL بر می گرداند اما وقتی که این STORE PROCEDURE را در سی شارپ و در کریستال ریپورت اجرا میکنم مقادیر تکراری بر میگرداند و این برای من مشکل خیلی عجیبی است و تا الان چندین بار کریستال ریپورت را حذف کرد م و مجددا ساختم اما هر دفعه همین مشکل به وجود می آید.:ناراحت::ناراحت:
لطفا منو راهنمایی کنید.
با تشکر و احترام فراوان!

اَرژنگ
یک شنبه 22 اردیبهشت 1387, 17:59 عصر
اینکه یک دستور دو نوع جواب برگردانه غیره ممکن است ، دستورهایی که اجرا میشند با هم فرق دارند.
شاید بعد از یک مقداری استراحت راحت تر فرقشان را تشخیص بدید.

iranigirl1364
یک شنبه 22 اردیبهشت 1387, 18:03 عصر
با سلام مجدد:
ببخشید متوجه منظورتون نمیشم!
شاید من درست سوالمو مطرح نکردم.
ببینید من نگفتم دو نو ع جواب بر می گرداند. برای مثال اگر 4 ردیف در خود SQL بر میگرداند در سی شارپ و کریستال ریپورت 8 ردیف (یک ردیف تکراری ) بر می گرداند.
با تشکر و احترام فراوان

iranigirl1364
دوشنبه 23 اردیبهشت 1387, 08:43 صبح
با سلام:
دوستان گرامی لطفا منو راهنمایی کنید!
با تشکر و احترام فراوان!

اَرژنگ
دوشنبه 23 اردیبهشت 1387, 11:34 صبح
با سلام مجدد:
ببخشید متوجه منظورتون نمیشم!
شاید من درست سوالمو مطرح نکردم.
ببینید من نگفتم دو نو ع جواب بر می گرداند. برای مثال اگر 4 ردیف در خود SQL بر میگرداند در سی شارپ و کریستال ریپورت 8 ردیف (یک ردیف تکراری ) بر می گرداند.
با تشکر و احترام فراوان

همینکه یکیش ۴ تا و دیگریش ۸ تا برمیگرداند یِنی اینکه دو نوع مختلف جواب میگیرید. اگر اس کیو الی که در هر دو استفاده شده یکی باشد ، باید یا هر دو ۴ تا جواب برگردانند و یا هر دو ۸ تا، نمیشه یکیش ۴ تا و یکیش ۸ تا برگرداند.

ASKaffash
دوشنبه 23 اردیبهشت 1387, 13:10 عصر
سلام

برای اینکه مطمئن شوید Bug مربوط به کریستال است یا نه بهتراست این Sp را با یک محیط دیگر
نظیر ActiveReport 3.0 آزمایش کنید

e-shahshahani
دوشنبه 23 اردیبهشت 1387, 14:32 عصر
شاید داری اشتباهی پارامتر ورودی sp را میدهی؟!!؟