PDA

View Full Version : مشکل با کریستال ریپورت

morteza_dehghan
پنج شنبه 12 تیر 1382, 01:37 صبح
سلام
آقا من میخواهم گزارش بگیرم با کریستال ریپورت !!! (8.5) پایگاه داده sql برنامه اجرا شونده بر روی شبکه !! در نتیجه جهت ارتباطاتم از odbc ویندوز استفاده می کنم حالا مشکل!!! :cry: :!:
آقا میدونید که sql زمان وصل شدنش user و پسورد می خواهد من چگونه می توانم این را بهش بدم از داخل کریستال
ساده تر بگم چگونه می توانم از کریستال به sql وصل شوم و پسوردش را بفرستم :oops:

morteza_dehghan
شنبه 14 تیر 1382, 00:48 صبح
آقا یعنی هیچ که با کریستال ریپورت و sql گزارش نگرفته ؟؟؟؟؟؟ :shock:
بابا یکی یک حال بده یک جوابی بده دمتون گرم
:shock: :?

jannati
شنبه 14 تیر 1382, 09:48 صبح
آقای دهقان
من اینکار را قبلا کرده ام و اتفاقا من هم باید username,passwordدر sqlبدهم و با کریستال ریپورت هم گزارش گرفته‌ام .اگر روی همان صفحه کریستال که گزارش دارد یک properties بگیرید در همان صفحه اول نوع اتصال به sql مشخص میشود.همانجا username,passwordرا میتوانید وارد کنید و تست کنید که پایگاهتان وصل شده یا نه.

امیدوارم جوابتان را گرفته باشید تا از دست من عصبانی نشوید و من دوباره مجبور نشوم به توهینهایتان جواب بدهم.
:oops:

morteza_dehghan
شنبه 14 تیر 1382, 12:09 عصر
سلام
نه خانم محترم کسی از دست شما عصبانی نیست ولی تور خدا چیزی گه بلد نیستی اظهار نظر نکن ولی با این حال از این که حال دادی و جواب دادی دمت گرم :oops:
من همه آن کارهایی که شما گفتید کردم زمان تست مشکلی نداره ولی زمان اجرا نمیدونم چرا همه اطلاعاتی که وارد کردیم پاک می شود ؟؟؟؟!!!!!! و user و پسورد می خواهد !!!!!!!!!! کسی به این مشکل برخورده ؟؟؟؟؟
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: