PDA

View Full Version : یک برنامه برای پخش یک پیغام تلفنی!

مهدی رحیم زاده
پنج شنبه 26 اردیبهشت 1387, 09:00 صبح
سلام
من یک برنامه می خوام که با اون بتونم با یک شماره تماس برقرار کنم ، وقی که مشتری تلفن رو برداشت یک پیغام صوتی برای اون پخش بشه و اگر قبل از اتمام پیغام ارتباط قطع شد ، مجددا شماره گیری و باقی قضیه رو انجام بدم .
مشکل من اینجاست که من نتونستم از هیچ کامپوننتی برای این کار استفاده کنم . یعنی سیستم من مشکل داره و به هیچ وجه نمیزاره که بشه .
می خواستم ببینم اگر کسی این برنامه رو داره لطف کنه و برام بگه که چکار کنم . آخه من مشکل تست برنامه رو دارم .ممون میشم راهنمایی کنید .

smt_414
پنج شنبه 26 اردیبهشت 1387, 12:33 عصر
سلام

جناب iranmsb کارهایی که شما قصد انجامش رو دارید توسط کامپوننت های رایج کار با مودم قابل انجامه از جمله Kdtele اما ظاهرا سیستم شما با اون به درستی کار نمیکنه (تاپیکی که در گذشته ایجاد کزده بودید)

مشکل رو بررسی کنید تا حل بشه و بعد از اون بنده در خدمتم

اما یه چیز جالب در بخش سی شارپ ظاهرا دوستان تمایلی نسبت به کار با این کامپوننت ندارن (ایجاد تاپیک هایی که به جواب نرسیدن)

اصلا نمي شه
؟؟

منتهی نه به صورت عمومی. PM

دوست عزیز اگه اینطور بود که همه می بایست به هم پیغام خصوصی بدن ، کار با این کامپوننت هم منعی نداره که نشه عمومی مطرح کرد، اگه هر کس چیزی میدونه مجبور باشیم بهش پیغام خصوصی بدیم اونوقت این همه تاپیک پرمحتوا وجود نداشت و کسی چیز زیادی یاد نمی گرفت

موفق باشید

mpmsoft
سه شنبه 25 تیر 1387, 11:04 صبح
دوست عزیز این کار شدنی هستش و من این کارو کردم

فقط یک مشکل هست که فکر می کنم باید بهت بگم
اونم اینه که ما نمی تونیم بفهیم که شخص آیا گوشی تلفن رو برداشته یا نه

اگه به تلفنهای سکه ای دقت کنی زمانی که سکه رو می ندازی تو تلفن و شماره رو می گیری بعد از اینکه شخص تلفنو بر می داره سکه میافته تو صندوق

ولی من هرکاری کردم نتونستم این رویدادو تشخیص بدم

HAMRAHSOFT.IR
چهارشنبه 14 بهمن 1388, 13:43 عصر
امكان داره برنامه كه نوشتيد را با كمي تغيرات كوچيك بزاريد تا دوستان نيز استفاده كننده و شايدهم بتون اون قسمت را نيز درست كن

من تازه شروع كردم به نوشن ولي هيچ مثالي كه به بان سي شارپ باشه نديدم كه بتون بيشتر فعاليت كنم اكه داريد ممنون ميشم بزاريد

مهدی رحیم زاده
پنج شنبه 15 بهمن 1388, 14:59 عصر
چه مثالی و در چه زمینه ای میخوایین؟
اگر خواستید ، پیام خصوصی بدین تا بیشتر کمکتون کنم .
موفق باشید