PDA

View Full Version : گزارش گیری

Meysamkh
دوشنبه 30 اردیبهشت 1387, 14:58 عصر
با سلام
یک گزارش می خوام که head column ان نام ماههای سال باشه (میلادی یا شمسی فرقی نمی کنه ) و row های ان جمع یکسری عدد که مر بوط به اون ماه خاص هستند .

با تشکر یه چیزی شبیه فرمت زیر میخوام :

فروردین اردیبهشت خرداد تیر مرداد ...

10 5 15 7 12 میثم
فرض کنید اعداد بالا ساعتهای کارکرد میثم در طول ماههای مختلف است.
نام شخص و ساعت های کارکرد ان در جدولی به نام timesheet و نام ماهها در جدولی به نام month امده است.
ببیند , این توضیح رو بهم بدید که چطوری میتونم توی crystal report تعریف کنم که اگه تاریخ ها مثلا بین 87/1/1 و87/1/31 بود بره زیر ستون فروردین بشینه.
مجددا ممنون

ALI TT
دوشنبه 30 اردیبهشت 1387, 17:11 عصر
يكم بيشتر توضيح بديد

baran_mehr
دوشنبه 30 اردیبهشت 1387, 21:14 عصر
فکر کنم شما منظورتون یه دستور اسکیوال هست.
خیلی سوالتون نامفهومه

sepehr.net
سه شنبه 31 اردیبهشت 1387, 00:04 صبح
منظورتون اینه که یک سری فیلد تو sql دارین که درون آنها اعدادی مربوط به ماههای سال هست و شما میخواهین که این اعداد را در زیر نام ماههایشان در کریستال نشون بدید درسته؟

Meysamkh
پنج شنبه 09 خرداد 1387, 11:06 صبح
منظورتون اینه که یک سری فیلد تو sql دارین که درون آنها اعدادی مربوط به ماههای سال هست و شما میخواهین که این اعداد را در زیر نام ماههایشان در کریستال نشون بدید درسته؟

بله دقیقا منظورم همینه.لطف می کنید اگه من رو راهنمایی کنید.

linux
پنج شنبه 09 خرداد 1387, 14:48 عصر
با سلام
یک گزارش می خوام که head column ان نام ماههای سال باشه (میلادی یا شمسی فرقی نمی کنه ) و row های ان جمع یکسری عدد که مر بوط به اون ماه خاص هستند .

با تشکر یه چیزی شبیه فرمت زیر میخوام :

فروردین اردیبهشت خرداد تیر مرداد ...

10 5 15 7 12 میثم
فرض کنید اعداد بالا ساعتهای کارکرد میثم در طول ماههای مختلف است.
نام شخص و ساعت های کارکرد ان در جدولی به نام timesheet و نام ماهها در جدولی به نام month امده است.
ببیند , این توضیح رو بهم بدید که چطوری میتونم توی crystal report تعریف کنم که اگه تاریخ ها مثلا بین 87/1/1 و87/1/31 بود بره زیر ستون فروردین بشینه.
مجددا ممنون

با پاویوت تیبل می توانی انجام بدهی