PDA

View Full Version : اثر انگشت

nouri2015
دوشنبه 06 خرداد 1387, 15:35 عصر
من دنبال یه سورس برنامه می گردم که روی پردازش تصویر سیستم های اثر انگشت یا edge detection یا پردازش قرنیه چشم و یا هر چیز که مربوط میشه به اینجور سیستم ها کار شده باشه.
اگر کسی روی این مباحث کار کرده یا reference های کاربردی می شناسه ممنون می شم استفاده کنم.

Mahyaa
دوشنبه 06 خرداد 1387, 20:08 عصر
پست 5 این تاپیک (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=509357)، مرجع خوبی رو معرفی کرده . چرا همونجا بحث رو ادامه ندادید ؟

اگر سورس حاضر و آماده میخواهی بعید میدونم پیدا بشه . معمولا ایده کلی کار گفته شده .
اگر قصد داری در برنامه ات از این نوع authentication استفاده کنی ، به نظر من احتیاجی نداری تا چگونگی عملکرد الگوریتمها و سورسها رو (اونهم کامل) بدونی . بهتره تصمیم بگیری که از چه Device ی میخواهی استفاده کنی و راجع به اون تحقیق کنی ، خریداری کنی و در نهایت هم از SDK و کتابخانه هایی که شرکت سازنده ، همراه با محصولش به مشتری میده ، استفاده کنی و در داخل برنامه ات ، پیاده کنی .

مصطفی ساتکی
دوشنبه 06 خرداد 1387, 22:25 عصر
من دنبال یه سورس برنامه می گردم که روی پردازش تصویر سیستم های اثر انگشت یا edge detection یا پردازش قرنیه چشم و یا هر چیز که مربوط میشه به اینجور سیستم ها کار شده باشه.
اگر کسی روی این مباحث کار کرده یا reference های کاربردی می شناسه ممنون می شم استفاده کنم.

پردازش تصویر علمی جدا از برنامه نویسییه که با زبانهای برنامه نویسی فقط انو پیاده سازی می کنیم در کنار اصول پردازش تصویر از شبکه های عصبی و منطق فازی و ژنتیک الگوریتم نیز استفاده می کنیم . مرجع خوب فقط برای پردازش تصویر کتاب آقای گونزالس که آخرین ویرایشش 2005 ولی گفته باشم ریاضی تون بایستی قوی باشه چون در شروع با سری فوریه و تبدیل سر و کار دارین و ....
اگر خواستید به صورت جامع همه موارد بالا رو آموزش بینید ما در خدمتیم .مرهم رایانه تهران 88895504

nouri2015
سه شنبه 07 خرداد 1387, 07:53 صبح
پست 5 این تاپیک (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=509357)، مرجع خوبی رو معرفی کرده . چرا همونجا بحث رو ادامه ندادید ؟
اون مرجع رو خوندم منتها نیاز به مرجع کاملتری دارم.

اگر قصد داری در برنامه ات از این نوع authentication استفاده کنی ، به نظر من احتیاجی نداری تا چگونگی عملکرد الگوریتمها و سورسها رو (اونهم کامل) بدونی . بهتره تصمیم بگیری که از چه Device ی میخواهی استفاده کنی و راجع به اون تحقیق کنی ، خریداری کنی و در نهایت هم از SDK و کتابخانه هایی که شرکت سازنده ، همراه با محصولش به مشتری میده ، استفاده کنی و در داخل برنامه ات ، پیاده کنی .
من این دستگاه رو خودم می خواهم درست کنم ابتدا روی pc پیاده سازی کنم نهایتا درون میکرو پروسسور.
میکرو پروسسور آماده این هست با قیمت بسیار ارزان،منتها خودم می خواهم پیاده سازی کنم.