PDA

View Full Version : مژده به دوستان وی بی کار

nabeghe
جمعه 13 تیر 1382, 12:41 عصر
سلام دوستان
میخواستم یه خبر جالب بهتون بدم به تازگی یه انجمن یا همون فروم مخصوص برنامه نویسان
ویژوال بیسیک راه افتاده. البته قصد کساد کردن کارو کاسبی این تالار و ندارم اینجا هم جای خوبی اما خوبی این انجمن جدید اینه که موضوعات اونجا دسته بندی شده است و بهتر می شه اونجا بحث کرد.
آدرسشم اینه www.vb4ir.web1000.com

sunboy
جمعه 13 تیر 1382, 19:47 عصر
دوست من خیلی از خبرت ممنون

morteza_dehghan
شنبه 14 تیر 1382, 00:54 صبح
سلام
خدمت جناب آقا / خانم نابقه :shock: :lol:
بابا اگر صاحب آن تالار :lol: را میشناسیش بگو اگه میشه یک مترجم تو اون تالار بذار که فارسی سازیش را ترجمه کنن
چون ما که نتونستیم بخونیم :lol: :lol:
ضمنا بگو آیا قوانین کپی رایت را می دونه ؟؟؟ آخه یک ذره از خودش هم ابتکار خرج میداد از این سایت کپی برداری نمی کرد
:wink: :wink:

nabeghe
یک شنبه 15 تیر 1382, 02:16 صبح
سلام به همگی
آقا مرتضی چرا اینقدر عصبانیی بابا :!: :!: اولا که این انجمن متعلق به همه دوستانه وشما هم یکی از اونها دوما نفهمیدم منظورت از ترجمه فارسی نویسیش چیه واضحتر بگی ممنون میشم سوما باز هم نفهمیدم منظورت از اونهمه کپی برداری از این سایت چیه اگه منظورت همون سه تا تصویریی که برای دکمه های تالارش از اینجا کپی کرده حق با شماست بهتر بود همون سه تا رو هم خودش طراحی می کرد.
درباره کپی رایتم بازم حق با شماست اما به شرطی که اجازه نگرفته باشه.در ضمن چرا این حرفاتو خودت بهش نمی گی توی اون صفحه اولی که وارد میشی یه لینک داره به وبلاگ سایت اونجا میتونی حرفاتو به قول شما به صاحب انجمن بزنی
موفق باشید نابغه

Mohammad_Mnt
یک شنبه 15 تیر 1382, 05:23 صبح
من اصلا نمی تونم این سایت رو ببینم :shock:
وقتی کلیک می کنم می ره روی این سایت :
http://www.startsurfingplus.com/index.asp?id=6

nabeghe
یک شنبه 15 تیر 1382, 11:14 صبح
سلام محمد خان :o
اقا دوباره امتحان کن . من بعد از اینکه ییغام شما رو دیدم دوباره رفتم اونجا ومشکلی نداشت البته خیلی هم نمی شه توقع داشت بالاخره از این فضاهای مجانی استفاده می کنن.

sunboy
یک شنبه 15 تیر 1382, 12:22 عصر
راست می گه منم میرم همین طوری می شه :(

شفیعی
یک شنبه 15 تیر 1382, 15:29 عصر
دوست عزیز سلام
به سایتی که گفتی رفتم منکه از این سایت سر در نیاوردم ریرا با فونتهای فارسیش مشکل دارم
صفحه اول سایت می اید وقتی به قسمت سوال وجواب می روم با فونتهای فارسی مشکل دارم لطفا بنده را راهنمائی نماید فونت خاصی را باید استفاده کنم

(سیدشریفی)
یک شنبه 15 تیر 1382, 16:52 عصر
آقای نابغه
من هم مثل بقیه دوستان با فونت فارسی آن صفحه مشکل دارم و نمیتوانم صفحه را به فارسی ببینم

morteza_dehghan
دوشنبه 16 تیر 1382, 01:10 صبح
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
اولا که من اصلا عصبانی نیستم و فکر نمیکنم که جملاتی که نوشتم هیچکدام نشانگر عصبانیت باشه جناب آقا / خانم نابغه
نکته دوم : میبینم که تمام دوستان هم به مانندمن مشکل فونت دارند خوب البته بیشتر هم نباید خواست (( فارسی ساز : خودم )) :lol: :lol: همین دیگه کار هر کس نیست خرمن کوفتن ....
نکته سوم والا اگر یکم بیشتر دقت کنی و بجای کلمه تالار از کلمه سایت استفاده کنی میبینی تقریبا تمام پیامه در گوشه وکنار تالار :wink: مثل این سایت است
نظر دوستان دیگر چیه :wink: :wink: :roll:

morteza_dehghan
دوشنبه 16 تیر 1382, 01:11 صبح
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
اولا که من اصلا عصبانی نیستم و فکر نمیکنم که جملاتی که نوشتم هیچکدام نشانگر عصبانیت باشه جناب آقا / خانم نابغه
نکته دوم : میبینم که تمام دوستان هم به مانندمن مشکل فونت دارند خوب البته بیشتر هم نباید خواست (( فارسی ساز : خودم )) :lol: :lol: همین دیگه کار هر کس نیست خرمن کوفتن ....
نکته سوم والا اگر یکم بیشتر دقت کنی و بجای کلمه تالار از کلمه سایت استفاده کنی میبینی تقریبا تمام پیامه در گوشه وکنار تالار :wink: مثل این سایت است
نظر دوستان دیگر چیه :wink: :wink: :roll:

morteza_dehghan
دوشنبه 16 تیر 1382, 01:11 صبح
سلام
ببخشید اگر یک موضوع چند بار تکرار شده تقصیر من نبوده :roll: ضمنا منظور من از قانون کپی رایت نه خود قانون است بلکه منظور این بود که شکل ظاهری صفحات مثل اینجاست و خواستم یک شوخی با شما کرده باشم جناب نابغه این هم که ناراحتی نداره دوست عزیز من قصد جسارتی به شما یا دوستان زحمت کش شما نداشتم با این حال باز هم معذرت :oops: :wink:
ضمنا از بابت راهنمائی تان در مورد فونت ممنونم :wink:
راستی از اینکه جواب شما را بالاتر از سوالتان نوشتم عذر می خواهم خواستم از فضای ازدست رفته استفاده مجدد کنم

با عرض ارادت مخلصانه
دوست دار شما شهروند کوچکی از عروس کویر ایران :oops: :wink: :lol:

nabeghe
دوشنبه 16 تیر 1382, 05:07 صبح
سلام به همگی

من هم مثل بقیه دوستان با فونت فارسی آن صفحه مشکل دارم و نمیتوانم صفحه را به فارسی ببینم
آقا من که از این چیزا خیلی سر در نمی ارم ولی فکر می کنم اگر مرورگرتون یونیکد رو پشتیبانی کنه مشکلی نیست فقط بعضی وقتا باید یه تنظیم کوچیکی انجام داد اینطوری:
View-> Encoding-> More-> Unicide(utf-8) همین!
اما جناب دهقان لازم نبود یه پیغام رو سه بار پست کنی یه بار هم میدیدمش نگفتم عصبانیی :lol: :lol:
خوب پس منظور شما از ابتکار , ابتکار در ترجمه بود اما شما بگو اون بنده خدایی که این تالار رو ترجمه کرد چطور باید خلاقیتش رو نشون میداد وقتی user name می شه نام کاربری باید چی بنویسه که شما بهش بگی مبتکر :) :!:
منتظر نظر بقیه دوستان هم هستم.
موفق باشید .نابغه

jannati
دوشنبه 16 تیر 1382, 07:41 صبح
دوستان عزیز
من هم با فونت فارسی مشکل داشتم .اما در encodingفونت دستگاه را به unicode(UTF-8)تغییر دادم و مشکل حل شد. سایت خوبی است.ولی هنوز منسجم نشده.
دوست نابغه دست شما هم درد نکند.خیلی ممنون

Mohammad_Mnt
دوشنبه 16 تیر 1382, 10:35 صبح
آقا من اصلا نمی تونم برم تو سایت !!!

Abbas Arizi
دوشنبه 16 تیر 1382, 10:43 صبح
ولی من تا حالا دو سه بار رفتم تو اون سایت و با هیچ اشکالی مواجه نبودم.
در ضمن قانون کپی رایت هم تا اونجایی که من میدونم در مورد کپی کردن چندتا Button اجرا نمیشه.

Mohammad_Mnt
چهارشنبه 18 تیر 1382, 11:03 صبح
بالاخره من تونستم برم :)
آقا خیلی خوبه ! برای دیدن سایت هم روی صفحه کلیک راست کنید و Encoding را روی UTF-8 تنظیم کنین :wink:
در ضمن کجاش کپی رایت رو رعایت نکرده :shock: این فروم ها استیلش مثل همه چون مال " وب وبز نمی دونم چی چی " است . در ضمن این فروم ها کپی رایت نداره

sunboy
چهارشنبه 18 تیر 1382, 12:22 عصر
بالاخره من تونستم برم :)
آقا خیلی خوبه ! برای دیدن سایت هم روی صفحه کلیک راست کنید و Encoding را روی UTF-8 تنظیم کنین :wink:
در ضمن کجاش کپی رایت رو رعایت نکرده :shock: این فروم ها استیلش مثل همه چون مال " وب وبز نمی دونم چی چی " است . در ضمن این فروم ها کپی رایت نداره

اقا چه طوری رفتی به منم بگو
در ضمن من شما مگه دلفی کار نمی کنی اینجا چی کار میکنی برو بچ وی بی با دلفی ها زیاد خوب نیستا اگر بهت گیر دادن من نیستم

nabeghe
پنج شنبه 19 تیر 1382, 04:23 صبح
سلام
وزیر تبلیغات و وکیل مدافع اتجمن برنامه نویسان ویژوال بیسیک صحبت می کنه.
آقا خوشحالم که دوستان نسبتا از این انجمن راضی هستن وکم کم داره مشکلاتشون با این انجمن حل می شه فقط دوستان لطف کنن برای اینکه انجمن پر بار بشه در هر زمینه ای که واردن یه مطلبی پست کنن تا بقیه استفاده کنن
متشکرم
سان بوی جان کم کم دارم میفهمم مشکل شما چیه این انجمن به یه سیستم هوشمند ضد دلفیی مجهز اگه می بینی
آقای منتظرالظهور تونسته وارد بشه حتما یه کلکی سوار کرده شایدم شانسی بوده بالاخره من پیشنهاد می کنم بیشتر تلاش کنی ارزششو داره جای خیلی با حالیه (الکی).
راستی می خواستم از آقای دهقان به طور اختصاصی دعوت به همکاری کنم .دهقان جان اگه افتخار بدی بیای اونجاخوشحال می شیم.
با تشکر وزیر تبلیغات انجمن نابغه

Mohammad_Mnt
پنج شنبه 19 تیر 1382, 09:58 صبح
من از یه ISP دیگه استفاده کردم ! اون ISP قبلی انگار زیادی فیلتر گذاشته ، توی خیلی سایت ها نمی تونم برم :? در ضمن من قبلا با ویژوال بیسیک کار می کردم ولی به دلفی رو آوردم :twisted:

منصور بزرگمهر
پنج شنبه 19 تیر 1382, 12:51 عصر
آقای منتظر قائم به این ادرس برو
http://www.vbforiranian.web1000.com/

Mohammad_Mnt
پنج شنبه 19 تیر 1382, 13:08 عصر
منتظر قائم :?: :shock:
در ضمن اگه با همون ISP قبلی برم ، بازم وارد سایت نمی شه ولی اگه با ISP جدید برم ، می شه :?

morteza_dehghan
پنج شنبه 19 تیر 1382, 23:38 عصر
آقای نابغه اگر آنجایی که بطور اشتباهی من 3 با پیامی را فرستاده بودم برگردی می بینی که من عذر خواهی کردم و ضمناً آقا چرا اینقدر گیر میدی ما که گفتیم نبودیم می خوای کتباً بنویسم برات بفرستم ضمناً خودت حریف نبودی رفتی بزرگترت را آوردی :P :P :P :oops: :wink: ضمناً آقا ما نه ادعایی داریم نه عددی هستیم یک خورده پای برنامه نویس هستیم که قراردادها 6-7 میلیونی می بندبم همین گردنمون هم از مو نازک تره :wink: :oops:

nabeghe
پنج شنبه 19 تیر 1382, 23:41 عصر
سلام دوستان
من از امروز ظهر نتونستم وارد انجمن بشم :cry: :cry:
می خواستم ببینم بقیه دوستانم همین مشکلو دارند .کسی می دونه اشکال کار از کجا ست
با تشکر, نابغه

nabeghe
جمعه 20 تیر 1382, 16:19 عصر
سلام
آقا دستتون درد نکنه اینطوری وزیر تبلیغات محبوبترین انجمن دنیا رو تحویل می گیرید نا سلامتی ازتون سوال کرده بودم ها یه نفر هم جواب نداد...خیلی با معرفتید.
اما بالاخره امروز تونستم وارد انجمن بشم البته با آدرس مسقیم انجمن http://web.1asphost.com/irforums/forum/default.asp

جناب بزرگمهر تا اونجایی که من توی وبلاگ انجمن خوندم www.vbforiranian.web1000.com هیچ ربطی به انجمن نداره این آدرس یه سایت نیمه تمامه که مدیر انجمن ساخته و گفته اگه دوستان استقبال کنن تکمیلش می کنه.
راستی مدیر توی قسمت اکتیو ایکسها 6 تا کنترل خیلی با حال معرفی کرده حتما یه سری بزنید.
با تشکر ,نابغه

nabeghe
یک شنبه 22 تیر 1382, 02:09 صبح
سلام

آقای نابغه اگر آنجایی که بطور اشتباهی من 3 با پیامی را فرستاده بودم برگردی می بینی که من عذر خواهی کردم
جناب دهقان تا اونجایی که تاریخ پستها نشون می ده درهنگام جواب من معذرت خواهیی در کار نبوده :lol:

ضمناً آقا ما نه ادعایی داریم نه عددی هستیم یک خورده پای برنامه نویس هستیم که قراردادها 6-7 میلیونی می بندبم همین
اولا من نگفتم شما عددی هستی دیدم کم کم داری پسر خوبی می شی گفتم یه کم تحویلت بگیرم دوما اینقدر خالی نبند من با این همه نبوغ قراردادام بیشتر از 4-5 ملیون نیست شما که جای خود داری(دوباره عصبانی نشی ها) :D :D

راستی مدیر توی قسمت اکتیو ایکسها 6 تا کنترل خیلی با حال معرفی کرده حتما یه سری بزنید
بعضیا تنبل تر از این حرفان که بخوان جایی سر بزنن.اما اگه لینکشو بذاری شاید زحمت بکشندو یک کلیکی بکنن.
اینم لینکش http://web.1asphost.com/irforums/forum/forum_posts.asp?TID=13&PN=1
موفق باشید , نابغه

morteza_dehghan
دوشنبه 23 تیر 1382, 15:14 عصر
جناب نابغه به خودت خیلی می نازی ولی بهت بگم که تو هم خیال نکن خیلی حالیت است آقای محترم تو خودت را برو با هم رده خودت مقایسه کن اگر تو عرضه نداری قرارداد سنگین ببندی فکر نکن همه مثل تو بیعرضه هستند :P ضمنا من قرارداد زیر 5 میلیون نمی بندم چون نه صرفم میکنه نه وقتش را دارم برنامه الکی بنویسم در ضمن من با افراد شخصی قراردادنمی بندم که مبلغش پائین باشه بلکه فقط با اشخاص حقوقی :lol: :wink: در ضمن اینقدر من مشتری دارم که نصفیشون را هم می پرانم البته تمام مشتری های من افرادی در شهر ها یا استانهای دیگر هستند و میان از من برنامه می گیرند :oops: :wink: در ضمن اگر هم باز به خودت خیلی شک داری می توانی تشریف بیاورین اینجا مدارکشان را نشانتان بدهم تا بفهمین :P در ضمن شک دارم که جنابعالی نابغه باشید بلکه عقده کم ذهنی شما را مجبور کرده که از کلمه نابغه استفاده کنید :P :P :P :P :P :P :P

nabeghe
سه شنبه 24 تیر 1382, 06:41 صبح
سلام
دهقان جان تسلیم :cry:
ماشاا... اینقدر از الفاظ مناسبی استفاده کردی که شوکه شدم (نگفتم عصبانی نشو) فکر می کنم تا کار جنگ ما به دعوا نکشیده بهتره همینجا تمومش کنم.

فقط یه نکته به دوستان بگم فکر نکنید همه یزدیا اینطورین ها من توی دوران مدرسه یه دوست یزدی داشتم خیلی پسر خوب و با ادبی بود اما نمی دونم این یکی چرا اینطوری شده. :wink: :!:
با تشکر نابغه

morteza_dehghan
سه شنبه 24 تیر 1382, 12:02 عصر
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
نابغه خان دیگه داری شورش را در می آوری حیف آن همه عذر خواهی که من از شما کردم دیگه داری لغمه های گنده تر از دهانت بر میداری مواظب باش یکدفعه نیافتد داخل گلوت :lol: از مابقی دوستان عذر خواهی می کنم که مجبورم ایم گونه با این دوست عقده ای صحبت کنم ایشان گول اسم خودشان را خوردند و خیال می کنند ایشان ار دماغ فیل افتادند پایین و همتا ندارند آقا کاسه کوزت را جمع کن بر تو همان سایت دره پیتیت اینجا هم دیگر پیدایت نشود آقای خرابکار دو روزه یک عنوان مسخره ساختی که بیایی فقط سایتت را معرفی کنی خوب کاری کردی حالا همه شناختند دمت را بذار روی کولت برو نو همون سایت اینجا محل آرامش است و یافتن پاسخ های مشکلات نه این چرت و پرت های جنابعالی برو تو همون سایت دره پیتیت و شرت را کم کن :wink: :wink:

nabeghe
پنج شنبه 26 تیر 1382, 19:01 عصر
سلام به همه دوستان عزیز
دهقان جان چشم اگه شما اینطور می خوای باشه من رفع زحمت می کنم .
از آشنایی با همه دوستان خوشحال شدم از همشونم متشکرم از آقای عریزی , منتظر الظهور از جناب سان بوی از جنتی عزیز , از سیدشریفی وشفیعی خلاصه از همتون متشکرم.
موفق باشید نابغه :D :) :o

Mohammad_Mnt
پنج شنبه 26 تیر 1382, 19:29 عصر
نمی تونید با هم درست حرف بزنید :evil:

pinokio
جمعه 03 مرداد 1382, 18:02 عصر
سلام
من همین امروز با این سایت اشنا شدم و اولین مقاله ای که خواندم مقاله بحث نابغه با اقای دهقان بود
بحث جالبی بود و از الفاظ جالبی استفاده کرده بودند
فقط اگه این فحش ها نبود خیلی عالی می شد
راستی اگه این دوستان در مورد این قرداد ها (قرارداد های 3 تا 7 میلونی ) یه خورده توضیح بدن ممنون می شم که چه کاری بوده
راستی اون قراردادهایی که به پرستیژشون نمی خوره( قیمتش پایین رو ) به ما بسپارند :wink: