PDA

View Full Version : سوال: طریقه ساختن یک Radius

tc1000
شنبه 11 خرداد 1387, 17:51 عصر
با سلام
من میخوام یک Radius server ایجاد کنم و اون رو روی ویندوز نصب کنم که بطور مثال یک یوزر با یک یوزر و پسورد بتونه به این Radiuse server وصل شه
در ضمن باید بگم که همه چیز محیاست
کسی نگه که باید مودم اینجوری باشه و اونجوری باشه

من اینها رو نمیدونم
چطوری باید منتظر اون یوزر بود
وقتی که Access server میخواد Authticate کنه وقتی به اون Ip ویندوز من میاد می نمی دونم باید چکار کنم

لطفا به من کمک کنید
با تشکر

mehrzad007
یک شنبه 12 خرداد 1387, 08:59 صبح
چطوری باید منتظر اون یوزر بود
اين تكه كار شما نيست . راديوس سرور فقط كار اعتبار سنجي رو انجام مي ده . منتظر يوزر موندن و اتصال اون به سيستم توسط راس و سيستم هاي مشابه انجام ميشه . و راس براي تاييد اعتبار يوزر اطلاعات كاربري كه ميخواد لاگين كنه رو مي فرسته به يه پورت كه قابل تغييره . و يه پيغام تاييد براش برگردونده ميشه . اين چيزيه كه من مي دونم . در مورد پيغام هم فكر كنم بايد به RFC مربوطه مراجعه كني . البته فكر كنم بتوني يه سورس كد در اين رابطه تو سايت sourceforg.net پيدا كني .

tc1000
یک شنبه 12 خرداد 1387, 12:28 عصر
با تشکر از شما
اینجا کسی نیست که بتونه در این مورد به من کمک کنه

tc1000
یک شنبه 12 خرداد 1387, 12:29 عصر
sourceforg.net
شانس ما این دامین هم برای فروش گذاشته شده ظاهرا

tc1000
دوشنبه 13 خرداد 1387, 01:39 صبح
کسی نیست جواب بده
خیلی مهمه برام

mehrzad007
دوشنبه 13 خرداد 1387, 09:16 صبح
http://sourceforge.net/
ببخشيد اينو من بد نوشته بودم ! از اين آدرس استفاده كنيد لطفا .

کسی نیست جواب بده
خیلی مهمه برام
چي رو جواب بديم ؟ فكر كنم يه سوال پرسيده بوديد كه اونم جواب دادم مشكل ديگه اي هست ؟
بعد من فكر مي كنم اين برنامه با وي بي دات نت يا كلا دات نت نوشته نشه بهتره چون سرعت رو پايين خواهد آورد احساس مي كنم (البته دوستان حرفه اي تر نظر بدن ممنون ميشم )‌
بعد شما بايد برنامه نويسي با نيم اسپيس سوكت رو بلد باشين . بلدين ؟

tc1000
چهارشنبه 15 خرداد 1387, 18:47 عصر
تا حدودی کار کردم و حتما در فکر بیشتر یادگریر ای مبحث هستم
ولی الان خیلی نیاز به ساختن Radius دارم خیلی برام مهمه
متاسفانه هیچ منبعی هم برای این مسئوله ( البته تا اونجایی که من سرچ کردم ) وجود نداره