PDA

View Full Version : کانورتور فارسی داس به ویندوز

shabahang elmian
چهارشنبه 28 مرداد 1383, 15:37 عصر
سلام
قبل از هر چیز باید بگم که گروه خیلی خوبی دارید .
من تازه وارد هستم و دنبال یک کانورتور داس به ویندوز (فارسی) میگردم
اگر ممکنه راهنمایی کنید .

binyaz2003
چهارشنبه 28 مرداد 1383, 23:16 عصر
می خوای با چه زبونی باشه؟اگر vb یا delphi بخوای یک سرچ بکنی کلی ریخته !تو بخش خودشون اما اگر فقط می خوای با فاکس باشه بگو تا برنامه ای که آقا کیا نوشتن رو برات میل کنم

rezaTavak
پنج شنبه 29 مرداد 1383, 18:18 عصر
سلام

خیلی خوش اومدید.

اول بگید به چه فارسی سازی بوده چون هر کدام تحت داس فرق داره.

shabahang elmian
شنبه 31 مرداد 1383, 08:59 صبح
از راهنمایی تون ممنوونم و زبانش برام اهمیت نداره و ولی ترجیه میدم با c باشه جون خودم دارم با c مینویسم . ممنون :wink:

kia1349
یک شنبه 01 شهریور 1383, 19:34 عصر
ببین دوست من برنامه ای که من تحت فاکس 2.6 داس نوشته ام کارکترها رو در همون محیط داس با مشابهات ویندوز عوض میکنه و بعدا باید جدول تبدیل شده را در ویژوال فاکس پرو use کنید و از دیالگ مربوط به کد پیچ که روی صفحه ظاهر میشه 1256 مربوط به ویندوز عربی را انتخاب کنید تا بتوانید کارکترهای تبدیل شده را ببینید واگرنه جدول درست کار نمیکند مخصوصا در export به برنامه های دیگر البته این موضوع یک دلیل محکم دارد که توضیح میدم
وقتی شما یک جدول یا فایل ورژن پائین تر را در سایر زبانها و و محیطهای دیتابیس باز میکنید محیط مورد نظر فایل شما را به ورژن جدید ارتقا میدهد و در اکثر آنها یک پیغام هشدار هم میدهد که شاید شما دیگر قادر نباشید این فایل را در ورژنهای قبلی استفاده کنید ولی محیط ویژوال فاکس پرو با زیرکی تمام ورژن مربوطه را در هدر فایل درج میکند و این هدر با برنامه cpzero.prg که در دایرکتوری فاکس tools\cpzero\cpzero.prg قرار داردقابل تغیر به تمام کدپیچ های مورد تائید مایکروسافت میباشد
حالا شما با مطالعه help فاکس در مورد code page میتوانید از این استانداردها و نحوه تبدیل و تغییر در هدر فایل مورد نظرتان آگاه شوید
همین قدر بگم که با این برنامه فاکس(cpzero.prg ) میتوانید جدولی را که در محیط ویژوال باز شده مجددا در محیط داس باز کنید
ضمنا در برنامه تبدیل کد پیجی که نوشته ام شما میتوانید فایل dbf‌ تبدیل شده را به یک فایل text که خروجی آن بصورت delimited میباشد تبدیل کنید و بدون تبدیل هدر آنرا به سایر محیطها ارسال کنید
توضیح اینکه تبدیل dbf به text بصورت یک گزینه در برنامه طراحی شده وجود دارد و نام خروجی آن برای فرمت delimited بصورت dbf2txtd.txt و برای فرمت sdf بصورت dbf2txts.txt میباشد که این آخری کاربد زیادی در محیطهای گرافیکی ویندوز ندارد
توضیح بعدی اینکه کد پیج فقط مخصوص دیتابیسها و جداول میباشد و هیچ کدام از فایلهای text دارای هدری که کدپیج در آن مشخص باشد نمیباشند
امیدوارم کافی بوده باشد

Mahdi_S_T
یک شنبه 30 مرداد 1384, 08:28 صبح
گفته شد تو دلفی وجود داره و من هم احتیاج زیاد و فوری به این تبدیل کننده دارم و جستجو کردم ولی چیز جالبی پیدا نشد اگه ممکنه یه لینک بزارین

Mahdi_S_T
یک شنبه 30 مرداد 1384, 08:33 صبح
آقای حسینی من در بخش فاکس جستجو کردم ولی چیز جالبی نبود جز اینکه گفته شده بود کدی به زبان فاکس وجود داره ( که کد آن هم نبود) و در ضمن من هم که فاکس بلد نیستم . اگه لینک بهتری وجود داره برام بزارید یا سورس کدی یا نرم افزاری ( حتی پولی) که بتونه بانکهای داس رو با ویندوز تبدیل کنه !
در ضمن اگه تبدیل آن ساده است راهنمایی بفرمایید تا کد آن را خودم بنویسم ( کدهای ایران سیستم را از کجا بفهمم)
با تشکر از دوستان - محتاج جواب فوری هستم

javad_hosseiny
یک شنبه 30 مرداد 1384, 10:22 صبح
همانطور که قبلا توضیح دادم کار ساده ای است
فقط کافی است عملیات تبدیل کدپیچ از محیط داس (البته با توجه به نوع فارسی اتان) به ویندوز را انجام دهید
پس از آن تبدیل بافت جدول اطلاعات (از فاکس به پاراداکس یا هر بافت دیگری مشکل نیست
به کمک نرم افزارهای همچون ویژوال فاکس یا دیتابیس دسکتاب خود دلفی و یا ... می تونید این کار را انجام دهید
برای تشخیص نوع کدپیچ اطلاعات داس نیز از فارسی سازهای مربوطه استفاده کنید
برای ایران سیستم معمولا از فارسی سازی اگاف و یا خود فارسی استفاده می کنند
و برای سایه نیز از فارسی ساز سایه که معمولا در پک نرم افزاری زرنگار - پاراداکس فارسی و یا خود محصول سایه می تونید استفاده کنید و همچنین بقیه فارسی سازها
در رابطه با بحث تبدیل کدپیچ نیز من سورس کد مربوط به فاکس (قابل اجرا در محیط ویژوال فاکس) را اینجا قرار می دهم
این برنامه قابلیت خواندن جداول فاکس و پارداکس را دارد و امکان تبدیل از هر نوع کدپیچ ایران سیستم و سایه را دارد و پس از تبدیل جدول را نمایش داده و در صورت تمایل خروجی تکست به شما می دهد
که این خروجی بصورت دیلمیت هست و شما می تونید از آن جهت ایمپورت در محیطهای اکسل یا اکسس استفاده کنید و خود جدول دی بی اف تبدیل شده نیز در محیط دیتابیس دسکتاپ دلفی قابل تبدیل به جدول پاراداکس می باشد

در رابطه با الگوریتم کلی کار نیز با مطالعه سورس کد (چون از قابلیت خاص فاکس استفاده نشده و قابلیت تبدیل به زبانهای دیگر را نیز دارد) می تونید پی ببرید که در کل به این صورت است که دارای دو رشته یکی مخصوص کدپیچ مبدا و دیگری برای کدپیچ مقصد بوده و هرکدام شامل کلیه حروف و اعداد موردنظر و با شرط تطابق خانه به خانه (یعنی شماره اندیس حرف در رشته) با رشته دیگر (کدپیچ متناظر) را دارد و در یک حلقه اطلاعات خوانده شده و با توجه به برابر حروف در هر دو رشته حروف جابجا می شوند (اصطلاحا کاراکتر ترانس) می گردد
در ضمن من اصل فایل اجرایی را نیز ضمیمه کردم ولی برای اجرای آن نیازمند فایلهای دی ال ال مربوطه (ویژوال فاکس هفت) هستند می تونید از قالب فایل اجرایی آن نیز استفاده کنید
.

bps20590
یک شنبه 30 مرداد 1384, 10:37 صبح
دوست عزیزباشماره تلفن 3204840-0661(بعدازظهرها) تماس بگیرمن برنامه ذکرشده رادارم

houshang.karami
چهارشنبه 02 شهریور 1384, 09:03 صبح
با سلام
یکسری هم به انجا بزنید این ابزار مخصوص این کار می باشد
http://www.heliasystem.net/convertor.aspx

http://helia2000.tripod.com/index_files/Page944.htm

houshang.karami
چهارشنبه 02 شهریور 1384, 09:04 صبح
با سلام
یکسری هم به اینجا بزنید این ابزار مخصوص این کار می باشد
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=137445#post137445

anubis_ir
چهارشنبه 02 شهریور 1384, 09:34 صبح
من برنامه جناب javad_hosseiny رو تست کردم و بسیار خوب جواب داد.
فایل txt نهایی آن به راحتی در sql server توسط ابزارهای استاندارد آن قابل import است.
دستشون درد نکنه.

houshang.karami
سه شنبه 08 شهریور 1384, 11:16 صبح
با سلام من برنامه تبدیل کننده اطلاعات از داس به ویندوز را برای دانلود در لینک زیر گذاشته ام

این سیستم تبدیل کننده اطلاعات از محیط داس (فقط بانکهای تحت فاکس پرو) به ویندوز می باشد این سیستم قابلیت انتقال بسیار سریع اطلاعات از داس به ویندوز را دارد و دیگر شما لازم نیست اطلاعات تحت داس خودرا بصورت کد پیج های نا مرتب ببینید این سیستم قابلیت انتقال اطلاعات تبدیل شده به نرم افزارهایی مثل اکسل را دارد علاوه براین برنامه قادر است عکس این حالت را نیز انجام دهد یعنی اطلاعات را از ویندوز به داس ببرد این مورد در شرکتهایی که فایل Text به دارایی می دهند خیلی قابل استفاده است این برنامه الان در دو شرکت بزرگ بعنوان یک ابزار روزانه استفاده می شود و براحتی قابل استفاده است

kia1349
سه شنبه 08 شهریور 1384, 15:15 عصر
از همکاری شما ممنون

Eslam_IK
شنبه 26 شهریور 1384, 14:07 عصر
با سلام
جناب آقای کرمی من برنامه شما را نصب کردم خیلی خوب اطلاعات را تبدیل می کند(اون چیزی که می خواستم)
وسرعت بسیار خوبی هم دارد و تقریبا چهل هزار رکورد را در 30 ثانیه تبدیل و به اکسل می آورد از شما نهایت تشکر را دارم

nader1649
پنج شنبه 31 شهریور 1384, 13:45 عصر
باسلام

خدمت جناب اقای کریمی با تشکر از برنامه خوبتان برنامه کانورت داس به ویندوز را دریافت نمودم جهت اجرا کد ریجستری می خواهد موفق به تماس با جنابعالی نشدم خواهشمندم مرا راهنمائی فرمائید
ارادتمند شما نادر

houshang.karami
شنبه 02 مهر 1384, 08:07 صبح
با سلام
جهت دریافت کد رجیستری با شماره 09329337544 یا با آدرس ایمیل بنده houshang.karami@gmail.com تماس بگیرید

binyaz2003
شنبه 02 مهر 1384, 10:25 صبح
سلام
وقتی همه فیلدها را انتخاب می کنیم خطای OVERFLOW می دهد

houshang.karami
شنبه 02 مهر 1384, 10:48 صبح
با سلام
دوست عزیز درصورت امکان فایل را برای من ایمیل کنید و نیز بفرمایید که کدام مرحله این اتفاق می افتد چون حدود یکسال که این سیستم عملیاتی شده تا حالا این مشکل را نداشته است در ضمن من
online هستم h_karami81@yahoo.com
از نظرات شما متشکرم

ARASH_MEYSAMI
شنبه 09 مهر 1384, 09:47 صبح
با سلام
دوستان عزیز به اصرار من آقای کرمی امکان انتقال اطلاعات تبدیل شده را به SQL Server و بانک اطلاعاتی Access را نیز در برنامه قرار داده اند .

houshang.karami
شنبه 12 آذر 1384, 08:05 صبح
با سلام
در ضمن در برنامه امکان تبدیل بانک اطلاعاتی پارادکس و فایل های متنی وCSV را نیز گذاشته ام
برنامه روی ترکیب حروف با اعداد و حروف انگلیسی هوشمند عمل می کند و سرعت بسیار خوبی هم دارد.
برای دانلود برنامه می توانید به لینک زیر مراجعه کنید

javad_hosseiny
سه شنبه 06 دی 1384, 12:25 عصر
این هم یک ابزار رایگان دیگر برای تبدیل از ویندوز به داس (هرچند نمونه های متفاوت در این سایت بسیار است ولی بنا به درخواست یکی از دوستان این سایت این فایل را ارسال می کنم) (هم سورس و هم فایل اجرایی آن می باشد ولی جهت اجرای آن نیاز به DLL های مربوط به VISUAL FOXPRO 7 می باشد) (برنامه قابلیت خواندن جداول فاکس و پاراداکس را دارد و به کدپیچ ایران سیستم و سایه تبدیل می کند)

mikhak
سه شنبه 06 دی 1384, 12:57 عصر
خیلی ممنون مجید آقا واقعا لطف کردین
من هر چه قدر ور رفتم با این برنامه ولی بازم این اررور رو داد
Command contains unrecognized phrase/keyword
توی این خط USE &_INPUT
حالا نمیدونم دیگه چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
----------
سینا

javad_hosseiny
چهارشنبه 07 دی 1384, 10:18 صبح
من مجددا برنامه را چک کردم و حتی فایل ارسالی شما را نیز تبدیل کردم بدون کوچکترین اشکالی برنامه را تبدیل کرد
سورس برنامه نیز جهت تریس موجود است
در ضمن دستور موردنظر جهت باز کردن فایل جدول موردنیاز برای تبدیل است واگر مشکلی هست
احتمالا در مسیر فایل موردنظر می باشد (پیشنهاد می کنم فایل را در مسیر روت یا یک مسیر کوتاه یا ... کپی کرده و سپس توسط برنامه آن را تبدیل کنید) مثلا f:\kol.dbf

Dolphin
جمعه 16 دی 1384, 12:40 عصر
دوست عزیز بسیار ممنون از راهنمایی شما لطفا کد رجیستری برنامه را هم مثل خود برنامه قرار دهید تا بیشتر استفاده شود شما که زحمت این کار را کشیده اید .

کسی کار کرد که تمام کرد از لطف شما ممنون

new_day
یک شنبه 18 دی 1384, 06:52 صبح
با سلام
این یه تابع برای تیدیل از ایران سیستم و سپند به ویندوز

PARAMETER nnnn
*?"dfdf"
C=""
t=alltrim(nnnn)
i=len(t)
eee=space(i)
for v=1 to i
b=substr(t,v,1)
*?b

do case

* CASE b=" "
* c=" "

case b='�'
c='�'
case b='œ'
c='� '
case b='›'
c='Ì'
case b='š'
c='Ì '
case b='Ÿ'
c='Í'
*case b='ž'
*c='Í '
case b='¡'
c='Î'
case b='*'
c='Î '
case b='û'
c='å'
case b='ú'
c='å'
case b='ù'
c='å '
case b='ä'
c='Ú'
case b='ã'
c='Ú'
case b='á'
c='Ú '
case b='è'
c='Û'
case b='ç'
c='Û'
case b='å'
c='Û '
case b='ê'
c='Ý'

case b='é'
c='Ý '

case b='ì'
c='Þ'

case b='ë'
c='Þ '

case b='™'
c='Ë'

case b='˜'
c='Ë '
case b='¬'
c='Õ'

case b='«'
c='Õ '

case b='®'
c='Ö'

case b= '*'
c='Ö '

case b='ð'
c='�'

case b='ï'
c='� '

case b='î'
c='ß'

case b='í'
c='ß '

case b='õ'
c='ã'

case b='ô'
c='ã '

case b='÷'
c='ä'

case b='ö'
c='ä '

case b='—'
c='Ê'

case b='–'
c='Ê '

case b='�'
c='Ç'

case b='‘'
c='Ç'

case b='â'
c='Ú '
case b='æ'
c='Û '

case b='ò'
c='áÇ'

case b='�'
c='Â'
**
case b='ó'
c='á'

case b='ñ'
c='á '

case b='“'
c='È'

case b='’'
c='È '
***ye
case b='þ'
c='í'
CASE b=' ¡'
c='í'
**ye
case b='ü'
c='í'
**ye
case b='ý'
c="í"

case b='¨'
c='Ó'

case b='§'
c='Ó '

case b='ª'
c='Ô'

case b='©'
c='Ô '
**zz
case b='¦'
c='Ž'

case b='ø'
c='æ'

case b='¢'
c='Ï'

case b='£'
c='Ð'

case b='¤'
c='Ñ'

case b='¥'
c='Ò'

case b='¯'
c='Ø'

case b='à'
c='Ù'

case b='•'
c='�'

case b='”'
c='� '

case b=' '
c=' '

CASE b='‹'
c='Ü'

*case b=')'
*c=')'
*case b='('
*c='('

case b='/'
c='/'
case b='1'
c='1'

*case b='?'
*c='?'

case b='2'
c='2'

case b='3'
c='3'

case b='4'
c='4'

case b='5'
c='5'

case b='6'
c='6'

case b='7'
c='7'

case b='8'
c='8'

case b='9'
c='9'

case b='0'
c='0'

case b='�'
c='1'

*case b='?'
*c='?'

case b='‚'
c='2'

case b='ƒ'
c='3'

case b='„'
c='4'

case b='…'
c='5'

case b='†'
c='6'

case b='‡'
c='7'

case b='ˆ'
c='8'

case b='‰'
c='9'

case b="€"
c='0'

*CASE b='”'
*b='-'
*ý

othErwise
c=b
*eee=eee+c
*loop

endcase
**eee=c+alltrim(eee)
eee=c+eee
*?eee
endfor

RETURN eee

امیدوارم بدردتون بخوره

E_Ghasemi
پنج شنبه 22 دی 1384, 13:45 عصر
سلام
لطفا یکی برام یک کامپوننت دلفی برای تبدیل اطلاعات ازFOX تحت داس به ویندوز بفرسته
( چون با برنامه های موجود نمی شه اطلاعات را از طریق خود برنامه دلفی و با حجم بالا تبدیل کرد )
با تشکر E.Mail: e_gh3000@yahoo.com

E_Ghasemi
جمعه 23 دی 1384, 00:51 صبح
--------------------------------------------------------------------------------

سلام .
من می خواهم برنامه فاکس پرو تحت داس را به بانک اطلاعاتی sqlserver تبدیل کنم به شرطی که فرمت های فارسی بهم نریزد.
ممکن است در این زمینه راهنمایی کنید و یا برنامه تبدیلی(ترجیحا کامپوننت دلفی تا بتوانم از آن داخل برنامه استفاده کنم و مشکل تعداد رکورد را هم نداشته باشم) آن را برایم ارسال نمایید.
متشکرم E.mail: e_gh3000@yahoo.com

reza-re
شنبه 08 بهمن 1384, 10:23 صبح
سلام آقای کرمانی
میخواستم در مورد دریافت این برنامه برایم
توضیحاتی بدهید.

javad_hosseiny
شنبه 08 بهمن 1384, 12:03 عصر
در قسمت مربوط به دلفی سورس (تابع) مربوط به انجام اینکار (تبدیل از ایران سیستم به کد عربیک ویندوز) هست و مشکلی نسبت به انجام این کار با حجم بالا نیز ندارد (نهایتا می تونید با یک پروگرس بار کاربر را از زمان انجام این کار مطلع نمایید)
اگر جستجو کنید (در بخش دلفی) به جواب می رسید (نهایتا اگر تابع موردنظر مطلوب نبود بگوید تا بنده تابع خود را برایتان آپلود کنم)

h_baqery
سه شنبه 22 فروردین 1385, 16:16 عصر
این هم یک ابزار رایگان دیگر برای تبدیل از ویندوز به داس (هرچند نمونه های متفاوت در این سایت بسیار است ولی بنا به درخواست یکی از دوستان این سایت این فایل را ارسال می کنم) (هم سورس و هم فایل اجرایی آن می باشد ولی جهت اجرای آن نیاز به DLL های مربوط به VISUAL FOXPRO 7 می باشد) (برنامه قابلیت خواندن جداول فاکس و پاراداکس را دارد و به کدپیچ ایران سیستم و سایه تبدیل می کند)
آقا:گریه: من دیروز دیدم امروز اومدم بردارم دیدم نیست.

javad_hosseiny
چهارشنبه 23 فروردین 1385, 09:51 صبح
دوست عزیز یک کم آدرس رو اشتباهی اومدی
این نمونه ای که در این تایپیک بود فقط قابلیت تبدیل از ویندوز به داس را داشت و اون هم به درخواست یکی دیگر از دوستان چندی قبل در همین بخش آپلود کرده بودم
ولی فکر کنم اونی که منظور شماست در تایپیک ذیل باشد:
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=41062

rezaei
چهارشنبه 23 فروردین 1385, 14:07 عصر
لطفا یکی به من یاد بده چگونه می توانم فایلهای شما رو دانلود کنم

rezaTavak
پنج شنبه 24 فروردین 1385, 06:18 صبح
روی لینک دانلود کلیلک کن. البته قاعدتا از نرم افزاری مثل dap نباید استفاده کنی!

ابراهیم-بنی حسینی
دوشنبه 28 فروردین 1385, 23:06 عصر
با عرض سلام خدمت اساتید عزیز
دنبال برنامه ای هستم که فایلهای prg تحت داس را تبدل به prg تحت ویندوز بکنه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

rezaTavak
سه شنبه 29 فروردین 1385, 06:49 صبح
سلام

prg تحت داس در ویندوز اجرا میشه مگر در مواردی که اون دستور برداشته شده و معادل داره.

اما prg تحت داس به درد همون تحت داس می خوره چون فرمانهایی مانند @SAY ,@GET و... گرچه در ویندوز کار می کنند اما درست نه! باید از Object استفاده بشه.

یا مثلا در داس میشه یچ چیزی را با دستور ? چاپ کرد اما توی ویندوز چاپش خوب نیست و....

Garoosi
چهارشنبه 30 فروردین 1385, 15:01 عصر
I have a program for use to AntiRefoxing the FXP's files.
abgaroosi@yahoo.com

rezaTavak
چهارشنبه 30 فروردین 1385, 19:28 عصر
دوست عزیز اولا به فارسی بنویسید و بعدش هم مطلبتون با عنوان باید مطابقت داشته باشد.

mrezajalili
جمعه 09 اسفند 1387, 06:14 صبح
سلام و تشکر از شما

من هنوز نتوانستم خروجی برنامه داس خود رو به فارسی ویندوز تبدیل کنم.

لطفا کمک کنید.

مثلا خروجی برنامه من به ازای کلمه : "مرد" هست : "lvY"

و یا معادل کارکتر "ج" هست : "O"

aliila
سه شنبه 27 بهمن 1388, 19:17 عصر
این کد در vb.net است کاملا جواب داده و فارس و انگلیسی و اعداد را درست تبدیل میکند و ساده تر از این ممکن نیست

Public Function dos2win(ByVal S As String) As String
Dim A = S.ToCharArray
Dim X = ""
Dim X1 = ""
Dim X2 = ""
Dim CH As String
Dim o As Integer

For I As Integer = 0 To A.Length - 1
CH = A(I)

o = Asc(CH)
Select Case o
Case 128
CH = "0"
Case 129
CH = "1"
Case 130
CH = "2"
Case 131
CH = "3"
Case 132
CH = "4"
Case 133
CH = "5"
Case 134
CH = "6"
Case 135
CH = "7"
Case 136
CH = "8"
Case 137
CH = "9"
Case 141
CH = "آ"
Case 142
CH = "ا"
Case 143
CH = "ا"
Case 144
CH = "ا"
Case 145
CH = "ا"
Case 146
CH = "ب "
Case 147
CH = "ب"
Case 148
CH = "پ "
Case 149
CH = "پ"
Case 150
CH = "ت "
Case 151
CH = "ت"
Case 152
CH = "ث "
Case 153
CH = "ث"
Case 154
CH = "ج "
Case 155
CH = "ج"
Case 156
CH = "چ "
Case 157
CH = "چ"
Case 158
CH = "ح "
Case 159
CH = "ح"
Case 160
CH = "خ "
Case 161
CH = "خ"
Case 162
CH = "د"
Case 163
CH = "ذ"
Case 164
CH = "ر"
Case 165
CH = "ز"
Case 166
CH = "ژ"
Case 167
CH = "س "
Case 168
CH = "س"
Case 169
CH = "ش "
Case 170
CH = "ش"
Case 171
CH = "ص "
Case 172
CH = "ص"
Case 173
CH = "ض "
Case 174
CH = "ض"
Case 175
CH = "ط "
Case 176
CH = "ط"
Case 177
CH = "ظ "
Case 178
CH = "ظ"
Case 225
CH = "ع "
Case 226
CH = "ع "
Case 227
CH = "ع"
Case 228
CH = "ع"
Case 229
CH = "غ "
Case 230
CH = "غ "
Case 231
CH = "غ"
Case 232
CH = "غ"
Case 233
CH = "ف "
Case 234
CH = "ف"
Case 235
CH = "ق "
Case 236
CH = "ق"
Case 237
CH = " ك"
Case 238
CH = "ك"
Case 239
CH = " گ"
Case 240
CH = "گ"
Case 241
CH = "ل "
Case 242
CH = "ل"
Case 243
CH = "ل"
Case 244
CH = "م "
Case 245
CH = "م"
Case 246
CH = "ن "
Case 247
CH = "ن"
Case 248
CH = "و"
Case 249
CH = "ه "
Case 250
CH = "ه"
Case 251
CH = "ه"
Case 252
CH = "ي "
Case 253
CH = "ي "
Case 254
CH = "ي"
End Select
If o >= 141 And o <= 254 Then
X1 = CH + X1
If X2.Length > 0 Then
X = X2 + X
X2 = ""
End If
Else
X2 = X2 + CH
If X1.Length > 0 Then
X = X1 + X
X1 = ""
End If
End If

Next
X = X2 + X1 + X

Return X
End Function

AFTABGARDAN2006
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 15:57 عصر
اگر نرم افزار کاملی رو می خواهید که از داس به ویندوز و برعکس رو براتون به راحتی تبدیل کند به این آدرس (http://www.Forum.MD1.IR (http://www.forum.md1.ir/)) هم سر بزنید نسخه نمایشی هم داره می توانید داونلود کنید

binyaz2003
دوشنبه 20 اردیبهشت 1389, 10:17 صبح
اينجا محل تبليغات نيست.لطفا تکرار نکنيد.
در ضمن مبدل داس به ويندوز و بلعکس بصورت رايگان و با سورس در اين سايت قرار دارد.

Sal2010
یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 14:02 عصر
اينجا محل تبليغات نيست.لطفا تکرار نکنيد.
در ضمن مبدل داس به ويندوز و بلعکس بصورت رايگان و با سورس در اين سايت قرار دارد.
با تشكر از زحمات شايسته جنابعالي و ساير بر و بچ
اگه امكان داره يه لينك بزاريد تا حقير بتونم دانلودش كنم .:تشویق:

mahsa_mr
یک شنبه 07 شهریور 1389, 08:10 صبح
با تشكر از زحمات شايسته جنابعالي و ساير بر و بچ
اگه امكان داره يه لينك بزاريد تا حقير بتونم دانلودش كنم .:تشویق:

بله لطفا مسير سورس را در سايت مشخص كنيد ممنون

shask00l
یک شنبه 07 شهریور 1389, 20:10 عصر
پست شماره 8 این تاپیک یه فایل ضمیمه داره . یه نگاهی بهش بندازین. نیاز به سرچ هم نداره . اگه بنظرتون کار مشکلی میاد .... مسئله ای نیست . من براتون لینک پست 8 رو اینجا کپی میکنم . با این هوش سرشار و پشتکار چجوری برنامه مینویسید خدا میدونه .

http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=503&d=1124605346

منصور بروجرديان
شنبه 20 شهریور 1389, 01:55 صبح
با سلام و عرض ادب و خسته نباشيد به همه دوستان

احتراما مي خواستم ببينم كسي از دوستان عزيز مبدل فارسي ساز سايه 5 از داس به ويندوز باي پرينتر هاي ليزري دارند يا خير

يك نرم افزار انبارداري داريم كه با فارسي ساز سايه 5 و فقط با پرينتر هاي سوزني مثل LQ300 پرينت ميگيره اما با پرينترهاي ليزري كار نمي كنه و فقط كد پيج چاپ مي كنه .

بسيار ممنون و متشكرم از همه ي دوستان عزيز

gh_khajehzade
یک شنبه 21 شهریور 1389, 11:02 صبح
سلام-فایل زیر سایه رو به ایران سیستم تبدیل میکنه و با همین فایل ایران سیتم را به ویندوز.البته نمیدونم با سایه 5 هم کار میکنه یا نه.فایل تحت dos است وکار جناب حیدری کیا.امیدوارم مفید باشه.