PDA

View Full Version : سوال: نصب MSDN

Bloody Diamond
شنبه 18 خرداد 1387, 17:16 عصر
با سلام.
وقتی من می خوام MSDN رو برای ویژوال استودیو 2005 نصب کنم تا آخرین مرحله صفحه ویزارد نصب رو می بینم ولی بعد از اینکه دکمه install رو کلیک می کنم صفحه ویزارد مخفی میشه و دیگه نصب نمی کنه. از دوستان عزیز می خوام من رو راهنمایی کنن.

msh487
شنبه 18 خرداد 1387, 18:24 عصر
سلام دوست عزیز
چون ویندوز شما Valid نیست امکان نصب MSDN و جود نداره . نصب می شودو ولی امکان استفاده رو به شما نمی دهد . اینکه هنگام شروع نصب پنجره نصب محو می شود هم به همین دلیل است .
از یه ویندوز Valid استفاده کنید .
موفق باشید

Mahdi.Kiani
شنبه 18 خرداد 1387, 18:56 عصر
سلام
یکی دو سال پیش، اسلایدی را که شامل مراحل نصب ویژوال استودیو 2005 و MSDN آن می باشد را برای شاگردان، سر کلاسم آماده کرده بودم.
چند روز پیش چشمم بهش خورد.
الان که این تاپیک را دیدم، گفتم اون را هم بذارم اینجا، شاید کمکی باشد، برای نو آموزان .

لینک دانلود (http://www.esnips.com/doc/dc493672-7951-4dc0-be43-f99b56bd54e3/VS2005InstallationGuide) (1.6 MG)
موفق باشید
مهدی کیانی

shahinghorbani
یک شنبه 19 خرداد 1387, 01:29 صبح
حالا عذر میخام به این تاپیک هم ربطی نداره ولی میخام الکی تاپیک باز نشه میخواستم ببینم این هلپ دات نت توی همین پنج تا سیدی عرضه شده در بازاره یا جداست چون من هر چی گشتم پیداش نکردم بعد شنیدم سه تا سیدی جدا داره؟

Bloody Diamond
دوشنبه 20 خرداد 1387, 18:52 عصر
سلام..
ببخشید ویندوزم valid یعنی چه؟ باید چکار کنم تا ویندوزم valid شود
در ضمن شما دوست عزیز علیرضا مداح این تاپیک رو پاک کردید، من خودم این تاپیک رو در مورد نصب msdn درست کردم و سوالی که می پرسم درباره این تاپیک است
و در مورد موضوع نامرتبط تاپیک نزدم.