PDA

View Full Version : سوال: اجراي برنامه ديتابيس روي كامپيوترهاي ديگه!؟

amir pr
سه شنبه 21 خرداد 1387, 00:42 صبح
با سلام و خسته نباشيد
ميخواستم ببينم براي اينكه برنامه كه از پايگاه داده
SQL استفاده ميكنه را بتونم در هر كامپيوتري اجرا كنم بايد چكار كنم و چه فايل هايي رو از
سيستم خودم نياز دارم و از كجا بايد بگيرمشون ؟
خيييييييييييييييلي ممنون .

AminSobati
سه شنبه 21 خرداد 1387, 12:13 عصر
سلام دوست عزیزم،
شما میتونین SQL Server رو روی یک کامپیوتر نصب کنین و سایر کامپیوترها در شبکه بهش وصل بشن. Clientها فقط به ADO نیاز دارند

amir pr
پنج شنبه 23 خرداد 1387, 21:51 عصر
سلام
خيلي ممنونم از لطفتون اما منظورم اين بود كه اگر بخوام برنامه را روي كامپيوتر ديگه اجرا كنم از SQL سيستم خودم چه فايلهايي را بايد Attach كنم و چطور فايلهاي ديتابيس و تيبلها را از سيستم خودم و از چه مسيري به سيستم User انتقال بدم تا برنامه درست اجرا بشه؟
بازم مممممممنون.

حمیدرضاصادقیان
پنج شنبه 23 خرداد 1387, 23:18 عصر
سلام.شما میتونی روی دیتابیس مورد نظرت راست کلیک کنی و در قسمت Properties ببینی مسیر فایلهای Data و log شما کجاست . SQL رو Stop کنی و یک کپی از این فایلها رو برداری و روی سیستم مشتری اونو Attach کنی بعد برنامه ات رو اجرا کنی. یک راه ساده تر هم اینه که از دیتابیست یک Backup تهیه کن و در برنامه Setup یا اولین باری که برنامه رو اجرا میکنی اونو Restore کن.به همین راحتی برنامه ات روی سیستم مشتری نصب خواهد شد.

اصغر (پآچ)
جمعه 24 خرداد 1387, 01:02 صبح
سلام دوست من

اگه از اینستال شیلد برای ساخت ستاپ استفاده کنی خودش فایلهای مورد نیاز رو برمیداره فقط تو باید بهش بگی مسیر فایلهای دیتابیست کجاست

موفق و موید باشی

amir pr
شنبه 25 خرداد 1387, 12:36 عصر
با سلام
ممنون كه به فكر تازه برنامه نويسا هم هستين و كمكشون ميكنين.:لبخندساده::تشویق:
در مورد اينستال شيلد هم هنوز زياد باهاش كار نكردم ولي حتما رو حرفتون بيشتر كار ميكنم.

-----------------------------------

روي هر پله كه باشي خدا يك پله بالاتر! نه برا اينكه خداست، براي اينكه دستت بگير و بيارتت بالا.