PDA

View Full Version : خواندن فایلی که اسم آن از کاراکترهای غیر مجاز تشکیل شده است

sma_mohseni
چهارشنبه 29 خرداد 1387, 13:23 عصر
سلام
حتما میدونید که در نام گذاری فایلها نمیتوان از برخی از کاراکتر ها (مثل /<>*) استفاده کرد. حال اگر فایلی داشته باشیم که اسم اون از این کاراکترها داشته باشه چطوری میتونیم از اون استفاده کنیم.(مثلا اونو حذف کنیم و یا اینکه محتوای اونو بگیریم)

ممنون

dkhatibi
چهارشنبه 29 خرداد 1387, 13:51 عصر
چه جوری اگه نمی شه نامگذاری کردید؟

sma_mohseni
چهارشنبه 29 خرداد 1387, 14:00 عصر
با استفاده از برنامه هایی که image رو دستکاری میکنند مثل ultraISO
با این برنامه ها میشه این فایلها و شاخه را ایجاد کرد منتهی نمیدونم چطوری میشه از این فایلها و شاخه ها در دلفی استفاده کرد.

alimooghashang
دوشنبه 10 تیر 1387, 21:54 عصر
دقیقا بگو میخواهی چیکار باش کنی و یه نمونه فایل اگه میتونی برام بفرست تا ببینم میشه کاریش کرد یا نه

sma_mohseni
شنبه 15 تیر 1387, 08:16 صبح
دقیقا بگو میخواهی چیکار باش کنی
میخام توی برنامه هام شاخه هایی داشته باشم که اطلاعات درون آن برای کسی قابل رویت نباشه.
مثلا فرض کن یه شاخه عکس داری که برنامه اونارو نشون میده.حالا میخام کاری کنم که کاربر نتونه بطور مستقیم این تصاویر رو از توی شاخشون نگاه کنه. ولی من از توی برنامم بتونم به اونا دسترسی داشته باشم و اونارو نشون بدم
منظورمو رسوندم؟

alimooghashang
شنبه 15 تیر 1387, 13:33 عصر
میخام توی برنامه هام شاخه هایی داشته باشم که اطلاعات درون آن برای کسی قابل رویت نباشه.
مثلا فرض کن یه شاخه عکس داری که برنامه اونارو نشون میده.حالا میخام کاری کنم که کاربر نتونه بطور مستقیم این تصاویر رو از توی شاخشون نگاه کنه. ولی من از توی برنامم بتونم به اونا دسترسی داشته باشم و اونارو نشون بدم
منظورمو رسوندم؟

اگه میتونی اون شاخه را که میگی داری را برام تو یه فایل zip یا rar بریز و بفرست تا ببینم میشه کاریش کرد یا نه

:چشمک:

ab_ba
شنبه 15 تیر 1387, 13:44 عصر
اگه میتونی اون شاخه را که میگی داری را برام تو یه فایل zip یا rar بریز و بفرست تا ببینم میشه کاریش کرد یا نه

:چشمک:
داره میگه نمیتونه کاریش کنه طبعا نمیتونه برا تو هم بفرستش
همونطور که گفت با نرم افزار UltraISO خودت یکی ایجاد کن

Nima NT
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 00:55 صبح
همه این تکنیک ها قابل دور زدنه ، بی خیال شو.
با نرم افزار iso buster میشه رفت تو همین شاخه ها و اطلاعاتش رو کشید بیرون.

Mask
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 14:57 عصر
به تاریخ توجه کن (شنبه 15 تیر 1387)

arturmacnight
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 18:28 عصر
با اين نرم افزار هر فايلي رو ميشه کپي / حذف / جابجا کرد :

Unlocker1.8.5 البته ورژنهاي جديدترش هست. دانلود کن ضرر نمي کني و حتما کارت راه ميفته

AMIBCT
یک شنبه 11 اسفند 1387, 16:53 عصر
خوندن و استفاده کردن از فایل‌ها باید از طریق دستورات API ویندوز باشه
دستورات API ویندوز به شما اجازه نمی‌دن که با این طور فایل‌ها کار کنید

تنها کاری که می‌شه کرد اینه که فایل‌های موجود در مسیر دیسک رو لیست کنید و بررسی کنید که آیا چنین فایلی توی لیست هست یا نه

حتی نمی‌تونید با دادن اسم فایل بررسی کنید که این فایل وجود داره یا نه

اگه متوجه نمی‌شید یه بار دیگه از اول مطالعه کنید !