PDA

View Full Version : يك سوال فني (شايد) - عدم دسترسي به mdf

oracle_2007
جمعه 31 خرداد 1387, 03:28 صبح
سلام من يك فايل mdf- sql server 2000 دارم كلي از اطلاعات مهم نرم افزارم در اون هست . من ميخوام كاري كنم كه اطلاعات فقط از طريق برنامه ديده بشه و هيچ كس حتي dba اون سرور به اون نتونه دسترسي داشته باشه ولي بتونه اون رو به sqlserver اتچ كنه .

ASKaffash
شنبه 01 تیر 1387, 07:09 صبح
سلام
شما نمیتوانید کاری کنید که Admin نتواند با بانک دسترسی داشته باشد دوست من به دنبال روش دیگری باشید یا صورت مسئله فنی را بیشتر تشریح کنید.

sh2007
شنبه 01 تیر 1387, 07:31 صبح
سلام من يك فايل mdf- sql server 2000 دارم كلي از اطلاعات مهم نرم افزارم در اون هست . من ميخوام كاري كنم كه اطلاعات فقط از طريق برنامه ديده بشه و هيچ كس حتي dba اون سرور به اون نتونه دسترسي داشته باشه ولي بتونه اون رو به sqlserver اتچ كنه .

شلام اين روش امكان داره اما به نظر من دوستان حوصله جواب دادن ندارن واقعا متاسفم
شما مي توانيد به اين تايپيك يه نگاهي بكنيد شايد بدردت بخوره اگه به چيزي رسيدي تو اين تايپيك بذار شايد همه بتونن استفاده كنن
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=110072&page=2

NewFoxStudent
شنبه 01 تیر 1387, 08:40 صبح
اگه منظورتون عدم دسترسی به فایل mdf در شاخه Data مسیر نصب Sql است که راه از پیش تعیین شده برای این کار وجود نداره
من برای این کار راه حل ابداعی خودم رو دارم که فقط میتونم الگوریتمش رو براتون بنویسم
فایل دیتای مورد نظرتون رو از طریق یه کد نویسی مختصر به یه فایل باینری تبدیل کنید ، یعنی اونو به صورت استریم باز کنید وخط به خط بخونید وتو یه محل که میتونه یه فایل Dat یا یه دیتابیس اسکیوال باشه ذخیره کنید
بعد در زمان اجرای برنامه اطلاعات ذخیره شده رو به صورت خط به خط بخونید و توی یه فایل با پسوندmdf ذخیره کنید
بعد اون فایل رو به دیتابیستون اتچ کنید البته با دستورات اسکیوال
در پایان اجرای برنامه هم دوباره باید فایل mdf رو بخونید و ذخیره کنید و بعد پاکش کنید

NewFoxStudent
شنبه 01 تیر 1387, 08:41 صبح
من این روش رو امتحان کردم جواب هم داده
راه حل زمانبری ولی بعضی وقتها چاره ای نیست