PDA

View Full Version : فرق سی شارپ با vc++.net چیه؟

گرجی نیا
سه شنبه 03 شهریور 1383, 14:20 عصر
لطفا تفاوت این ها را هم بگید و به نظر شما کدام بهتر است؟

ara_prg
سه شنبه 10 شهریور 1383, 19:23 عصر
خوب برای گرفتن جواب بهتر است به سایت زیر که توسط مایکروسافت جهت بررسی زبان های Net. ارائه شده است مراجعه کنید. :wink:

http://msdn.microsoft.com/vstudio/productinfo/whitepapers/default.aspx

گرجی نیا
یک شنبه 15 شهریور 1383, 20:41 عصر
ممنون :flower:

mahsun
شنبه 25 مهر 1383, 22:14 عصر
تفاوت برنامه نویسی c با ++c چیست؟

voodoo
چهارشنبه 11 آذر 1383, 14:50 عصر
ببخشیدها ولی من درست نفهمیدم که این تاپیک جوابش چی شد اون لینک مایکروسافت رو که حسش اصلا نیست نگاه کنم اگه میشه یکی یکمی توضیح در مورد فرق سی شارپ دات و سی پلاس پلاس دات نت بده.
راستی یه سوال دیگه هم دارم آیا سی شارپ دات نت و سی پلاس پلاس برای اجرا شدن احتیاج به دات نت فایرم ورک دارن؟؟؟

einian85
پنج شنبه 12 آذر 1383, 17:57 عصر
من راجع به c++ زیاد چیزی نمی دونم پس بهتره که حرفی نزنم ولی راجع به سی شارپ: کاملاً!!!! یعنی اصلا بدون فریم ورک جم نمی خوره!! در ضمن "فقط وی بی دات نت" جان سی شارپ تقریبا همه چیزش شبیه وی بی دات نت هست و ...
راجع به سی پلاس پلاس هم من شنیدم که باهاش می شه برنامه خارج از فریم ورک هم نوشت. پس به نظر می رسه که باهاش هم فریم ورکی نوشت هم غیر فریم ورکی.

حسن صفوی
شنبه 17 بهمن 1383, 21:31 عصر
VC++.net در نسخه های 2001 و2003 بدون فریمورک ولی در نسخه 2005 بقول بعضی برنامه نویسان بیل گیتس گند زد و VC++.NET را نیز تحت فریم ورک آورد که احتمالا خیلی از قابلیت ها را از دست می ده البته این حرف من نیست حرف یک سری برنامه نویسان در اینترنت بود.
و راجب به مقایسه این دو زبان بگم که VC#.NET ماکروسافت بعنوان زبان مدرن وObject orinted معرفی می کند ولی VC++>NET به عنوان زبانی قدرتمند وPower oriented معرفی کرده است.

حسن صفوی
سه شنبه 20 بهمن 1383, 07:02 صبح
در جواب کاربر Mahsun هم باید بگم که ++C نسخه ای از C هست که از برنامه نویسی شی گرا هم حمایت می کنه.

M.GhanaatPisheh
پنج شنبه 22 بهمن 1383, 14:18 عصر
ولی در نسخه 2005 بقول بعضی برنامه نویسان بیل گیتس گند زد و VC++.NET را نیز تحت فریم ورک آورد که احتمالا خیلی از قابلیت ها را از دست می ده

ای بابا آقای صفری اینجا هم که این مطلب رو نوشتید
اصلا همچین چیزی صحت نداره این بای 100مین بار

Peyman_Ranjbar
جمعه 23 بهمن 1383, 02:02 صبح
مایکرو سافت دو نوع ++c رو با visual studio اراپه میده
یکی دات نت که طبیعتا تحت فریم ورک هست و دیگری که همون راه 6 ++visula c رو میره

M.GhanaatPisheh
جمعه 23 بهمن 1383, 02:29 صبح
http://www.barnamenevis.org/forum/viewtopic.php?t=16018&highlight=

حسن صفوی
جمعه 23 بهمن 1383, 12:16 عصر
آقا این نظر منه بدون هیچ سند و مدرک بعد از 7 سال برنامه نویسی با VC++ من اعتبارم رو معمولا خراب نمی کنم . در ضمن نگفتم VC به .NET Framework دسترسی نداره گفتم بطور کلی بدان وابسته نیست. :mad: