PDA

View Full Version : یک برنامه فوق العاده قوی

Afshinpour
چهارشنبه 18 تیر 1382, 03:25 صبح
با کمک این برنامه میتونین یک محدوده بین 2 آدرس آی پی رو اسکن کنین. همه آی پی هایی که بین 2 آی پی که شما به برنامه میدین اسکن میشن و پرتهای اونها در صورت لزوم چک میشه. دیفالت برنامه پرت 21 رو چک میکنه. این برنامه برای پیدا کردن سرور های اف تی پی به کار برده میشه . خیلی ها هستند که سرورهای اف تی پی باز میکنند و شما میتونین به صورت ناشناس به اونها کانکت کنین

نکته جالب توجه اینه که تمام این کارها رو برنامه با سرعت واقعا غیز قابل باوری انجام میده. برای تست کردن حدود 255 تا آی پی به همره پرت 21 به جرات میتونم بگم که بیشتر از چند ثانیه (2 یا 3 ثانیه ) وقت بیشتر نخواهد برد.

این برنامه به اینستال کردن احتیاج نداره و حجم کمش هم که فکر کنم مخصوص کانکشن های ایرانی درست شده :lol:

jirjirakk
جمعه 20 تیر 1382, 02:54 صبح
مرسی

yourkiller
جمعه 20 تیر 1382, 03:17 صبح
به کلیه دوستان پیشنهاد میکنم که نه این برنامه و نه چیزهایی از این قبیل رو که نمیدونن توی دل برنامه چه کاری انجام میشه استفاده نکنن.اگر کسی بخواد کاری رو مثل این برنامه انجام بده بهتره که خودش بشینه و با وقت کمی گذاشتن همچین چیزهای ساده ای رو برای خودش بنویسه اگر هم در حد و اندازه نوشتن همچین برنامه های ساده ای نیست (خیلی معذرت میخوام) غلط میکنه که دور و بر هک و هک کردن و این حرفها میگرده.

jirjirakk
جمعه 20 تیر 1382, 09:42 صبح
1- کیلر عزیز قرار نیست که چرخ چاه رو همیشه خودمون اختراع کنیم و فکر نکنم بتونی یه چیزی قدرتمند بتونی بسازی چون برنامه هایی مثل ان مپ و اون یکی مال شرکت eyee عمرا بتونی به همچین برنامه ای رو به همین راحتی بنویسی.(-- اگه برای دست گرمی میخوای بنویسی بنویس --)

(خیلی معذرت میخوام) غلط میکنه که دور و بر هک و هک کردن و این حرفها میگرده.2- لطف کنین زیاد احساساتی نشین

3- قرار نیست که هر کی اسکنر نوشت هکر شه یا بر عکسش هر کی نتونست نتونه هکر شه0 هکر شدن به اطلاعات کافی داشتن از یک سیستم و نقاط امنیتی اون سیستم بر می گرده و هزار تا چیز دیگه0
صد البته اگه هکر باشی به احتمال زیاد با زبان هایی مثل پرل یا سی یا ... آشنایی دارید و از پروتکل ها وسیستم ها هم اطلاع کافی دارید پس حتما میتوانید یه اسکنر بنویسید یا لاقل اون رو تحلیل کنید :!: :roll:
==================================================
نظر من یکی اینه که نمیشه گفت چون طرف نمیتونه اسکنر بنویسه نمیتونه هکر شه
==================================================
خوب خودم هم نفهمیدم چی گفتم

Emdadgar
سه شنبه 24 تیر 1382, 23:18 عصر
For more programs search this in GOOGLE
IPSCANNER FREE DOWNLOAD
For more help mail me at EMDADGAR@HOTMAIL.COM
:wink: :twisted: :twisted: :wink:

Afshinpour
پنج شنبه 26 تیر 1382, 00:49 صبح
اگر هم در حد و اندازه نوشتن همچین برنامه های ساده ای نیست (خیلی معذرت میخوام) غلط میکنه که دور و بر هک و هک کردن و این حرفها میگرده.

داون لود کردن یه آی پی اسکنر چه ربطی به هکر شدن داره ؟

بعدش هم آدم باید احمق باشه که وقتی یه برنامه آماده هست بشینه دوباره بنویسه اون رو .

Siavash_amature
پنج شنبه 26 تیر 1382, 11:47 صبح
معمولاْ هکرها برنامه هاشون را خودشون مینویسن . اونایی که برنامه های دیگه استفاده میکنن بهشون میگن Script kiddes . :lol:

Afshinpour
پنج شنبه 26 تیر 1382, 13:08 عصر
آقای سیاوش عزیز

هیچ کس نمیاد بشینه یه آی پی اسکنر رو دوباره بنویسه . میشه به من بگی با یه آی پی اسکنر چی چی رو میشه هک کرد ؟ !! :shock: :shock:

قربون این ایران برم که اینقدر هکر داره.

jirjirakk
پنج شنبه 26 تیر 1382, 18:40 عصر
:lol:

Fh_prg
پنج شنبه 26 تیر 1382, 18:45 عصر
علی جان بیخیال اینا شو
بعضیا هنوز معنی کلمه هکر رو نمیدونن .... فکر میکنن هکر باید خدای کامپیوتر باشه
مثلا هکره میخواد عکسشو نیگاه کنه بره به جای Acdsee خودش یه برنامه بنویسه بعد اگه وقت کرد بشینه عکسشو نیگاه کنه :D

بگذریم... یاد پارسال بخیر چه زود گذشت تو اون فروم قدیمی چقد حال میکردیم. سایت برنامه نویس هم که خونه بدوش شده

Afshinpour
پنج شنبه 26 تیر 1382, 18:55 عصر
:lol: راست میگی به خدا

آقا چه خبرا ؟ پارسال دوست امسال آشنا؟ بالاخره اومدی تو فوروم.

Fh_prg
پنج شنبه 26 تیر 1382, 21:15 عصر
خبر سلامتی.... هنوز زنده ایم ... مشتاق دیدار دوستان قدیمی :wink: