PDA

View Full Version : سوال: پیغام خطا در ساخت جدول

maryam_vb
جمعه 07 تیر 1387, 18:19 عصر
:لبخندساده:با سلام و عرض خسته نباشید به همه

من به تازگی برنامه SQL Server 2000 رو در حالت Developer نصب کردم ولی هنگام ساخت جدول این پیغام خطا رو میده:
An Unexpected error happened during this operation.

دلیلش چیه؟:متفکر:

با تشکر

ASKaffash
شنبه 08 تیر 1387, 09:28 صبح
سلام
این خطا را از طریق کدنویسی برای ایجاد جدول دریافت کرده اید یا درون EnterPrise Manager دریافت کرده اید ؟ در صورت مقدور کد مربوطه یا عکس مرحله ایجاد جدول را ضمیمه کنید چون ایجاد جدول در SQLServer خیلی آسان است

maryam_vb
شنبه 08 تیر 1387, 11:50 صبح
سلام
این خطا را از طریق کدنویسی برای ایجاد جدول دریافت کرده اید یا درون EnterPrise Manager دریافت کرده اید ؟ در صورت مقدور کد مربوطه یا عکس مرحله ایجاد جدول را ضمیمه کنید چون ایجاد جدول در SQLServer خیلی آسان است

درون EnterPrise Manager ، از طریق گزینه Right click\ new table .

http://i31.tinypic.com/4g1c1f.png

maryam_vb
دوشنبه 10 تیر 1387, 16:19 عصر
تا چقدر احتمال این هست که اساسا برنامه SQL ام مشکل داشته باشه؟(در نتیجه باید cd دیگه ای تهیه کنم؟)

ASKaffash
دوشنبه 10 تیر 1387, 16:54 عصر
سلام
دوست عزیز این پیام غیر معمول است شما این کد را درون QA اجرا کن ببین خطا میدهد ؟

Create Table Tbl(Fld BigInt)

maryam_vb
چهارشنبه 12 تیر 1387, 18:08 عصر
از طریق دستورات SQl تو QA جدول رو میسازه ولی وقتی میخوام تو EM داده وارد کنم دوباره همون پیغام رو میده .این قضیه تو تعریف View هم وجود داره.
برنامه SQLام مشکل داره؟ یا...؟

drwatson
پنج شنبه 13 تیر 1387, 17:57 عصر
سلام
راستش من تا حالا این مشکلو نداشتم
معمولا اسکیوال موقع نصب ایراد زیاد میگیره ولی وقتی نصب شد درست کار میکنه
توصیه ای که میتونم بکنم نصب اسکیوال در حالت enterprise هست شاید ایراد از اون enterprise Manager باشه
موفق باشید

maryam_vb
شنبه 15 تیر 1387, 19:09 عصر
سلام
راستش من تا حالا این مشکلو نداشتم
معمولا اسکیوال موقع نصب ایراد زیاد میگیره ولی وقتی نصب شد درست کار میکنه
توصیه ای که میتونم بکنم نصب اسکیوال در حالت enterprise هست شاید ایراد از اون enterprise Manager باشه
موفق باشید

من ویرایش Developer رو نصب کردم.در هرصورت دیگه مهم نیست قصد دارم نرم افزار دیگه ای تهیه کنم.
از شما هم ممنون