PDA

View Full Version : درخواست معرفی قفل خوب نرم افزاري يا سخت افزاري

saba_asj
جمعه 07 تیر 1387, 21:25 عصر
سلام.من يه نرم افزار با vb نوشتم كه مي خوام روش قفل بزارم ؛ ميتونيد يه قفل خوب نرم افزاري يا سخت افزاري رايگان بهم معرفي كنين؟
ممنون

Bahram0110
جمعه 07 تیر 1387, 21:45 عصر
سلام
قبلا خيلي بحث شده
هدف شما از استفاده از قفل ايجاد چه محدوديت هايي است؟

saba_asj
جمعه 07 تیر 1387, 21:52 عصر
سلام.ميخوام كه از روي برنامه فقط يكبار بشه كپي گرفت

Bahram0110
جمعه 07 تیر 1387, 22:45 عصر
منظورتون copy از روي سي دي هست؟
در اين صورت بايد روي سي دي قفل بذاري كه قبلا خيلي بحث شده
يكم جستجو كني به‎ نتيجه مي رسي (شايد نتيجه اين باشه كه بايد يكم سر كيسه رو شل كني و نرم افزار هاي مربوطه رو بخري :دي (البته تو بازار نيست، تو اينترنت))

Nima NT
شنبه 08 تیر 1387, 00:58 صبح
به برادر عزیزمون توصیه میکنم سراغ این گونه قفل ها نره , در ادامه یه سری از اطلاعات واقعی تلخ در مورد سطح قفل های نرم افزاری مربوطه , ساخت ایران میارم که بیانگر تمامیت مطلب هستش.

قفل نرم افزاری نگهبان : ساده در بدترین حالت متوسط
به راحتی توسط Emulator ها کپی میشه.

قفل نرم افزاری CD Guardian : افتضاح !!!!
با نرم افزار Clone CD , در متد Data هم کپی میشه.

قفل نرم افزاری Visa Lock : متوسط
با کمی ممارست توسط برنامه Clone CD 2.8 وتبدیل Image کپی میشه.

قفل نرم افزاری Persian Lock PSS : سخت
ایراد اصلی : فایلهای قابل استخراج هستند , با نرم افزار Game Jack قابل کپی هست فقط Image حاصل به هیچ وجه Write نمیشود.

Bahram0110
شنبه 08 تیر 1387, 01:12 صبح
سلام
منظورم قفل ايراني نبود
قفل هاي خارجي خوبي هم وجود داره مثل securom‏ و ...
هر چند بعد از يه مدت آنتي همشون مياد

Sir.V65j
دوشنبه 17 تیر 1387, 06:54 صبح
قفل نرم افزاری Persian Lock PSS : سخت
ایراد اصلی : فایلهای قابل استخراج هستند , با نرم افزار Game Jack قابل کپی هست فقط Image حاصل به هیچ وجه Write نمیشود.

سلام دوست عزیز
می شه یه آمار از این قفل بدین؟! سایتی تلفنی نمونه ای و ...

ali ahwaz top
دوشنبه 17 تیر 1387, 20:14 عصر
سلام دوستان:
در مورد همه قفلهای غیر از نقره ای باید بگم همشون بدون شک کپی میشن و حتی میشه Write هم
کرد پس اینجوری تبلیغ نکنید.من نویسنده VisaLock رو میشناسم اون این قفل رو 5 سال پیش طراحی کرد
و روی نرم افزارهای شرکت نرم افزارهای طلایی استفاده کرد. پس از 2 سال قفلش شکسته شد.
ولی من نمبخوام تبلیغ کنم فقط میخوام دوستمون رو راهنمایی کنم.
آدرسی رو که در زیر گذاشتم آدرس سایت یک شرکت ایرانی هستش که تا به حال کسی نتونسته
قفلشون رو بشکنه.
در ضمن قفلشون مخصوص سی دی نقره ای هستش.

http://www.greenway.ir

Nima NT
دوشنبه 17 تیر 1387, 21:46 عصر
برادر عزیز و گرامی لطفا" دور قفل های نقره ای رو یه خط بزرگ بکشین ، همشون بدون شک کپی میشن.
قول 100 درصد میدم.
اصلا" یه سوال ، اگه قرار بود این قفل ها کپی نشن ، چرا همه شرکت ها ازشون استفاده نمیکنن تا دیگه معزلی به اسم کپی سی دی نداشته باشیم.
با توجه ساختار DATA Track سی دی ها عملا" کپی نشدن اونها غیر منطقی هست.
این قفل ها فقط میتونن لنز دستگاه رو به فشار بیاندازن. فقط همین

Nima NT
دوشنبه 17 تیر 1387, 21:48 عصر
در مورد قفل Persian Lock هم بگم این قفل فروش خارجی نداره و توسط شرکت پارسیان طراحی شده و بر روی محصولات خودشون ازش استفاده می کنن.
اگه خواستین با شرکت پارسیان تماس بگیرین
( طبق قوانین سایت از دادن ایمیل و ... شرمنده ام )

ali ahwaz top
سه شنبه 18 تیر 1387, 19:24 عصر
Nima NT جان من تا به حال چند قفل سی دی رو نوشتم و تمامی قفلها چه نقره ای و چه غیر نقره ای
رو تونستم بشکنم. اگه اون آدرس سایت رو دادم فقط واسه این بود که این قفل با هیچ نرم افزاری شکسته
نمیشه فقط میتونید فایلی رو که قفل رو چک میکنه کرک کنید حاضرم شرط بندی کنم.

اگه بشه یه تاپیک درست میکنم که دوستان بیان تئوریهاشون رو برای ساخت یه قفل سی دی نقره ای
بزارن من هم قول میدم برنامشو بنویسم.

Nima NT
سه شنبه 18 تیر 1387, 20:21 عصر
خواهش میکنم این حرف رو نزنید
مگه نرم افزار چک کننده قفل چی کار میکنه ، مثلا" سریال سی دی رو میخونه یا ترک DAO رو میخونه ، حالا هرچی ...
لزومی نداره من بیام برنامه رو کرک کنم ، اگه من بتونم تمامیت CD رو شبیه سازی کنم کار تمومه ، به نظر من یکی از بهترین قفل های سی دی محصول شرکت آمیتیس هستش که چیزی در حدود 2.5 سال تو بازار تهران ، تبریز ، شیراز دوام داشت ولی کرک شد ، اونم یه چیزی تو مایه های چک کردن قفل و اینها بود .
تمامیت CD به حتم قابل شبیه سازی هستش ، ولی به خیلی عوامل بستگی داره ، یکیش این که به خاطر ساختار درایو های نوری ( از حوصله بحث خارجه ) هیچ وقت برای کپی سی دی های قفل دار از DVD یا CD رایتر استفاده نکنید ، حتما" از CD ROM استفاده کنید ( به همین خاط من CD ROM قدیمی خودم رو هنوز دارم ) و اینکه به نسخه های قدیمی برنامه های کپی رجوع کنید ، یکی از شگرد های همین شرکت ها این هستش که میان بر اساس نقطه ظعف های برنامه هایی مثل CLONECD ضد اونهارو میسازن ، اینجاست که برنامه Clone CD 2.8 وارد میدون میشه و نفس قفل ها رو میگیره ، کار کرک قفل های سی دی خیلی ساده تر از این حرفاست.

ali ahwaz top
سه شنبه 18 تیر 1387, 20:33 عصر
دوست عزیز من با تمامی گفته های شما موافقم.
من برای کپی سی دی های قفل دار از برنامه ها استفاده نمیکنم بلکه یه برنامه کوچولو با
جناب پاسکال نوشتم.
من یه تاپیک در مورد ساختن یک قفل ایجاد کردم لطفا: اونجا مقالات و نظریه هاتون رو بدید.

AHRIMANSEFID
دوشنبه 19 مهر 1389, 04:22 صبح
سلام
من به قفلی ارزون و در حالت محکم که بتونه تشخیص بده این DVD/CD کپی یا اصل نیاز دارم اگه می شه من رو راهنمائی کنید.
من هم سیلور تولید می کنم هم کپی می خوام بتونه رو هر دو کار کنه.

dez110
جمعه 23 مهر 1389, 14:30 عصر
دوست عزیز سلام
قفل های متنوعی برای کار شما وجود داره چنانچه نیازبه قفل هایی با سطح امنیتی بالا و خود نرم افزار های قفل گذار رو نیاز دارید می تونید به آدرس www.imen-lock.com (http://www.imen-lock.com) مراجعه کنید . سایت این شرکت به تازگی شروع به کار کرده ولی هر نوع قفلی که برای سی دی و دی وی دی وجد داشته باشه رو داره اونم با سطح امتینی بالا . من خودم یک قفل تلفنی ازشون خریدم خیلی راضی بودم . چند تا از دوستان وارد هم در امر کرک امتیاز برنامه رو از 10 حدود7 دادن که البته فکر میکنم تا خودتون نبینید متوجه نمی شید . به هر حال شرکت های مختلفی برای کار وجود داره ولی باید ببینید کدومشون در عمل قوی تر عمل میکنند

موفق باشید