PDA

View Full Version : رادیکال در C#

alaveh
پنج شنبه 13 تیر 1387, 00:59 صبح
سلام
یکی از دوستان لطف کنه و به من بگه تابع رادیکال گیری در سی شارپ چیه .
چطور میشه رادیکال گرفت ؟
ممنون

mohammad272005
پنج شنبه 13 تیر 1387, 01:49 صبح
Math.Sqrt(4)

kimia.com
جمعه 29 اردیبهشت 1391, 11:58 صبح
سلام
چه طور می تونم یه عدد بگیرم بعد به توان اعشاری یا کسری برسونم؟
ممنون می شم اگه راهنماییم کنید..::)
مثلا عدد را به توان 2.2 برسونید.

sanjan2013
شنبه 25 شهریور 1391, 12:12 عصر
من هم یه همین طور سوالی داشتم ولی فقط می خام بدونم که رادیکال رو چطوری باید بنویسم: مثلاً
(D*C)/Radical (G*U

armsoftpc
شنبه 25 شهریور 1391, 12:54 عصر
منظورتون همون فرجه است.

Math.Pow(number, 2.2);

heliea
جمعه 21 مهر 1391, 12:22 عصر
سلام میشه برنامه ای که میشه با اون ضرایب معادله درجه دو رو بهش داد و ریشه های معادله رو دریافت کرد و برام بنویسید

harani
جمعه 21 مهر 1391, 16:03 عصر
بیا دوست من :

93889

93890

mahak006
جمعه 21 مهر 1391, 17:45 عصر
سلام
یکی از دوستان لطف کنه و به من بگه تابع رادیکال گیری در سی شارپ چیه .
چطور میشه رادیکال گرفت ؟
ممنون

سلام
ممنون می شم اگه راهنماییم کنید..::)

سلام میشه برنامه ای که میشه با اون ضرایب معادله درجه دو رو بهش داد و ریشه های معادله رو دریافت کرد و برام بنویسید

این تاپیک بره رادیکال بود . ببین داره به کجا می کشه .
لطفا سؤالات جداگانه و نامربوط به یک تاپیک را در تاپیک های دیگر مطرح کنید .
از دوستان هم خواهش می کنم برای پاسخ دادن به سؤالات ، در صورتی که به تاپیک مربوط نمی شه ، پیام خصوصی بفرستند .
البته من ادمین یا مدیر انجمن نیستم . سوء تفاهم نشه و بره کسی گلگی پیش نیاد . فقط چن تا پیشنهاد بود . چون ممکنه یه نفر دیگه مثلا در مورد ریشه های معادله درجه 2 سؤال داشته باشه ولی چون تاپیکش ساخته نشده ، نتونه سرچ کنه و جوابش رو به دست بیاره .

harani
جمعه 21 مهر 1391, 18:07 عصر
این تاپیک بره رادیکال بود . ببین داره به کجا می کشه .
لطفا سؤالات جداگانه و نامربوط به یک تاپیک را در تاپیک های دیگر مطرح کنید .
از دوستان هم خواهش می کنم برای پاسخ دادن به سؤالات ، در صورتی که به تاپیک مربوط نمی شه ، پیام خصوصی بفرستند .
البته من ادمین یا مدیر انجمن نیستم . سوء تفاهم نشه و بره کسی گلگی پیش نیاد . فقط چن تا پیشنهاد بود . چون ممکنه یه نفر دیگه مثلا در مورد ریشه های معادله درجه 2 سؤال داشته باشه ولی چون تاپیکش ساخته نشده ، نتونه سرچ کنه و جوابش رو به دست بیاره .

باشه دوست من اشکالی نداره الان زمان تحصیل دانشجوهاست بذار اگه کمکی بشه کرد بکنیم چه اشکالی داره . درست که 90% از اونا فقط میخوان تمرینی رو که استاد داده رو کپی پیست کنن بدن ولی ما به هوای اون 10% پاسخ میدیم که به تمرین فکر و کاوش کرده باشن و به پاسخ نرسیده باشن و یا افرادی که خواهان یادگیری هستن .بذار سوالشونو بپرسن مسئله ای نداه که .

heliea
جمعه 21 مهر 1391, 18:16 عصر
ببخشید اتفاقا این تکلیفی نبود که استاد داده باشه فقط خودم میخواستم یاد بگیرم

harani
جمعه 21 مهر 1391, 18:20 عصر
خب شماهم جزء 10% هستید . برنامه منو دانلود کردی برات وقت گذاشتم ؟؟؟

mahak006
جمعه 21 مهر 1391, 18:42 عصر
باشه دوست من اشکالی نداره الان زمان تحصیل دانشجوهاست بذار اگه کمکی بشه کرد بکنیم چه اشکالی داره . درست که 90% از اونا فقط میخوان تمرینی رو که استاد داده رو کپی پیست کنن بدن ولی ما به هوای اون 10% پاسخ میدیم که به تمرین فکر و کاوش کرده باشن و به پاسخ نرسیده باشن و یا افرادی که خواهان یادگیری هستن .بذار سوالشونو بپرسن مسئله ای نداه که .

ببخشید اتفاقا این تکلیفی نبود که استاد داده باشه فقط خودم میخواستم یاد بگیرم

سوء تفاهم نشه . من گفتم پست های داخل تاپیک باید با موضوع تاپیک همخوانی داشته باشه . الآن تو این تاپیک تا به حالا 3 سؤال متفاوت جواب داده شده . خوب بود بره هر سؤال ، تاپیکی جداگانه تشکیل می شد تا وقتی کس دیگه ای به همین مشکلات مشابه برخورد و خواست تو تاپیک های قبلی سایت سرچ کنه ، به درستی بتونه به جواب هاش برسه .

مسعود اقدسی فام
جمعه 21 مهر 1391, 19:06 عصر
بیا دوست من :

93889

93890

انصافا خوش به حالت. اینقدر وقت آزاد و انرژی داری که تا حالا چند جا دیدم برنامه‌ی آموزشی آماده و تر و تمیز واسه رفقا نوشتی.

یه زمانی منم همینطور شور و شوق داشتم. الان وقتی یکی پروژه‌شو واسم می‌فرسته یا اینجا می‌ذاره حوصله نمی‌کنم دانلود کنم و بازش کنم ببینم چه خبره. تنها کمکی که می‌تونم بکنم همین جملات نوشتاری هستش.

خلاصه اینکه قدر این شور و حالت رو بدون.

موفق باشی

harani
جمعه 21 مهر 1391, 19:40 عصر
انصافا خوش به حالت. اینقدر وقت آزاد و انرژی داری که تا حالا چند جا دیدم برنامه‌ی آموزشی آماده و تر و تمیز واسه رفقا نوشتی.

یه زمانی منم همینطور شور و شوق داشتم. الان وقتی یکی پروژه‌شو واسم می‌فرسته یا اینجا می‌ذاره حوصله نمی‌کنم دانلود کنم و بازش کنم ببینم چه خبره. تنها کمکی که می‌تونم بکنم همین جملات نوشتاری هستش.

خلاصه اینکه قدر این شور و حالت رو بدون.

موفق باشی

راستش من تا جایی که ازم سوءاستفاده نکنم خیلی خواهان کمک به دیگری هستم اینکه گفتید وقت آزاد دارم به خاطر الافی سربازیمه یکی دو ماه کارم رو هواست به خاطر سربازی تا تکلیفم معلوم بشه . یه ذره میرم ورزش یه Tv میبینم یه ذره هم تو این سایت خودممو سرگرم میکنم کارم تو این یکی دو ماه ایناست دیگه چیکار کنم .شور و حالمم بخاطر زیر 25 سال بودنمه اگه خدا بخواد که سعی میکنم همیشه پر انرژی و شاد باشم . ولی بالاخره اقتضای سن بالای 25 آدمو ضعیفتر و شکسته تر میکنه این واقعیته بالاخره بی حالی سراغه ماهم میاد .

شما هم موفق باشید .

Alireza.imani
چهارشنبه 26 مهر 1391, 16:51 عصر
private void textBox15_TextChanged(object sender, EventArgs e)
{
textBox15.Text = (Math.Sqrt(@"textBox14.Text")).ToString();
}

در اینجا چه طوری رادیکال رو بذارم؟