PDA

View Full Version : ارسال از panel به Panel دیگر

jeus
شنبه 15 تیر 1387, 07:25 صبح
با سلام دوستان من یک پنل ساختم به نام master و پنل دیگر به نام slave ، این دو پنل را در jform قرار داده ام اکنون قصد دارم که Slave یک داده int ازMaster دریافت نماید لطفا راهنماییم کنید .

jeus
یک شنبه 16 تیر 1387, 09:11 صبح
دوستان راهی باید داشته باشه که من بتونم کار بالا را انجام بدم لطفا اگر هست راهنماییم کنید
خیلی حیاتیه ممنون

saeed_Z_F
یک شنبه 16 تیر 1387, 10:45 صبح
سلام
من خوب متوجه نشدم منظورتون چیه ولی تا جایی که فهمیدم با تعریف متغییر یا متد در slave می توانید این کار را بکنید .

jeus
یک شنبه 16 تیر 1387, 11:03 صبح
من panel هامو توی netbeans ساختم و اونها رو توی یک فرم گذاشتم حالا با کلیدی که روی SLAVE است میخواهخم یک داده را از MASTER بگیرم و در SLAVE ذخیره کنم شما خودتان امتحان کنید 2 تا Panel بسازید یکی master و دیگری را slave قرار دهید برای master یک int تعریف کنید که از طریق text پر میشود حالا برای slave هم یک int تعریف کنید حالا دو تا رو درون یک jform قرار دهید و باکلیدی که روی slave گذاشته اید داده را از master بخوانید و در int پنل slave قرار دهید البته من میخواهم حتی المقدور کد ها در خود slave نوشته شه و نه در jform
ازتون ممنونم

jeus
چهارشنبه 19 تیر 1387, 08:21 صبح
دوباره سلام
دوستان لطفا منو راهنمایی کنید و بهم بگید که چکار باید بکنم
ممنون

jeus
شنبه 22 تیر 1387, 19:07 عصر
دارم از فرم جاوا نا امید میشم چرا تا این حد غیر فعاله ؟
چرا هیچکس جواب نمیده ؟

jeus
جمعه 28 تیر 1387, 12:48 عصر
دوستان من متوجه شدم که اگه بتونم یک event برای تیک خوردن jcheckboxi که در یکی از پنل هام هست در jform ای که panel ها رو درون اون قرار دادم بسازم مشکلم حله
از همگی تون ممنونم لطفا کمکم کنید
plz help Me

jeus
شنبه 29 تیر 1387, 19:54 عصر
مشکلم را حل کردم دوستان اگر اون شی که میخواهیم ازش Event بگیریم را public تعریف کنیم اون موقع میتونیم توی form ازش event بگیریم