PDA

View Full Version : نبود sql server Enterprise Manager پس از نصب برنامه

mo_mokh_com1
چهارشنبه 19 تیر 1387, 23:40 عصر
من وقتی sql server 2005 رو نصب می کنم پس از نصب برنامه ی enterprise manager در منوی start د microsoft sql server نیست.چکار کنم بیاد؟:متفکر:

amin_alexi
پنج شنبه 20 تیر 1387, 09:38 صبح
میشه بگین از چه ورژنی از SQL server و از چه ویندوزی استفاده می کنید !؟

mo_mokh_com1
پنج شنبه 20 تیر 1387, 12:18 عصر
windows xp sp 2 and sql server 2005.
albate moshkelam hal shod.

رضا عربلو
پنج شنبه 20 تیر 1387, 12:22 عصر
در sql server 2005 به جای Enterprise Managment مایکروسافت Management studio را قرار داده است.
اگر آن را پیدا نکردید پس ابزارهای Sql server 2005 را نصب کنید.

mo_mokh_com1
سه شنبه 25 تیر 1387, 00:57 صبح
مرسی ممنو از شما

shahinghorbani
شنبه 29 تیر 1387, 08:52 صبح
من وقتي sql server رو روي xp نصب ميكنم در قسمت sql servrer services هيچ نامي نيست و موقع ورود به sql هم به خاطر همون نميشه وارد شد اما visual studio .net رو كه نصب ميكنم درست ميشه . كسي ميدونه مشكل از كجاست؟

mo_mokh_com1
شنبه 29 تیر 1387, 11:05 صبح
اگه از sql server 2000 استفاده می کنید در پوشه ی sql برنامه ی enterprise manager رو باید باز کنید اگه هم sql server 2005 رو نصب کردید به جای enterprise manager برنامه ی managment studio هست.
بازم اگه مشکلی هست تو همین تاپیک بگو.

shahinghorbani
شنبه 29 تیر 1387, 14:00 عصر
من 2005 استفاده ميكنم منظورم رفتن به گزينه مورد نظر نيست بلكه منظورم قسمت server name هستش كه اگه ناقص نصب بشه يا نميدونم به خاطر چه مشكلي هيچ نام سروري رو نميشناسه و نميشه با هيچ سروري لوگين كرد .

بهنام بهمنی
یک شنبه 30 تیر 1387, 17:46 عصر
چه خطايي ميده؟
موقع نصب اسم سرور رو چي داديد؟

maryam16
یک شنبه 03 خرداد 1388, 15:33 عصر
سلام.هرکاری میکنم بعد از نصب sql server 2005 گزینه ی management studio دیده نمیشه.dvdیم هم مطمئنم که مشکلی نداره.آخه تستش کردم.تورو خدا سریع و کامل جوابم رو بدید.مرسی

Alireza Orumand
دوشنبه 04 خرداد 1388, 08:41 صبح
سلام

من وقتي sql server رو روي xp نصب ميكنم در قسمت sql servrer services هيچ نامي نيست و موقع ورود به sql هم به خاطر همون نميشه وارد شد اما visual studio .net رو كه نصب ميكنم درست ميشه . كسي ميدونه مشكل از كجاست؟

به احتمال زیاد Editionدرستی رو نصب نمیکنید. میشه بفرمایید از چه Edition استفاده میکنید. وقتی ویژوال استودیو نصب میکنید به همراهش یک SQL Server Express هم نصب میشه. و در حقیقت مشکل شما نیست که برطرف میشه بلکه فقط یه edition دیگه از sql server نصب میشه.

سلام.هرکاری میکنم بعد از نصب sql server 2005 گزینه ی management studio دیده نمیشه.dvdیم هم مطمئنم که مشکلی نداره.آخه تستش کردم.تورو خدا سریع و کامل جوابم رو بدید.مرسی

یک بار دیگه DVD رو توی دستگاه قرار بدید و مراحل نصب رو یکی یکی جلو برید. وقتی به قسمت انتخاب ابزار ها رسیدید فقط گزینه client tools رو انتخاب کنید و اجازه بدید نصب بشه.
احتمالا شما قبل از نصب sql server یک نسخه از visual studio زو نصب کردید. درسته؟
موفق باشید