PDA

View Full Version : مشکلی در مورد InputQuery فارسی شده

Mohammad S
دوشنبه 09 شهریور 1383, 15:08 عصر
سلام
با عرض تبریک به مناسبت تولد مولود کعبه حضرت علی ابن ابی طالب و تبریک روز پدر
سوال من در مورد InputQuery هست که خودم فارسیش کردم. من این یونیت رو اینجا می ذارم و مشکلو هم می گم از کدوم خطه ولی راستش بلد نبودم درستش کنم.
شما تو یک برنامه این یونیت رو Use کنید و دستورات زیر رو تو 2 تا دکمه قرار بدید و نتیجه رو مشاهده کنید. من می خواهم این مشکل حل بشه.
سطر 1873 باید تغییر کنه. ولی چطوری؟!

InputQuery_Farsi('ویرایش','لطفا کد مرحله را برای انجام ویرایش لیست، وارد کنید.',S,False)

دستور فوق را با یک پیغام کوتاه تر هم امتحان کنید.
--------
دوم اینکه آیا میشه مثلا یک متغیر یا شی از نوع این InputQuery تعریف کنیم ولی مثلا با حالت LeftToRight. چون من درون یونیت برای حالت فارسی، راست به چپ انتخاب کردم. فرض کنید حالتی پیش اومده که من چپ به راست لازم دارم. آیا باید دوباره سورس رو دست بزنم یا راه دیگه ای وجود داره؟

با تشکر

Mohammad S
چهارشنبه 11 شهریور 1383, 01:57 صبح
آقا کسی نیست جواب ما رو بده؟! :cry:

hr110
چهارشنبه 11 شهریور 1383, 07:44 صبح
یونیت شما با دلفی 5 مشکل داشت (:D)

جناب محمد، خیلی سخت فکر میکنید ، برای نوشتن یک inputquery از پایه تقریباً یک یا دو ساعت وقت لازم است، بنابراین عقلانی آنست که از پایه آنرا بنویسید و از امکانات و ابزارهای دیگر نیز برای زیبا سازی فرمتان استفاده کنید و اینقدر خودتان را منتظر جواب(اگر وجود داشته باشد) دیگران نگذارید.
/یک تجربه/
موفق باشید.

Mohammad S
چهارشنبه 11 شهریور 1383, 13:24 عصر
این یونیت خود دلفی 7 هست همون Dialogs که من بعضی جاهاشو دستکاری کردم. تا حد بسیار زیادی، مشکلمو حل کرده ولی تو همین یکی موندم . راستش نمی دونم کار بعضی دستورات چیه و البته تو Help دلفی هم که نیست. مثلا بعضی دستورات مثل EnumDisplaySettings که البته مربوط به اینجا نیست و در یونیت Windows هست و چون در Help دلفی هم نیست، من نمی دانم هر پارامتر آن چیست و چه کاربردی دارد؟

با تشکر