PDA

View Full Version : تغییر شکل دریافت خروجی از dll

dkhatibi
پنج شنبه 27 تیر 1387, 10:53 صبح
با سلام
هدف حل یک معادله ی بهینه سازی است. dllی در این مورد یافته که ورودیهای مورد نیاز را کاربر گرفته و جواب را توسط تابعی که درون dll تعریف شده است روی صفحه ی نمایش به نمایش می گذارد.
آیا راهی وجود دارد که این جواب به نمایش درآمده توسط تابعی درون یک فایل ذخیره کرد؟
(توجه کنید تابعی که پاسخ را به نمایش در می اورد درون dll به نام PrintSolve تعریف شده و ما با فراخوانی این تابع فقط می توانیم جواب را روی صفحه ی نمایش مشاهده کنیم و امکان دسترسی به سایر توابه درون dll را نداریم.)

vcldeveloper
پنج شنبه 27 تیر 1387, 17:14 عصر
آیا راهی وجود دارد که این جواب به نمایش درآمده توسط تابعی درون یک فایل ذخیره کرد؟
(توجه کنید تابعی که پاسخ را به نمایش در می اورد درون dll به نام PrintSolve تعریف شده و ما با فراخوانی این تابع فقط می توانیم جواب را روی صفحه ی نمایش مشاهده کنیم و امکان دسترسی به سایر توابه درون dll را نداریم.)
خیر. وقتی خود DLL به شما اجازه نمیده که نتیجه عملیات را دریافت کنید و تنها راهی که ارائه کرده، نمایش نتایج بر روی صفحه نمایش هست، نمی تونید کاری بکنید. غیر از اینکه متناسب با آنکه به چه شکلی اطلاعات بر روی صفحه نمایش داده میشه، اطلاعات را از پنجره خروجی استخراج کنید. مثلا اگر جواب معادله در یک Edit Box نمایش داده میشه، متن آن Edit Box را با استفاده از توابع API ویندوز بدست بیارید.

dkhatibi
پنج شنبه 27 تیر 1387, 17:41 عصر
فایل دمویی که در اختیار دارم یک کنسول هست و خروجی را در پنجره ی کنسول به نمایش در می آره که خروجی طویلی هست و فقط به بخشی از اون احتیاجه!

vcldeveloper
جمعه 28 تیر 1387, 07:05 صبح
فایل دمویی که در اختیار دارم یک کنسول هست و خروجی را در پنجره ی کنسول به نمایش در می آره که خروجی طویلی هست و فقط به بخشی از اون احتیاجه!
من که نمیدونم خروجی اون تابع به چه شکلی هست، ولی اگر مسئله فقط بدست آوردن خروجی مربوطه از کنسول هست، میشه خروجی کنسول را به یک فایل در داخل سیستم منتقل کرد، یا آن را از طریق برنامه خواند. در این مورد قبلا در سایت بحث شده.

dkhatibi
جمعه 28 تیر 1387, 09:33 صبح
من با فایل Bat این کار رو کردم. و خروجی را تو ممو نوشتم. اما مشکل اضافاتی که وجود دارد هست.
ما می خواهیم از این خروجی تو دلفی استفاده نماییم. اما بدون فایل bat تو سایت کدی پیدا کردم که فقط اجازه ی استفاده از خروجی تو کنسول و می داد.
من این dll را Upload میکنم.