PDA

View Full Version : رستور کردن دیتا بیس 2005

maxpayn2
شنبه 29 تیر 1387, 09:09 صبح
سلام
من روی دستگاه خودم یه دیتا بیس طراحی کردم و اون رو روی سرور آپلود کردم (SQL 2005) ، الان 3 ماه میشه که سایت داره کار میکنه و من تو این چند روز تغییراتی تو سایت انجام دادم و مجبور شدم چند تا Stored Procedure به دیتا بیس اضافه کنم که این کار رو روی کامپیوتر خودم که دیتا بیس خام روش هست انجام دادم ، از دیتا بیس بک آپ گرفتم و می خوام اون رو روی سرور Restore کنم ، وقتی می خواد Restore کنه هیچ گزینه ای مربوط به Append کردن نداره ( یا من پیدا نکردم ) ، و دقیقا یه دیتا بیس خام بهم تحویل میده عین اونی که روی کامپیوتر خودم هست .

amin_alexi
شنبه 29 تیر 1387, 10:53 صبح
سلام
شما به صورت Remote به SQL مربوطه وصل شو و دستور SQL مربوط به SP رو که ساختی رو DataBase مربوطه اجرا کن ... .

maxpayn2
شنبه 29 تیر 1387, 10:57 صبح
سرور روی شبکه داخلی قرار داره و کامپیوتر من روی شبکه اینترنتی ، هیچ اتصالی هم به هم ندارن ، رو هیچ کدوم از کامپیوتر های شبکه های داخلی هم SQL Server نصب نیست ، مستقیما میتونم این کار رو روی سرور انجام بدم ، ولی فکر نکنم راه حل نهایی باشه ،چون این دفعه من به سرور دسترسی دارم و Stored Procedure هم با چند خط کد درست میشه ، ولی اگه به سرور دسترسی مستقیم نداشته باشم و تغییر در یکی از جداول باشه چی ؟