PDA

View Full Version : Inject Exe

HadiDelphi
پنج شنبه 03 مرداد 1387, 21:29 عصر
با سلام خدمت برنامه نویسان محترم
من میخواهم یه فایل Exe رو به یه پرسو Inject کنم کسی میتونه به من کمک کنه
با تشکر

HadiDelphi
جمعه 04 مرداد 1387, 08:55 صبح
یعنی کسی چیزی در این مورد نمیدونه ؟

B-Vedadian
جمعه 04 مرداد 1387, 12:21 عصر
کلي نوشته بودم که حذف شد.

خلاصه رو بگم. بايد:
1-تمامي jmp far ها رو اصلاح کني
2-تمامي relocation ها رواصلاح کني
3-فايل رو تو حافظه بار گذاري کني. منظورم اصلاح کردن مکان‏هاي sectionها و ... است (تفاوت RawAddress با VirtualAddress)
4-يک thread به پروسه مقصد تزريق کني که Import table پروسه اول رو درست کنه.
5-يک thread با آدرس EP به عنوان تابع thread، تو پروسه مقصد ايجاد کني.

يک کدي که کاري شبيه اين ميکرد آقاي جناب inprise تو همين سايت گذاشتن. اسمش CreateProcessEx هستش.

HadiDelphi
جمعه 04 مرداد 1387, 22:12 عصر
دستتون درد نکنه ولی میتونید کمی بیشتر توضیح بدین ؟

B-Vedadian
شنبه 05 مرداد 1387, 11:04 صبح
کد آقای inprise
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=94343

وقتی بخواید بدون از بین بردن فایل اجرایی مقصد، فایل اجرایی خودتون رو بهش تزریق کنید، کار از اون چیزی که تو لینک بالا نوشته طولانی تره.

بخشهای 1 و 2 تو چیزایی که نوشتم مربوط به وقتیه که شما Image رو به آدرسی غیر از آدرس مورد نظرش کپی می کنید. در این حالت همه آدرس‏های Sectionها تغییر میکنه، آدرس مقصد jmpها تغییر میکنه (اگه jmp far باشند) و همینطور تمامی متغیرهایی که تو فضای داده اولیه (Data Section) هستند و اونهایی که در وسط برنامه تعریف شدن (آدرسشون وابسته به محل اجراست). البته اینا اینقدر نگران کننده نیست، برای اینجور متغیرها معمولا جدول relocation هست ولی اگه این بخش حذف شده باشه کار سخته.

نکته دیگه هم اینه که وقتی یک exe رو به پروسه مقصد تزریق میکنید، جدول import آماده نیست، برای همین باید بصورت دستی اون رو آماده کنید.

AfxRootKit (سورس دلفیش موجوده) در این زمینه یه چیزایی داره.

بهتر از این نمیتونم توضیح بدم، اگه سؤال خاصی هست، بپرسید.

HadiDelphi
شنبه 05 مرداد 1387, 14:51 عصر
واقعا دستتون درد نکنه , و فعلا سوال خاصی ندارم البته فعلا , چون اگه جایی سوادم قد نداد بازم مزاحمتون میشم

mmndeveloper
شنبه 28 خرداد 1390, 12:01 عصر
سلام
خواهشمندم در مورد رزومه کاری خود توضیح بدهید