PDA

View Full Version : سوال: نبود گزینه application redistributables

شرلوک هلمز
جمعه 04 مرداد 1387, 20:42 عصر
من instalshild12 را نصب کرده ام اما در ان گزینه application redistributables وجود ندارد و من نمیتوانم sql و بانک را اضافه کنم
همچنین برای setup برنامه #C چه فایلهایی را بایداز پروژه به اینستال شیلد add کنم . ممنون میشم کمک کنید

mrezaf
شنبه 05 مرداد 1387, 22:31 عصر
شما باید در هنگام ایجاد پروژه گزینه InstallScript Project را انتخاب کنی.

البته من هم مشکلی دارم. من Application Redistributables را دارم اما غیر فعال است و امکان هیچ انتخابی ندارم.

اگر کسی کمک کند ممنون می شوم.

یک دوست
دوشنبه 07 مرداد 1387, 11:13 صبح
سلام دوستان عزیز
فکر می کنم مشکل شما از CD مربوط به برنامه INSTALL SHILD باشه چون تو نسخه های که توی CDاست برنامه به صورت کامل نیست من هم ابتدا از نسخه های روی CD استفاده کردم وهمین مشکل رو داشتم منتها بعد با خرید یک نسخه DVD از برنامه مشکلم حل شد چون نسخه DVD اون کامل تر وهمراه با تمامی پچ هایی است که در هنگام نصب بر روی برنامه باید نصب بشه تا قسمت Application Redistributables فعال شود منتها در نسخه های CD این پچ ها وجود ندارد بنابراین قسمت Application Redistributables برای شما غیر فعال است

hallaji
دوشنبه 07 مرداد 1387, 11:54 صبح
با سلام
دوستان عزيز در مورد اين قسمت اطلاعاتي دارين ؟

برای setup برنامه #C چه فایلهایی را بایداز پروژه به اینستال شیلد add کنم . ممنون میشم کمک کنید[/quote]

شرلوک هلمز
دوشنبه 07 مرداد 1387, 14:55 عصر
من instalshild12 را نصب کرده ام اما در ان گزینه application redistributables وجود ندارد و من نمیتوانم sql و بانک را اضافه کنم
همچنین برای setup برنامه #C چه فایلهایی را بایداز پروژه به اینستال شیلد add کنم . ممنون میشم کمک کنید
ممنون از پاسخها
در ضمن من نمیدونم چه فایلهایی را از #C باید به اینستال شیلد اضافه کرد اگر کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه
فعلا من setup رابا ویژوال استودیو میسازم اما sqlexpress که اضافه میشه حجم زیادی داره حدود 300 مگابایت را روی سیستم کاربر نصب میکنه من میخواهم فقط قسمتهای لازم را نصب کنه تا حجم ان کم بشه

shivana64
دوشنبه 07 مرداد 1387, 21:25 عصر
کسی میدونه این پکیج هارو که اون قسمت application redistributables رو راه بندازه از کجا میشه گیر آورد؟