PDA

View Full Version : ادغام دو سایت BarnameNevis و IranDevelopers

Mohammad_Mnt
شنبه 21 تیر 1382, 17:47 عصر
با توجه به این که تعدادی از اعضای این دو سایت مشترک هستند و این که فروم این سایت فعال تر و مقالات و امکانات آن سایت بهتر است ، نظر خود را در مورد ادغام این دو سایت بگویید 8)

mahmoodreza
شنبه 21 تیر 1382, 18:18 عصر
ببینم مثلا چون دوتا کتاب فروشی مشتریشاون یکی هستند میان با هم و یک دونه کتاب فروشی باز کنند ؟

Mohammad_Mnt
شنبه 21 تیر 1382, 18:32 عصر
هدف اینه که یه سایت قدرتمند تر راه بیفته :?

ronaldo
سه شنبه 24 تیر 1382, 07:35 صبح
حداقل اگه واسه یکی از اونها مشکلی بوجود بیاد دیگری هست ولی اگه یکی بشن و سایت دچار مشکل بشه چی؟
در ضمن به نظر من جدا بودن باعث رقابت هم میشه

Hidarneh
چهارشنبه 25 تیر 1382, 14:21 عصر
و اگه یه نفر با یکی از این سایتها دچار مشگل بشه می شه تو اون یکی پیداش کرد ( می دونی کی رو می گم )

houshmand
چهارشنبه 15 مرداد 1382, 15:11 عصر
می خواهی سرعت Delphishop/bforum مثل irandevelopers بشه
یعنی یک ساعت وایسی یک صفحه بیارد

مخالف ـ مخالف

Mohammad_Mnt
چهارشنبه 15 مرداد 1382, 15:36 عصر
وقتی با هم ادغام بشن ، خوب یه سرور بهتر می گیرن دیگه :wink:

aliroozbahany
شنبه 08 مرداد 1390, 18:54 عصر
به نظر من خوبه چون سایت جالبی میشه

salehbagheri
شنبه 08 مرداد 1390, 19:54 عصر
قبل از هر چیزی باید بگم که:

من یه مدیر (ناظم) با مسئولیتهای محدود هستم، نظری که میدم صرفاً نظر شخص خودم هست نه دیدگاه کلی سایت!

---------------------------------

به نظر من سایت برنامه نویس پتانسیل این رو داره که تا حدو اندازه های Codeproject و ExpertExchange و ... بالا بره!
(اینو بارها گفتم، برای خودم که دیگه خسته کننده شده!)
این سایت فعلاً فقط در نقش «سکوی پرتاب» برای کاربران هست! بخاطر همین موضوع، این سایت پاسخگوی نیاز افرادی که از این مرحله گذر کردند نیست و باعث میشه که این افراد سایت رو ترک کنند و در سایتهای دیگری فعالیت خودشون رو آغاز کنند!
این موضوع برای بنده اصلاً خوشایند نیست! نظرم اینه که بر روی کاربرانی که در این سایت پرورش یافتند باید مدیریت صورت بگیره و بازدهی کاربران این سایت، بیشتر به درد همین سایت بخوره! نه اینکه اینجا آموزش ببیند و مقالاتشون در سایتها و مجلات دیگه ارائه بشه!

و تنها با کمی صرف وقت و هزینه، میشه تغییراتی در برنامه نویس داد که درصد بازدهی و جذب کاربران باتجربه رو چند برابر میکنه ...

---------------------------------
جدای از اینها من سایت IranDevelopers رو اصلاً در سطح برنامه نویس نمی بینم (هم از لحاظ بزرگی، هم از لحاظ تعداد مخاطبان، هم از لحاظ سطح علمی و ...) همچنین با کمی تغییرات میشه سایت برنامه نویس رو مثل IranDevelopers پر از مقاله کرد ، پس بحث ادغام حتماً منتفی هست!

LORD AELX
شنبه 08 مرداد 1390, 21:59 عصر
مسئله ادغام مطرح شده از سوی استارتر و همچنین نقطه نظرات ایشان خیلی بچگانه است و نشان دهنده کم تجربه بودنشان در چنین مواردی است. فروم برنامه نویس اگر بخواهد پیشرفتی بکند به تنهایی باید صورت بگیرد و مسئله فقط گرفتن سرور و ... نیست، این یک مسئله کاملا اساسی و پیچیده هست. (مثال اش هم دوستان عرض کردند، آیا باید مایکروسافت و اپل با هم ادغام می شدند؟! کمی فکر کنید که چرا چنین اتفاقاتی رخ نمی دهد و از آن طرف چرا بعضی از سایت و ها و کمپانی ها ادغام می شوند و چه دلایل محکم و اجباری برای هر دو طرف وجود دارد.)

hjran abdpor
یک شنبه 09 مرداد 1390, 02:10 صبح
با سلام.
فکر نمیکنم برنامه نویس تو هیچ زمینه ی کم داشته باشه !!!!!!!!! من با نظر اقای باقری خیلی موافق هستم وامیدوارم مدیران اصلی سایت مطالب را بخونند .
نظر شخصیم مخالف هستم .

m0rteza
یک شنبه 09 مرداد 1390, 09:24 صبح
مطالب این سایت عمدتا کپی شده از مطالب دیگر سایت ها می باشد . این به وضوح مشخص است .و بنده بیشتر مقالات را در سایت های دیگر مطالعه کردم. تازه حتی اگر مقالات متعلق به این سایت باشد . اصلا" در سطحی نیست که حتی به فکر ادغام برنامه نویس بیفتیم