PDA

View Full Version : گفتگو: splash screen

mohsenaminzare
چهارشنبه 09 مرداد 1387, 10:41 صبح
با سلام

در دات نت فرمی به نام splash screen هست چطور می تونم از ان استفاده کنم و زمان محو شدن ان رو چه جوری باید تعیین کنم.
tanks

morteza_261
چهارشنبه 09 مرداد 1387, 13:09 عصر
سلام
شما وقتی که splash screen را به پروژتون اضافه کردید،از Solotion Explorer----->My Project و در صفحه جدید در تب Application در قسمت :splash screen نام splash screen مورد نظر را انتخاب کنید.
ضمنا خود splash screen بعد از مدتی محو میشود....
ایام به کام

Dariuosh
چهارشنبه 09 مرداد 1387, 13:11 عصر
با سلام

در دات نت فرمی به نام splash screen هست چطور می تونم از ان استفاده کنم و زمان محو شدن ان رو چه جوری باید تعیین کنم.
tanks

تو پنجره Solution Explorer يه Properties از پروژت بگير ، تو تبه Application اون پايين يه ComboBox هست به نامه Splash Screen که ميتوني فرم مورده نظرت رو انتخاب کني
کلاً Splash Screen تا وقتي که StartUp فرمت کامل لود شه رو صفحه ميمونه برا همين ست کردن زمانبنديش کاره زياد جالبي نيست چون عملاً وقتي لوده فرمه اصليت تموم شه مياد روش
حالا اگرم دوست داري تغييرش بدي کناره همون ComboBoxايي که فرمه Splashات رو انتخاب کردي يه دکمه هست یه نامه View Application Events اين کدو اونجا کپي کن

Protected Overrides Function OnInitialize(ByVal commandLineArgs As System.Collections.ObjectModel.ReadOnlyCollection( Of String)) As Boolean
Me.MinimumSplashScreenDisplayTime = 5000
Return MyBase.OnInitialize(commandLineArgs)
End Function

در ضمن اين زمان به ميلي ثانيه هست