PDA

View Full Version : فایل exe یک اتوماسیون یا یه فایل exe دبیرخانه

saber4166
جمعه 11 مرداد 1387, 19:16 عصر
سلام بردوستان
من میخواهم به اتوماسیون اداری( هرچه که بود مهم نیست برای تمرین ) بنویسم و اطلاعی ندارم که چه textboxهایی یا چه به عنوان ورودی خروجی میخواهد بنا بر این از دوستان
میخواهم یه فایل exe از هر اتوماسیونی که دارن قرار بدن تا من براساس ظاهر exe یه اتوماسون به عنوان تمرین بنویسم

واگر فایل exe دبیرخانه رو هم دارین در اختیار من قرار دهید تا بر اساس ظاهرش یه دبیرخانه
برای تمرین بنویسم

m0rteza
جمعه 11 مرداد 1387, 23:11 عصر
اتوماسیونی که به این روز بیفته که اینجا بزارن بدرده الگو گرفتن نمی خوره . میتونی با شهاب ش بریا دانشگاه آزاد اتوماسیون رو ببینی ولی تحلیل آسونی داره . مهم وقتی هست که روش می زاری. هر برنامه ای که مینویسی طوری بنویس که هر جایی بردی بدرد بخوره. واسه اتوماسیون باید یکم زحمت بکشی چون خیلی ها نوشتن و کیفیتش بالاست و رقابت سخته .

ali_kashani
شنبه 12 مرداد 1387, 16:48 عصر
سلام

من در يك شركتي كه كار مي كنم از اتوماسيون اداري استفاده ميكنيم براي نامه نگاري اگه سوالي داري بپرس.

saber4166
یک شنبه 13 مرداد 1387, 01:09 صبح
ممنون ازدوست خوبم که میخواهی کمکم کنی
من هیچ برنامه ایی در این مورد ها ننوشتم و می خواهم شروع کنم

می خوام بدونم که به جه فیلد هایی نیاز دارم واساس کارش چیه واز کجا باید شروع وبه کجا ختم دهم

hozouri
یک شنبه 13 مرداد 1387, 08:49 صبح
با سلام به دوستان

من یه فایل براتون گذاشتم که توضیحی در مورد اتوماسیون اداری مهرگان سیستم میده. برای شروع بد نیست و می تونید فیلد ها رو تشخیص داده فایل با توضیحه که هر قسمت چی کار می کنه. اگر نسخه از اتوماسیون اداری رو می خوای بهتره توی سایت های جستجو سرچ کنی.
و یه مورد خیلی مهم برنامه های اتوماسیون در ایران بر طبق استاندارد هیات وزیران تصویب شده در سال 82 طراحی میشه و این یک امتیاز خیلی مهم برای فروش برنامه است .
در ضمن من خودم برنامه نویس یک برنامه اتوماسیون اداری (دبیرخانه و کارتابل) هستم خوشحال می شم در این زمینه راهنمایی کنم.

afsharm
یک شنبه 13 مرداد 1387, 09:05 صبح
دوست عزیز بهتره به جای درخواست فایل اجرای درخواست مدل تحلیلی یا همان به اصطلاح نقشه نرم افزار آن به علاوه راهنمای نرم افزار دبیرخانه را بنمایید. از روی اونها خیلی بهتر می‌شه همه چی رو یاد گرفت و انجام داد. ضمنا خیلی از شرکت‌های نرم افزاری دمویی از نرم افزار دبیرخانه خودشان را روی وب سایتان گذاشته‌اند یا با یک تماس تلفنی برایتان می‌فرستن.
شخصا پیشنهاد می‌کنم که اگر می‌خواهید برنامه نویسی یاد بگیرید صرفا بحث‌های برنامه نویسی خالص (مثلا نوشتن فانکشن‌ها و متودها) را پیگیری نمایید. نوشتن یک برنامه کامل از صفر تا صد شما را با موارد دیگری از جمله طراحی یو آی، معماری نرم افزار، deploy، پیکره بندی سیستم و ... هم درگیر می‌کند. ضمنا حال که تصمیم گرفته‌اید به صورت مجانی کاری را انجام دهید، در یک پروژه Open Source خارجی در جایی مثل کدپلکس (http://www.codeplex.com/) همکاری کنید تا تجربه کار با یک تیم خارجی را هم به دست آورید.

saber4166
دوشنبه 14 مرداد 1387, 09:27 صبح
سلام بردوستان ومخصوصا hozouri که حق زیادی به گردنم داره
تشکر از دوستان که کمکم کردی و از اقایafsharm

دوست عزیز hozouri شما تا حالا در بیشتر پست هام خیلی کمکم کردین وکمک اساسی

از دوستان اگر کسی در مورد زیر می تونه بنده رو کمک کنه یاری برسونه

مدل تحلیلی یا همان به اصطلاح نقشه نرم افزار علاوه راهنمای نرم افزار دبیرخانه و اتوماسیون ...

hozouri
جمعه 18 مرداد 1387, 09:43 صبح
سلام دوستان

یه فایل امروز برای دانلود گذاشتم که استاندارد نرم افزار دبیرخانه به تصویب هیات وزیران برای استفاده در ایران رو ذکر کرده

امیدوارم حداکثر استفاده را ببرید.