PDA

View Full Version : سوال: چه مدل modem ای در تلفن گویا با KDTELE درست کار می کنه؟

aftabgardoon
چهارشنبه 16 مرداد 1387, 22:35 عصر
خواهش می کنم سوالم رو بی جواب نگذارید
از بچه هایی که با KDTELE تلفن گویا نوشتند و با modem شون مشکلی نداشتند و تو نستند ( پخش صوت، callerId و ... ) رو پیاده کنند خواهش می کنم مشخصات کامل modem شون رو بدند تا منم همون رو تهیه کنم. چون تا حالا 2 تا مودم عوض کردم و هر کدوم یه مشکلی داشته!
از همگی به خاطر توجهی که می کنند متشکرم.

mojtaba-saleh
چهارشنبه 16 مرداد 1387, 23:44 عصر
Rockwell HCF 3chip
مودم من اینه , مشکلی هم نداره , فقط قدیمی باید بگردی تا پیدا کنی

aftabgardoon
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 10:54 صبح
بچه ها کسانی هم که از مودم های جدیدتر استفاده کردند لطفا بگن! شاید جدید تر ها رو راحت تر بشه پیدا کرد.

MORTEZA66
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 11:28 صبح
من شنيدم تمام مودمهاي 3 چيپ اين مارو مي تونه انجام بده !

aftabgardoon
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 13:33 عصر
من شنيدم تمام مودمهاي 3 چيپ اين مارو مي تونه انجام بده !

ممنون از وقتی که گذاشتید.
می خواستم بدونم همه 3chip ها با خطوط ایران سازگارند؟ یا فقط مودم های خاصی با خطوط ایران مشکلی ندارند؟

mojtaba-saleh
جمعه 18 مرداد 1387, 11:35 صبح
دوست عزیز مودم شما باید Voice داشته باشه که معمولا v92 هست.
من دیروز یک مودم جدید گرفتم به این مدل : Intel(R) 536EP V.92 با Voice مشکلی نداره یک چیپ هم هست.
ولی آی دی کالر رو تست نکردم باهاش

aftabgardoon
جمعه 18 مرداد 1387, 23:44 عصر
ولی آی دی کالر رو تست نکردم باهاش

خیلی خیلی ممنون که توجه کردید. واقعا ببخشید اینقدر سوال می کنم !
می شه اگر آی دی کالر رو هم تست کردید به من خبر بدید. چون باید زودتر یه مودم جدید بخرم.
باز هم ازتون متشکرم.

Afshin160
شنبه 19 مرداد 1387, 02:11 صبح
سلام ....
مي توني از اين مطلب هم لستفاده كني.......

How to Test a MODEM for Caller ID Support

To use Mountain Systems Caller ID software products you need two things:

Caller ID Service From your local telephone company
A MODEM or hardware device that supports Caller ID
The first is required as only your local telephone company can supply this data. The second is required so that the data sent by the telephone company can be passed to software programs for processing.

Many current MODEMs offer support for Caller ID. The key question is always what setup string to use to enable Caller ID (virtually every MODEM disables Caller ID as the default).

For most MODEMs, the string AT#CID=1 or AT+VCID=1will enable Caller ID. Look in the users manual for your MODEM to see if any setup string is referenced or mentioned.

Other common setup strings are:

AT#CID=2
AT%CCID=1
AT%CCID=2
AT#CC1
AT*ID1
The best way to test is to use a terminal data program. In Windows 3.X, the TERMINAL program (usually in the accessories folder) can be used, (be sure you set the COM port to the PORT your MODEM uses). In Windows 95/98/ME/2000/XP, the HyperTerminal program can be used.

To use HyperTerminal do the following:

1) Select "HyperTerminal" by navigating through the Start button to "Programs," then "Accessories," then "HyperTerminal"

2) Double click on "hyperterm" or "hyperterm.exe"

3) Name the new connection "test," and select OK

4) Change the "connect using" to Direct to COM X, were X is the COM port used by the Caller ID device

5) Click on OK on the screen for port settings

To test your MODEM, do the following:

1. Type the string ATZ, (OK should appear on the screen)

2. Enter the Caller ID string to be tested, (AT#CID=1 or AT+VCID=1 for most modems)

3. If OK results, continue; If ERROR results the modem may not support Caller ID; try a different setup string

4. Have someone call you and watch the terminal screen

5. If Caller ID is working, you will see the word RING, followed by one or more additional data lines. The word RING will then continue to appear for each incoming ring.

6. If Caller ID is not working, you will only see the word RING for each incoming ring. If this is the case try another setup string and go back to step 2.

The most common result, when Caller ID data works, is the following:

RING

DATE = xxxxx

TIME = xxxx

NMBR = xxxxxxxxx

NAME = xxxxxxxx

RING

RING

There are other formats as well. The key point is that other data generally appears between the first and second rings.

Some telephone companies, especially in Canada, ship Caller ID data in different formats.

CATGAUDY
یک شنبه 20 مرداد 1387, 23:19 عصر
سلام..........
بسته به نوع كامپوننت فرق ميكنه ...
من يه برنامه توپ نوشتم يه سري به تاپيك زير بزن اگه خوشت آمد يه ميل به ae_afshin@hotmail.com بزن:
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=117407

mojtaba-saleh
یک شنبه 20 مرداد 1387, 23:58 عصر
سلام شرمنده دیر اومدم
آی دی کالر رو فردا اگه یادم نرفت تست می کنم خبرشو بهتون میدم

aftabgardoon
سه شنبه 22 مرداد 1387, 02:00 صبح
آقای صالح خیلی ممنون از وقتی که می گذارید. منتظر خبرتون هستم.

دوست عزیز CATGIADY برنامه ای که گذاشتید رو دانلود کردم ولی وقتی می خوام برنامه رو نصب کنم error زیر رو می ده!! اشکال از کجاست؟

setup cannot find G:\ setupResturan\ setupResturan.LST. Setup is aborting… Error:
راستی می خوام از kdtele برای تلفن گویا استفاده کنم.
ممنون از توجه تون.

VB.NET2005
سه شنبه 22 مرداد 1387, 12:50 عصر
CATGIADY جان واسه منم Error میده

CATGAUDY
پنج شنبه 24 مرداد 1387, 11:10 صبح
سلام ..
چه errore میده ...
شما باید اول درایور مودم خود را درست نصب کنید و بعد از نصب و اجرای برنامه مودم را از لیست پایین انتخاب کرده و... بعد منتظر تماس باشید ...(خط شما نباید مشغول باشد)..
دوستان دیگه چیزی در رابطه با error نگفتن ...!!! من تا حالا روی 60 -70 تا کامپیوتر اجرا کردم ولی مشکلی نبوده ... لطفا Error را بططور کامل توضیح دهید...
اگه مشکل تو نصب دوباره میرم setup را می سازم ... منتظر باشید...

موفق باشد..

VB.NET2005
پنج شنبه 24 مرداد 1387, 11:50 صبح
اگه مشکل تو نصب دوباره میرم setup را می سازم ... منتظر باشید...

بله مشکل از Setup هست .

CATGAUDY
پنج شنبه 24 مرداد 1387, 16:10 عصر
سلام...
من واقعآ معزرت مي خوام ....
اشتباه از من بوده.....
دوباره ميگذارم ...
حجمش 15Mb زياد بود ... لينك دانلودش رو گذاشتم ... ولي يادم رفت فرم دومش كه ايملم توشه درست كنم اون ايميل هك شده...
my Email : ae_afshin@hotmail.com

لينك 1:
http://www.2shared.com/file/3559355/f07eca60/Restu%20ran.html

لينك 2 :
http://rapidshare.com/files/127900081/Resturan.zip%20.html

موفق باشيد ...
اگه خوشتون آمد با ميل من تماس بگيريد.

aftabgardoon
جمعه 25 مرداد 1387, 12:19 عصر
آقای CATGAUDY شما که در زمینه تلفن گویا کار کردید، امکان داره بگید چه مارک مودمی با چه مشخصاتی با kdtele درست کار می کنه؟ جون من باز هم مودمم رو عوض کردم و باز هم مشکل دارم!!:ناراحت:
لطفا کمک کنید

mojtaba-saleh
جمعه 25 مرداد 1387, 14:12 عصر
دوست عزیز متاسفانه اون مودم اینتل با آی دی کالر مشکل داره

aftabgardoon
شنبه 26 مرداد 1387, 11:41 صبح
من وقتی از خود مثال های kdtele استفاده می کنم در the Line devices Capabilities موارد زیر میاد :

Caller ID - OK

Digit pulse detection - UNAVAILABLE

Digit tone detection - UNAVAILABLE

Play and record wave - UNAVAILABLE

Serial port device - OK

Auxiliary microphone and speaker - UNAVAILABLE

Local phone handset - UNAVAILABLE

یه جا دیدم که می گن این مشکل شاید از این باشه که درایور مودم درست نصب نیست. چطور می تونم بفهمم درایور مودمم درست نصبه یا نه؟ اگر نصب نیست چطوری باید نصبش کنم؟
الان من با همین مودم به اینترنت وصل می شم با این وجود باز هم امکان داره کامل نصب نشده باشه؟
لطفا اگر می تونید راهنماییم کنید.
ممنون.

nokhodsiah2001
سه شنبه 12 شهریور 1387, 15:54 عصر
سلام به همه دوستان

من کمی با این kdtele کار کردم ولی کامپوننتش ریجستر شده نیست کسی ریجستر شده اونو داره
ممنون میشم اگر کمک کنید
در ضمن مودم من دیتاشین D562U هستش و باهاش مشکلی نداره

elmira_63
شنبه 23 شهریور 1387, 21:49 عصر
آخر معلوم نشد چه مدل مدم برای این کار استفاده کنیم؟ رو دو سه تا سیستم با مدم های مختلف امتحان کردم جواب نداد

baner_cs
دوشنبه 04 دی 1391, 13:57 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز
من می خواستم برم مودم بخرم می خواستم ببینم که چه مدلی بخرم که با KDTele درست کار کنه ؟ کسی که مدلی رو امتحان کرده و مشکلی نداشته غیر از مدلی که در بالا گفته شده بود و گفتن که قدیمیه
با تشکر فراوان

baner_cs
دوشنبه 04 دی 1391, 14:24 عصر
لطفا بهم کمک کنین
فوری هستش
چه مودمی بخرم که با KDTELE درست کار کنه ؟