PDA

View Full Version : لطفا کامپایل کنین این سورس ها رو

dr.pantagon
شنبه 19 مرداد 1387, 18:24 عصر
سلام
یکی یک لطف کنه و این برنامه ها رو برای من کامپایل کن خیلی بهشون نیاز دارم لطفا سریع
به زبان سی است خواهش می کنم سریع تر

dr.pantagon
یک شنبه 20 مرداد 1387, 03:32 صبح
از یکی از دوستام شنید که این ها فقط نمونه است نمی دونم یعنی چی لطفا کمک کنید تا کامپایل شه

bsng110
شنبه 26 مرداد 1387, 18:20 عصر
هوالحکیم
سلام
عزیزم اینها کد های کتاب طراحی الگوریتم استاد جعفر نژاد است. البته من فقط دو سه تاش را دیدم. برای اینکه این کد ها کار بده باید یک کم تغییرشون بدی. مثلاً تو این کد ها از کروشه برای نشان دادن جزء صحیح استفاده شده که همونطور که می دونی تقسیم صحیح C خودش به روش جزء صحیح عمل می کنه و مقدار صحیحی بر می گردونه پس دیگه به علامت های [] برای تایپ های صحیح مثل int و short و ... نیاز نیست ولی برای float و ... (اگه تو کد داشته باشی) باید یک عبارت "(int)" در پشت اون عبارت بنویسی.
در مورد keytype منظور کتاب هر نوع تایپی می باشد که شما برای اجرا می تونید تایپ int را در نظر بگیری و برای اینکه راحت باشی و نیاز نباشه که همه کد ها را تغییر بدی، در ابتدای فایل کد هایی که این عبارت را دارند، عبارت ";typedef int keytype" را بنویس. در مورد آرایه ها هم، مشکلی که داری اینه که C اندیس آرایه ها را از صفر می گیره بنابراین مجبوری همه کد ها را تغییر بدی تا اندیس ها از یک باشن ولی ره حل ساده تر اینه که تو اندیس ها را به جای اینکه N تایی تعریف کنی(که آرایه از صفر تا N-1 بشه)، بهتره آرایه را N+1 تایی تعریف کنی که در اینصورت اندیس آن از صفر تا N خواهد بود ولی برنامه تو کار می دهد و فقط حافظه صفر از این بعد بدون استفاده می ماند که اشکالی ندارد چرا که قصد شما فقط ردیابی کدها می باشد ولی برای استفاده عملی از کدها، باید اندیس ها را اصلاح کرد. بنابراین هر جایی عبارت "[ان..1]" را دیدی(شرمنده که نتونستم N را انگلیسی بنویسم، به خاطر ادیتور سایت بود)، کافیست اون را به "[N+1]" تبدیل کنی.
اگه مشکل دیگه ای بود، بگو شاید بتونیم حلش کنیم.
یا علی
خدانگهدارت