PDA

View Full Version : گفتگو: موضوع پروژه کارشناسی

rkh
یک شنبه 20 مرداد 1387, 16:22 عصر
سلام دوستان
حقیقتش ما خیلی دنبال موضوع برا پروژمون هستیم و می خوایم در حیطه موبایل باشه به یه سری نتایج هم رسیدیم مثل موضوع های زیر
mobile navigation system
control computer with mobile
electronic short messaging services
instant mobile chat application
ولی نمی دونیم جای کار داره یا نه؟خیلی کار می خواد یا نه؟

لطفا کمکون کنید.
اگه موضوع خوبی هم دارین لطف کنین بهمون بدین.
ممنون

nicolas_vires
یک شنبه 20 مرداد 1387, 21:10 عصر
با سلام

من و دوستانم نيز مانند شما مشكل انتخاب عنوان پروژه را داشتيم.موضوع پروژه علاوه بر توانائي هاي شما به استاد نيز بستگي دارد بايد ببينيد استادتان پروژه‌ در چه سطحي از شما مي‌خواهد.موضوع پيشنهادي من يك پروژه بسيار ساده است مثلا يك فالنامه حافظ مي‌توانيد متون حافظ را در يك فايل يا پايگاه داده ذخيره نموده و سپس با كمك توابع ايجاد اعداد تصادفي عددي تصادفي توليد كنيد و شعر مورد نظر را نشان دهيد و يا حتي مي‌توانيد يك ديكشنري تحت موبايل بنويسيد كه عملكردي شبيه به فالنامه دارد با اين تفاوت كه تنها بايد به دنبال يك كلمه در لغات ذخيره شده بگرديد پروژه‌هايي اين چنيني بسيارند خيلي موضوع را سخت نگيريد البته باز هم مي‌گويم حتما با استادتان هماهنگ كنيد.

موفق باشيد

handinux
یک شنبه 20 مرداد 1387, 22:35 عصر
خب تمام موضوعات خوب هستند که اسم بردید.باید بگید که خودتون در چه سطحی هستید آیا فقط می خواید یک پروژه تحویل بدید یا می خواید در این زمینه کار کنید.به هر حال هر کدام از موارد بالا رو انتخاب کردید می تونم کمکتون کنم.در ضمن به آدرس محل امضا هم سری بزنید