PDA

View Full Version : ذخیره شدن اطلاعات جدید،روی اطلاعات قبلی در بانک

toopak
پنج شنبه 24 مرداد 1387, 12:03 عصر
خسته نباشید
آقا من یه برنامه ارم مینویسم
وقتی توی فرم برنامه فیلدها رو پر میکنم توی دیتابیس ذخیره میشه
بعد وقتی یک سری اطلاعات دیگه وارد میکنم،دوباره رو اطلاعات قبلی ذخیره میشه:ناراحت:
میخواستم کمکم کنی لطفا
برنامه رو پیوست کردم

mostafaaa
پنج شنبه 24 مرداد 1387, 12:39 عصر
چرا وقتی که روی فرمت TableAdapter هست ازش استفاده نمیکنی من کد های دکمه ثبت رو عوض کردم و مشکلی هم نداشت و به درستی کار کرد . اینم کدش.

Private Sub Button1_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button1.Click
Try
Me.TbaccountsTableAdapter.Insert(Txtid.Text, Txtname.Text, Txtadd.Text, Txttell.Text)
MsgBox("اطلاعات ثبت شد")
Catch ex As Exception
MsgBox("مشخصات را کامل وارد کنید ", MsgBoxStyle.OkOnly + MsgBoxStyle.SystemModal, "مشخصات")
End Try
End Sub

toopak
پنج شنبه 24 مرداد 1387, 17:52 عصر
چرا وقتی که روی فرمت TableAdapter هست ازش استفاده نمیکنی من کد های دکمه ثبت رو عوض کردم و مشکلی هم نداشت و به درستی کار کرد . اینم کدش.

Private Sub Button1_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button1.Click
Try
Me.TbaccountsTableAdapter.Insert(Txtid.Text, Txtname.Text, Txtadd.Text, Txttell.Text)
MsgBox("اطلاعات ثبت شد")
Catch ex As Exception
MsgBox("مشخصات را کامل وارد کنید ", MsgBoxStyle.OkOnly + MsgBoxStyle.SystemModal, "مشخصات")
End Try
End Sub

آقا مصطفی دست شما درد نکنه
اما بازم همونطوریه
یعنی وقتی مثلا یه اطلاعات با مشخصات نام:یک و آدرس:یک و ... وارد میکنم
بعد برنامه رو stop میکنم و دوباره run میکنم
اطلاعات جدید رو با مشخصات دو دو دو وارد میکنم ثبت میکنم
بعد که میرم بانک رو میبینم اطلاعات یک یک پاک شده و جدید روی اون ذخیره شده
مشکل برنامه اینه که قبل از ثبت کردن باید یه عمل اینسرت ردیف داشته باشه
یعنی یه ردیف بسازه و توی اون بنویسه
اشاره گرش روی رکورد قبلی میمونه و اطلاات رو روی اون ثبت میکنه
اما چطوری؟!!:افسرده:

mostafaaa
پنج شنبه 24 مرداد 1387, 18:31 عصر
حالا منظورت رو فهمیدم عزیز دل برادر:چشمک:
خوب وقتی شما یه دیتابیس به برنامه ات اضافه میکنه یه کپی از اون توی شاخه اصلی برنامت قرار میگیره "Bin" یکی هم توی پوَشه ای که به نام پروژت هست(برا شما"my-taxi") هر بار که برنامه رو ران میکنی دیتابیس توی BIin با اونیکی که تبعا خالیه synchron میشه.
این اتفاق خوب فقط توی محیط دات نت میفته.

toopak
پنج شنبه 24 مرداد 1387, 18:35 عصر
خب حالا من باید چیکار کنم که اطلاعات قبلی سر جاش بمونه؟

mostafaaa
پنج شنبه 24 مرداد 1387, 18:38 عصر
خب حالا من باید چیکار کنم که اطلاعات قبلی سر جاش بمونه؟
شما وقتی برنامت کامل شد. دیگه نیازی نداری که از داخل محیط دات نت رانش کنی.اونوقت میری تو پوشه Relase و فایل exe برنامه رو ران میکنی و دیگه مشکلی نخواهی داشت.