PDA

View Full Version : سوال: وارد کردن متن لیبل در تکست باکس

shytonak
جمعه 25 مرداد 1387, 22:59 عصر
با سلام دوستان میشه یه راهنمایی کنید که چطور متنی که در یک لیبل نمایش داده میشه رو وارد یک تکست باکس کنم وقتی که متن لیبل تغییر کرد یعنی زمانی که متن لیبل تغیر کرد یه کپی از متن تو تکست باکس نمایش داده بشه.و تا زمانی که متن تغییر نکرده وارد تکست باکس نشه

رضا جاسبی
جمعه 25 مرداد 1387, 23:21 عصر
سوالت عجیبه. متن لیبل رو شما چطوری می خواهی عوض کنی؟ تا جایی که من می دونم لیبل در حالت کلی ReadOnly هست. ولی به هر حال شما می تونی در رویداد TextChanged لیبل این دستور رو بذاری :
TextBox1.Text = Lable1.Text
همین.

shytonak
شنبه 26 مرداد 1387, 00:32 صبح
متن لیبل توسط یک تایمر عوض میشه میخوام وقتی عوض شد یک کپی بیاد تو تکس اگه از راهی که شما دوست عزیز گفتید استفاده کنم متن هی تو تکست باکس تکرار میشه

mth_sh89
شنبه 26 مرداد 1387, 01:09 صبح
خب بگید دقیقا می خواید چیکار کنید تا بهتر راهمایی کنیم

واسه کار با دیتا بیس گاهی اوقات این کار رو میکنن که متن و تکس باکس رو از طریق خصوصیت databinding وصل میکنن.اون موقع هر چی توی تکس باکس بیاد توی لیبل هم نمایش داده میشه

shytonak
شنبه 26 مرداد 1387, 10:46 صبح
دوست عزیز من برای گرفتن عنوان هندل پنجره ها میخوام (در لیبل نمایش داده میشه)میخوام وقتی عنوان هندل تغییر کرد عنوان پنجره جدید تو تکست باکس ثبت شده

h.jaza
شنبه 26 مرداد 1387, 12:15 عصر
یه نگاهی به این پروژه بنداز.
همون طور که خواهی دید، خیلی ساده انجام می شه.
زمانی که تو روی باتومه کلیک میکنی، متن لیبل عوض میشه، در نتیجه متن تغییر یافته ی لیبل، داخل تکست باکس میشه.
یعنی کافیه تو رویداد TextChanege از لیبل، بنویسی که متنش به تکست باکس اضافه بشه.

رضا جاسبی
شنبه 26 مرداد 1387, 21:57 عصر
متن لیبل توسط یک تایمر عوض میشه میخوام وقتی عوض شد یک کپی بیاد تو تکس اگه از راهی که شما دوست عزیز گفتید استفاده کنم متن هی تو تکست باکس تکرار میشه

فکر نمی کنم دائم تکرار بشه. بلکه فقط وقتی که متن لیبل عوض بشه یک کپی به تکست باکس میره.