PDA

View Full Version : نرم افزار Protector قوی

h_mohamadi
دوشنبه 28 مرداد 1387, 09:44 صبح
سلام بچه ها من نیاز فوری به یک نرم افزار product قوی دارم ممنون می شوم من را راهنمایی کنید البته از aspack قوی تر!!

Masoudxb
سه شنبه 29 مرداد 1387, 00:03 صبح
اگه منظورتون Protector هست ، باید بگم که اگه جستجو کنید ، مطالب فنی زیادی راجع به معایب و مزایای هر کدوم از Protector های معروف و قدرتمندی مثل: Themida / ExeCryptor / ASProtect / Armadillo , ... پیدا میکنید. در ضمن ASPack فقط یک پکره که بیشتر برای فشرده کردن فایل اجرایی استفاده میشه.

h_mohamadi
سه شنبه 29 مرداد 1387, 15:19 عصر
سلام آقای Masoudxb (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=29811) می خواستم بدانم کدام یک از Themida وExeCryptorو ASProtect و Armadillo قوی تر است من چون با ASProtect فایل exe خود را Protect کردم اما بچه ها به راحتی آن را باز کردم می خواستم ببینم برنامه ای هست که بتوان با آن فایل را Protect کرد و نشود آن را باز کرد و در آن تغیراتی اعمال نمود . البته به راحتی چون احتمالا می توان تمام فایل های Protect شده را باز کرد

Morteza_SOS
چهارشنبه 30 مرداد 1387, 01:53 صبح
من در بین تمام پروتکتورها فقط و فقط Themida با تنظیمات پیشرفته را توصیه می کنم که البته لودر ساختن خوراکشه ولی باز از بقیه بهتره از نظر من !!!

h_mohamadi
پنج شنبه 31 مرداد 1387, 12:21 عصر
سلام ممنونم از راهنمایی تان این Themida را از چه لینکی می توانم بگیرم؟
آیا Themida رایگان است یا باید کرک شود؟

Masoudxb
پنج شنبه 31 مرداد 1387, 22:08 عصر
همه مواردی که در پست قبلیم ذکر شدند ، اگه از SDK خودشون در کد نویسی بهره بگیرید ، آنپک کردنشون مشکلتر میشه... من شخصا" TheMida\WinLicense و ExeCryptor رو ترجیح میدم.

mohammad_n63
جمعه 01 شهریور 1387, 12:01 عصر
با سلام
برای برنامه های نوشته شده با VB به نظر من EXECryptor بهترین مورده ، ولی در کل به گفته دوستمون اگر از Themida و SDK آن استفاده کنی امنیت برنامه شما بالا میره

h_mohamadi
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 16:59 عصر
سلام
ممنونم از راهنمایی خوبتان دوستان آیا کسی Themida و SDK را دارد که به صورت کامل باشد.لینکش را برایم بفرستد.
hm63_2007@yahoo.com
منونم

Nima NT
پنج شنبه 07 شهریور 1387, 00:40 صبح
فرستادن لینک های کرک ( چه ایرانی و چه خارجی ) ، در سایت ممنوع هستش.
این گونه فعالیت ها از طرف مدیر بلوکه میشه.