PDA

View Full Version : سوال: اجرا شدن برنامه با کلیک شدن

shytonak
چهارشنبه 30 مرداد 1387, 14:25 عصر
سلام دوستان.میشه یه راهنمایی کنید که چطور برنامه ای که نوشتم رو تبدیل به یه فایل اجرایی کنم که تا کلیک شد اجرا بشه البته رو همه سیستم ها

MostafaAhmadi
چهارشنبه 30 مرداد 1387, 16:42 عصر
اگر شما در برنامه خود از کامپوننت خاصی استفاده نکردید,میتونید فایل اجرایی پروژه خود را از پوشه Debug در هر سیستمی اجرا کنید.فقط باید در آن سیستم dotnetframework نصب شده باشد.

shytonak
چهارشنبه 30 مرداد 1387, 16:45 عصر
خوب حالا دوست عزیز اگه نصب نباشه چی؟راه حلی چیزی نداره!

MostafaAhmadi
چهارشنبه 30 مرداد 1387, 17:09 عصر
باید dotnetframeworkنصب بشه.زمان نصبش بسیار کوتاهه.میتونید از مسیر نصب ویژوال استادیو فایل setup اون رو پیدا کنید.

shytonak
چهارشنبه 30 مرداد 1387, 18:27 عصر
دوست عزیز من چنین چیزی رو تو قسمت نصب ویژوال نمیبینم.میشه یکم بیشتر راهنمایی کنید.

Blackk_lightt
چهارشنبه 30 مرداد 1387, 19:31 عصر
سلام
تو VS2008 برو به مسیر :

WCU\dotNetFramework

پیداش میکنی

man_iran
پنج شنبه 31 مرداد 1387, 00:56 صبح
سلام
بهتره برای برنامه خود یک setup درست کنی تا اگر توی برنامت از فایل خاصی استفاده کرده باشی (dll , database ,...) بتونی برنامت را بدون هیچ دردسری توی تمام سیستم ها نصب و اجرا کنی
برای یادگیری نحوه ساخت برنامه نصبی می تونی توی تالار جستجو کنی به نتیجه می رسی چون در این مورد خیلی بحث شده

مهرداد تاجدینی
پنج شنبه 31 مرداد 1387, 01:40 صبح
سلام دوستان.میشه یه راهنمایی کنید که چطور برنامه ای که نوشتم رو تبدیل به یه فایل اجرایی کنم که تا کلیک شد اجرا بشه البته رو همه سیستم ها

اگر واقعا می خواهید یه برنامه با C# بنویسید که با یک کلیک اجرا بشه باید عرض کنم که برید سراغ یه زبان دیگه! همونطور که دوستان فرمومدند بدون نصب دات نت فریم ورک نمی شه این کار رو انجام داد. تازه برای اینکه بتونید دات نت 3.5 رو نصب کنید باید قبلش Windows Installer 3 رو نصب کنید که اونم بعد از نصبش نیاز به Restart کردن داره! البته اگه دات نت 2 نصب کنید چنین مشکلی نخواهید داشت . اگه با VB 6 کار کردین, اون می تونه کارتون رو را بندازه (در صورتی که برنامه شما دیپندنسی نداشته باشه, یا همه دیپندنسیهاش رو سیستم نصب شده باشن)