PDA

View Full Version : سوال: تغییر تنظیمات رجیستری

Salar Ashgi
چهارشنبه 30 مرداد 1387, 15:28 عصر
سلام به همه عزیزان ، می خواستم بدونم میشه تو سی شارپ بدون توابع API و فایل های

dll ، تنظیمات رجیستری رو تغییر داد ، مثلا Task Manager رو غیر فعال کرد ، یا منوی run

رو حذف کرد و ... !!! ممنون از راهنماییتون !!!! :لبخندساده:

mehdi.mousavi
چهارشنبه 30 مرداد 1387, 15:35 عصر
سلام به همه عزیزان ، می خواستم بدونم میشه تو سی شارپ بدون توابع API و فایل های dll ، تنظیمات رجیستری رو تغییر داد ، مثلا Task Manager رو غیر فعال کرد ، یا منوی run رو حذف کرد و ... !!! ممنون از راهنماییتون !!!! :لبخندساده:

سلام.
بله، به Microsoft.Win32.Registry (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/microsoft.win32.registry.aspx) مراجعه کنید.

Salar Ashgi
چهارشنبه 30 مرداد 1387, 16:13 عصر
سلام.
بله، به Microsoft.Win32.Registry (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/microsoft.win32.registry.aspx) مراجعه کنید.

==================

من یک کد کاربردی ساده می خوام !!! مرسی !!!:لبخندساده:

shytonak
چهارشنبه 30 مرداد 1387, 17:06 عصر
بیا دوست عزیز اینم کدی که میخواستی ساده تر از این پیدا نمیکنی.

Microsoft.Win32.RegistryKey currentKey;
currentKey = Microsoft.Win32.Registry.CurrentUser.OpenSubKey("key");
currentKey.SetValue( "name", value );
مقدار Key آدرس رو بده.
value مقدار.
بازم اگه مشکلی داشتی بگو.من این کدو تو برنامم که چند سال پیش نوشته بودم استفاده کردم جواب میده فقط باهاش یکم ور برو تا به چیزی که میخوای برسی

mehdi.mousavi
چهارشنبه 30 مرداد 1387, 17:47 عصر
==================
من یک کد کاربردی ساده می خوام !!! مرسی !!!:لبخندساده:

سلام.
شاید وقتش رسیده باشه که این سوال رو از خودتون بپرسید: "آیا من به درد برنامه نویسی میخورم؟" پاسختون هر چه که هست، این واقعیت رو که برنامه نویسی با Copy/Paste کردن سنخیتی نداره؛ زیر سوال نمیبره.

shytonak
چهارشنبه 30 مرداد 1387, 17:52 عصر
دوست عزیز من نمیخوام دخالت کنم اما شاید همین کپی پیس کردن دریچه ای باشه برای ایجاد علاقه بیشتر برای یاد گیری بهتر کمکش کنیم تا مشکلاتشو حل کنه.منو ببخشید اگه دخالت کردم

mehdi.mousavi
چهارشنبه 30 مرداد 1387, 17:58 عصر
دوست عزیز من نمیخوام دخالت کنم اما شاید همین کپی پیس کردن دریچه ای باشه برای ایجاد علاقه بیشتر برای یاد گیری بهتر کمکش کنیم تا مشکلاتشو حل کنه.منو ببخشید اگه دخالت کردم

به نظر من علاقمندی با کسب دانش و مهارت بدست میاد، نه Copy کردن چند خط کد. من نمیگم نباید کمک کرد! اگر دقت کنید، لینکی که من اول فرستادم (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/microsoft.win32.registry.aspx) حاوی دو مثال، و اطلاعات کامل در اینباره بودش.

پاورقی: من هنوزم فکر میکنم ایشون باید اون سوال رو از خودشون بپرسن.

Salar Ashgi
پنج شنبه 31 مرداد 1387, 08:55 صبح
من هنوزم فکر میکنم ایشون باید اون سوال رو از خودشون بپرسن

دوست عزیز منظور من به هیچ وجه کپی و پیست نبود چراکه شخصا به این اعتقاد ندارم ولی سایتی که شما

گفته بودید ، خیلی گیج کننده و پیچیده بود(سایت مایکروسافت) ، منظور از کد ساده و کاربردی ، کدی که

همه دوستان اینجا لطف میکنند ارائه می دهند ، بود !!! که بشه تو سی شارپ راحتتر نوشت و یاد گرفت !!

ممنون !!!

Amir Oveisi
پنج شنبه 31 مرداد 1387, 20:07 عصر
پاورقی: من هنوزم فکر میکنم ایشون باید اون سوال رو از خودشون بپرسن.

موافقم
بالاخره باید یه روزی هر کسی که ادعای برنامه نویسی داره (یا میخوادکه بعدها داشته باشه) علم مورد نیازش رو بتونه از منابع مختلف استخراج کنه. حتی سایت - مثلا شلوغ و گیج کننده - مایکروسافت.

Salar Ashgi
پنج شنبه 31 مرداد 1387, 21:23 عصر
موافقم
بالاخره باید یه روزی هر کسی که ادعای برنامه نویسی داره (یا میخوادکه بعدها داشته باشه) علم مورد نیازش رو بتونه از منابع مختلف استخراج کنه. حتی سایت - مثلا شلوغ و گیج کننده - مایکروسافت.

فکر میکنم به جای اینکه به حاشیه بریم ، و بحث اینو ایجاد کنیم که کی برنامه نویسه و کی

نیست ، بهتره یکی از عزیزان راهنمایی بفرماید ، اگر کسی علاقه مند به برنامه نویسی

نباشد و پشتکار در آن نداشته باشد ، طبیعتا وقت خود را صرف سوال کردن در اینجا نمی کند

و میتواند با یک جستجو در اینترنت ، هر برنامه ای رو که خواست بدست آورد ، در صورتیکه

میخواهد خودش یاد بگیرد !!! و مطمئن باشید هدف من جز این نیست !!!

Salar Ashgi
جمعه 01 شهریور 1387, 23:12 عصر
دوستان اگر راهنمایی کنند با یک برنامه آموزشی یا کد ، ممنون میشم !!!:لبخندساده:

shytonak
جمعه 01 شهریور 1387, 23:21 عصر
RegistryKey currentKey;
currentKey = Microsoft.Win32.Registry.CurrentUser.OpenSubKey("key", bool writentokey );
or
currentKey.GetValue( name );

دوست عزیز کدش اینه صفحه قبلم گذاشتم

Salar Ashgi
شنبه 02 شهریور 1387, 15:14 عصر
RegistryKey currentKey;
currentKey = Microsoft.Win32.Registry.CurrentUser.OpenSubKey("key", bool writentokey );
or
currentKey.GetValue( name );

دوست عزیز کدش اینه صفحه قبلم گذاشتم

ببخشید دوست عزیز ، این کد رو که تو سربارگذاری کلاس Registry ، خود سی شارپ میاره،

من کد دقیق اش رو میخوام (مثلا کدی که Folder Option را غیر فعال کنه (بصورت دقیق) ) !!!

*********************:لبخندساده:********* *******

shytonak
شنبه 02 شهریور 1387, 21:33 عصر
بیا دوست عزیز اینم کدی که میخواستی برات نوشتم اما برای task manager.

Microsoft.Win32.RegistryKey key;
key = Microsoft.Win32.Registry.CurrentUser.CreateSubKey("Software\\Microsoft\\Windows\\CurrentVersion\\Poli cies\\System");
key.SetValue("DisableTaskMgr", "1",Microsoft.Win32.RegistryValueKind.DWord);

امیدوارم دیگه بدرت بخوره.