PDA

View Full Version : سوال: فينگليش سازي برنامه

rezaah
پنج شنبه 31 مرداد 1387, 18:07 عصر
سلا دوستان
خسته نباشين.شرمندم از اينكه شايد تو فروم اشتباهي اين پست رو ميزنم.آخه خيلي آشنا نيستم
من يه برنامه ساده دانلود كردم كه ميخوام توش يه تغييراتي بدم و نوشته‌هاش رو ترجمه كنم.تحت cmd هم اجرا ميشه(اگه اشتباه نكرده باشم:بامزه:).ميخواستم ببينم تحت چي نوشته شده اين برنامه و با چه اديتوري ميتونم اون كار رو بكنم.با نوت پد كه سيو ميكنم ديگه اجرا نميشه.
ممنون ميشم راهنماييم كنين
برنامه رو آپلود كردم.واسه محاسبه مقادير ويژه برداره.اططلاعاتش هم بايد تو يه فايل متني به اسم EigSysRG.txt تو همون فولدر برنامه باشه.
فكر نكنم نيازي به اين توضيحات باشه...
فقط يه خورده ضروريه كارم.تا شنبه نياز دارم بهش.ممنون ميشم كمكم كنيد
با تشكر

دانلود برنامه (http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=22179&d=1219326623)

Sir.V65j
جمعه 01 شهریور 1387, 17:57 عصر
کدوم اطلاعاتش توی فایل متنی هست؟! ؟ اطلاعات بردار؟!
کدوم فایل رو با نوت پد ادیت کردین اجرا نشد؟!

...

فارسی که نمی شه ولی فینگلیش بخواین می شه این کار رو انجام داد. هر کدوم از اطلاعات رو می خواین بدین بنده براتون ویرایش کنم(فینگلیشش رو)

rezaah
جمعه 01 شهریور 1387, 19:16 عصر
سلام عزيزممنونمولطف كردي.خودم با يه هكس اديتور فارسيش كردم.اما پدرم در اومد.ببين،يه زحمتي دارم برات.ميخوام يه برنامه بنويسي اضافه بر اين برنامه.من نميدونم به چه زيونيه اينو نوشتن،اميدوارم c باشه.يا اينگه اگه ممكنه يه سري كد و تابع اضافه كني به اين برنامه.تو ضميمه همه چي رو اوردم.مرسيراستي شما با چي ميخواستي فينگليش كني؟من پدرم در اومد با هكس اديتور

Sir.V65j
جمعه 01 شهریور 1387, 22:21 عصر
بنده خیلی راحت با دیباگر این کار رو کردم خیلی هم سخت نبود!
کاره برنامه رو کامل توضیح بدین (فرمولی که این برنامه محاسبه می کنه) شاید بشه کاریش کرد
یا علی

rezaah
شنبه 02 شهریور 1387, 08:39 صبح
عزيز اوني كه واسه دانلود تو پست 3 گذاشتم رو اگه ببينين همه چي واضحه.نوشتم كه چي ميخوام.با c++باشه يا c.البتهc++ ارجحيت داره.ممنونت ميشم فوق‌العاده.مرسي.باي

rezaah
یک شنبه 03 شهریور 1387, 00:03 صبح
سلام
دوستان شرمنده
چون خيلي عجله داشتم به هر زوري بود خودمانجام دادم
شرمنده اگه وقتتون رو گرفتم
از مديران هم ميخوام تاپيك رو حذف كنن لطفاً
با تشكر
راستي sir v65jجان.دقيقاًبا چبي انجام دادي شما؟ميشه اسم دقيق برنامه رو بگي؟يا آپلود كني؟

rezaah
یک شنبه 03 شهریور 1387, 23:32 عصر
كسي جواب ما رو نميده اينجا؟

Sir.V65j
دوشنبه 04 شهریور 1387, 21:11 عصر
OllyDBG 1.10