PDA

View Full Version : كامپايلر C

mehdad.koulab
چهارشنبه 23 مرداد 1387, 21:50 عصر
سلام
از دوستان كسي هست كه كامپايلر C رو داشته باشه؟ لطفا آپلودش كنين.
البته خود C رو ميخوام ++C رو دارم. با تشكر

bsng110
شنبه 26 مرداد 1387, 16:32 عصر
هوالحکیم
سلام
به لینک زیر مراجعه کنید:
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=574953#post574953
یا علی
حق نگهدارتون

mehdi.mousavi
شنبه 26 مرداد 1387, 17:34 عصر
سلام از دوستان كسي هست كه زبان C رو داشته باشه؟ لطفا آپلودش كنين. البته خود C رو ميخوام ++C رو دارم. با تشكر

سلام.
زبون C رو داشته باشه، نه! Compiler زبون C رو داشته باشه!

bsng110
شنبه 26 مرداد 1387, 18:09 عصر
هوالحکیم
سلام
یعنی چی؟ خوب اگه کامپایلرش را نمی خواد، پس چیش را می خواد؟ آموزش زبان که گفتم کتاب استاد داور پناه هست. یک زبون چیزیش بیش از این به درد ما نمی خوره. اگه استاندارد و ... را می خواد، باید به سایت های دیگه مثل ویکیپدیا سر بزنه. اگه نویسنده اش را می خواد، تو کتاب آموزشی است گفته که فکر کنم اسمش ریچ یا یه همچین چیزی بود.
حرف هایی می زنی ها!
یا علی
حق نگهدارتون

mehdi.mousavi
شنبه 26 مرداد 1387, 21:42 عصر
هوالحکیم

سلام
یعنی چی؟ خوب اگه کامپایلرش را نمی خواد، پس چیش را می خواد؟ آموزش زبان که گفتم کتاب استاد داور پناه هست. یک زبون چیزیش بیش از این به درد ما نمی خوره. اگه استاندارد و ... را می خواد، باید به سایت های دیگه مثل ویکیپدیا سر بزنه. اگه نویسنده اش را می خواد، تو کتاب آموزشی است گفته که فکر کنم اسمش ریچ یا یه همچین چیزی بود. حرف هایی می زنی ها! یا علی حق نگهدارتون

سلام.
اگر کامپایلرش رو میخواد، باید یاد بگیره که بگه کامپایلر زبون C رو میخوام، نه زبون C رو!

Nima_NF
یک شنبه 27 مرداد 1387, 00:10 صبح
سلام.
اگر کامپایلرش رو میخواد، باید یاد بگیره که بگه کامپایلر زبون C رو میخوام، نه زبون C رو!
دقیقا
من هم چند مرتبه می خواستم به دوستان تذکر بدم که صرف نظر کردن.

سوال باید به این شکل باشد "کامپایلری برای زبان C معرفی کنید" و باید به آن دقت کنید.

برای لیستی از کامپایلر های محبوب به این صفحه مراجعه کنید (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=115240)

mehdad.koulab
جمعه 01 شهریور 1387, 15:17 عصر
با تشكر از دوستان به ويژه mehdi6755 و Nima_NF عنوان اصلاح شد با تشكر از راهنماييتون.