PDA

View Full Version : تفاوت microsoft report viewer و crystal report viewr در ویژوال استودیو 2008 ؟؟؟؟

migrant
یک شنبه 03 شهریور 1387, 20:35 عصر
سلام به همه دوستان
من تازه visual studio 2008 رو نصب کردم ویه کامپوننت دیدم به اسم microsoft report viewer که توی ورژن 2005 ندیده بودم .
فرم این کامپوننت جدید با crystal report viewer چیه ؟؟؟؟
آخه من با لود کند کامپوننت crystal report viwer مشکل داشتم . آیا این یکی سرعت لودش خوبه یا بازم مشکل داره ؟؟؟
من فکر کنم به خاطر پویا بودن گزارشم سرعتش کنده و اگه ایستا باشه خیلی سریع تر انجام بشه .
میشه یکی از دوستان یه نمونه کوچک از گزارش گیری با ورژن 2008 بر اساس دو تا جدول بگذاره تا مشکل من حل بشه ؟؟؟؟ آخه من منی خواهم گزارشم بر اساس join دو تا جدول باشه . . . .

linux
یک شنبه 03 شهریور 1387, 21:38 عصر
سلام به همه دوستان
من تازه visual studio 2008 رو نصب کردم ویه کامپوننت دیدم به اسم microsoft report viewer که توی ورژن 2005 ندیده بودم .
فرم این کامپوننت جدید با crystal report viewer چیه ؟؟؟؟
آخه من با لود کند کامپوننت crystal report viwer مشکل داشتم . آیا این یکی سرعت لودش خوبه یا بازم مشکل داره ؟؟؟
من فکر کنم به خاطر پویا بودن گزارشم سرعتش کنده و اگه ایستا باشه خیلی سریع تر انجام بشه .
میشه یکی از دوستان یه نمونه کوچک از گزارش گیری با ورژن 2008 بر اساس دو تا جدول بگذاره تا مشکل من حل بشه ؟؟؟؟ آخه من منی خواهم گزارشم بر اساس join دو تا جدول باشه . . . .
در vs2005 هم هر دوتاشون بود می توانستی استفاده کنی، کریستال ریپورت که خوب باهاش کار کردی و می دونی چی هست ، آن یکی هم یک گزارش ساز هست که برای خود میکروسافت که می توانی تو MSDN مثال هاشون ببینی. اگر جدولت و نوع گزارشی که می خواهی بسازی اینجا قرار بدی می توانم کمکت کنم.

migrant
دوشنبه 04 شهریور 1387, 14:23 عصر
در vs2005 هم هر دوتاشون بود می توانستی استفاده کنی، کریستال ریپورت که خوب باهاش کار کردی و می دونی چی هست ، آن یکی هم یک گزارش ساز هست که برای خود میکروسافت که می توانی تو MSDN مثال هاشون ببینی. اگر جدولت و نوع گزارشی که می خواهی بسازی اینجا قرار بدی می توانم کمکت کنم.

من نمی دونم چه طور میشه فایل رو در این فروم آپلود کرد . میشه شما یه گزارش کوچولو آپ کنید تا من نمونه رو ببینم . آخه من سرعت گزارشگیریم خیلی پایینه و تنها مشکلم با کریستال همینه . . . .
دو تا جدول رو با هم join کنید و یه report ساده و معمولی از اون بگیرید . . . .
ممنون میشم

Zaparo
دوشنبه 04 شهریور 1387, 14:50 عصر
خیلی ساده تر از اون چیزی هست که فکر میکنی اگه با CR کار کردی این به مراتب از اون ساده تر و مزیت بزرگش به نظر من اینه که یه فایل xml میده و شما خیلی راهت میتونی باهاش کار کنی

linux
دوشنبه 04 شهریور 1387, 23:04 عصر
من نمی دونم چه طور میشه فایل رو در این فروم آپلود کرد . میشه شما یه گزارش کوچولو آپ کنید تا من نمونه رو ببینم . آخه من سرعت گزارشگیریم خیلی پایینه و تنها مشکلم با کریستال همینه . . . .
دو تا جدول رو با هم join کنید و یه report ساده و معمولی از اون بگیرید . . . .
ممنون میشم
http://www.gotreportviewer.com/ توی این سایت می توانی مثال های خوبی ببینید
احتمالا join شما اشکال داره.

migrant
سه شنبه 05 شهریور 1387, 14:12 عصر
http://www.gotreportviewer.com/ توی این سایت می توانی مثال های خوبی ببینید
احتمالا join شما اشکال داره.

من join رو که انجام می دهم اطلاعاتش رو می ریزم در یه دیتا ست ولی نمایش اطلاعات دیتا ست در report viewer خیلی کنده .
اگه مشکل از join بود نمایش آن در datagrid هم با تاخیر مواجه بود . . .
از لینکی که دادید مرسی . مطلب خوبی بود . آیا این مطلب در مورد کریستال هست یا گزارشگیری در 2008 ؟؟؟؟
آخه در 2008 چیزی به اسم crystal report ندیدم . منظورم زمانی است که می خواهی new items اضافه کنی . در 2005 علنا اسم crystal report وجود داشت .

Zaparo
سه شنبه 05 شهریور 1387, 20:04 عصر
احتمالا" نصب نکردی اگر خود Crystal رو هم بگری نصب کنی میتونی اون Item رو اضافه کنی