PDA

View Full Version : سوال: نصب j2mepolish در کنارnetbeans سوال (من تکراری نیست)

mohammad_taheri
سه شنبه 05 شهریور 1387, 15:19 عصر
سلام به همه برنامه نویسان عزیز

من این چیزها رو نصب شده دارم .
nebeans 4.1
sdk
wtk
و j2mepolish رو هم دانلود کردم و دارم ant رو هم دانلود میکنم .

مشکلی که دارم اینه . طبق اصولی که تو همه وب سایت ها برای نصب j2mepolish نوشته باید دستور زیر رو تو cmd تایپ کنم .
java -jar c:\j2mepolsih.jar
که البته مسیر رو باید طبق محل برنامه در سیستم خودم تغییر بدم . من این کار رو کردم ولی بعد از تایپ در cmd خطا می ده و نمی تونه نصب رو ادامه بده . یعنی در واقع نمی تونه شروعش بکنه .
اگه امکان داره واضح و روشن جواب بدین . چون اینجوری که توی سایر تاپیک ها دیدم همه جوابها یه جاییش می لنگید . البته با عرض شرمندگی .

اگه کسی می تونه کمک کنه من رو .

handinux
سه شنبه 05 شهریور 1387, 23:24 عصر
وقتی این دستور رو می نویسید چه خطایی دریافت می کنید؟

mohammad_taheri
پنج شنبه 07 شهریور 1387, 08:39 صبح
سلام دوستان . اول بگم که من تونستم مراحل نصب polish رو برم ولی به مشکل جدید تری برخورد کردم .
نکته :
ببینید . اینها چیزی هست که من در طی نصب فهمیدم و برطرفشون کردم . من فکر میکردم همون sdk ای که زمان نصب netbeans نصب کردم برای نصب polish کافیه . ولی باید بگم که برای نصب polish اولین چیزی که لازمه jdk هست . اگه این رو سیستم نصب نباشه . izpack که installer ، polish هست بالا نمیاد .
زمان نصب برای اونهایی که از netbeans استفاده می کنن باید netbeans باز باشه و بعد از نصب netbeans رو ببندید وقتی داره پنجره IDE shutdown اومد و رفت یه پنجره دیگه می یاد که نشون میده netbeans به روز شده .

حالا مشکل من . تو این مرحله نشون داده می شه که netbeans به روز شده ولی من چیزی به نام j2mepolish در بخش project برای ساخت پروژه جدید نمی بینم .

handinux
پنج شنبه 07 شهریور 1387, 13:15 عصر
duste aziz bayad aval projecte mobile ro entekhab konid bad dar ghesmate new file mibinid

mohammad_taheri
پنج شنبه 07 شهریور 1387, 14:54 عصر
سلا م .
از این که داری به من جواب می دی ازت تشکر میکنم .
ببین مهندس . من مراحل زیر رو میرم .
file > new project > mobile > mobile application

حالا توی این مرحله باید polish دیده بشه . ولی من چیزی نمی بینم . حالا این سوال پیش می یاد .
که مشکل از مراحل نصبه . یعنی اینکه من چیزی رو نصب نکردم . یا اگه نصب کردم ناقص نثب کردم .
مثلا ant حتما باید نصب باشه تا این بخش به netbeans اضافه بشه . یا نه .

handinux
پنج شنبه 07 شهریور 1387, 23:14 عصر
khob shoma gofti bad az nasb netbean update shod .pas bayad kamel bashe .dar mored ant ham na lazem nist ba net bean tanha ham kar mikone

mohammad_taheri
جمعه 08 شهریور 1387, 18:25 عصر
سلام :
ببین من netbeans 4.1 دارم و polish-2.0.4 رو دانلود کردم . ولی متاسفانه تنها ant اون به بخش پروژه های netbeans اضافه شده . به نظر شما مشکل از کجاست که نم تونم از polish استفاده کنم .

dr_jacky_2005
یک شنبه 10 بهمن 1389, 17:45 عصر
مال منم اضافه نشده هیجا!!!!!!!!!!!!!
اینم بگم که اون مسیر wtk که میگه بده،کجاس؟!