PDA

View Full Version : تلفن

sunboy
سه شنبه 24 تیر 1382, 20:39 عصر
سلام
اقا حتما با این برنامه های که جایی منشی تلفن کار می کنند کارکردید
من میخوامم بدونم(از انجا که همه چیز در دنیای هکر ها ممکنه) نمی شه من با کامپیوترم بتونم تلقنهای مثلا دو ستم گوش کنم مثلا اون داره با دوست دخترش حف می زنه و بدون این که بدونند بتونم حرفاشونو گوش کنم یعنی اقا برم روی خط تلفن انها بدون این که بفهممند

ممنون

Emdadgar
سه شنبه 24 تیر 1382, 23:00 عصر
I Haven't Farsi
It may be possible but it's too too too too ... Hard
It's possible with special Hardwares and softwares that you must create your selft
At end
DAST AZ SARE DOST DOKHTARE DOSTET BARDAR :oops:

This is toooo hard. If need more help about mail me at emdadgar@hotmail.com
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol:

sunboy
چهارشنبه 25 تیر 1382, 08:06 صبح
بابا امداد گر فقط گقتی که خیلی سخته اما نگفتی اگه بخواییم انجام بدیم باید چی کار کینم

:lol:

sunboy
پنج شنبه 26 تیر 1382, 13:58 عصر
بابا با سوادش کمکمم کنند :roll:

Afshinpour
پنج شنبه 26 تیر 1382, 14:08 عصر
سان بوی جان

اون تلفنی که میگی توی خونه یا مثلا اداره ای هست که توی اون هستی؟ منظورم اینه که به کابل و سیم اون دسترسی داری یا نه ؟

اگر داری که 2 تا گیره سوسماری بخر و مساله حله .

اگر نه میدونی که این کار جرم داره؟

گوش کردن به تلفنهای خصوصی افراد با اجازه نامه رسمی دادستان باید باشه (اینجا که اینجوریه) اگر مدارک کافی هم به دادستان ارائه نشه باز هم اجازه برای این کار صادر نمیشه.

فکر نمیکنم ارزش این رو داشته باشه که به خاطر گوش کردن به تلفنهای دوستت و دوست دخترش بیفتی زندان درسته ؟

mahmoodreza
پنج شنبه 26 تیر 1382, 15:33 عصر
علی حون ایران هم جرم داره
ولی کی میخواد حالا بگیرتت
ببین میتونی یک کار کنی
اگه خونه هست که یک سری کیت هست تو بازار که تلفن را میندازه رویه موج اف ام رادیو تا شعاع 15 20 متری هم میگیره. اگه بلد باشی حتی میتونی تقویتش هم بکنی.
تویه ایران تقریبا بیشتر جعبه سیمهای تلفون بیرون خونه هست. میتونی جعبه را باز کنی و این کیت را بزاری تویه مدار.
یک رادیوی باتری دار هم میخری و میزاری بفلت تو ماشین. و میشینی گوش میکنی.
به همین راحتی. فقط مسیله اینه که باید بیرون خونه باشی و همیشه هم باید رادیو روشن باشه که بینی تلفن حرف زده میشه یا نه. البته یک کار دیگه هم میتونی بکنی. میتونی یک چیزی شبیه pager بزاری سر مدار که اگه تلفن زنگ خورد برات یک بیت بفرسته. بعد رایدوتو روشن کنی. کسی هم نمیفهمه که رو خطی
حالا اینارو گفتم فکر بد نیکنیا :lol:
موفق باشی

sunboy
پنج شنبه 26 تیر 1382, 18:41 عصر
سان بوی جان

اون تلفنی که میگی توی خونه یا مثلا اداره ای هست که توی اون هستی؟ منظورم اینه که به کابل و سیم اون دسترسی داری یا نه ؟

اگر داری که 2 تا گیره سوسماری بخر و مساله حله .

اگر نه میدونی که این کار جرم داره؟

گوش کردن به تلفنهای خصوصی افراد با اجازه نامه رسمی دادستان باید باشه (اینجا که اینجوریه) اگر مدارک کافی هم به دادستان ارائه نشه باز هم اجازه برای این کار صادر نمیشه.

فکر نمیکنم ارزش این رو داشته باشه که به خاطر گوش کردن به تلفنهای دوستت و دوست دخترش بیفتی زندان درسته ؟

موافقم
ولی می خواستم بدونم ببینم این کار عملی هست یا نه :wink:

sunboy
پنج شنبه 26 تیر 1382, 18:43 عصر
علی حون ایران هم جرم داره
ولی کی میخواد حالا بگیرتت
ببین میتونی یک کار کنی
اگه خونه هست که یک سری کیت هست تو بازار که تلفن را میندازه رویه موج اف ام رادیو تا شعاع 15 20 متری هم میگیره. اگه بلد باشی حتی میتونی تقویتش هم بکنی.
تویه ایران تقریبا بیشتر جعبه سیمهای تلفون بیرون خونه هست. میتونی جعبه را باز کنی و این کیت را بزاری تویه مدار.
یک رادیوی باتری دار هم میخری و میزاری بفلت تو ماشین. و میشینی گوش میکنی.
به همین راحتی. فقط مسیله اینه که باید بیرون خونه باشی و همیشه هم باید رادیو روشن باشه که بینی تلفن حرف زده میشه یا نه. البته یک کار دیگه هم میتونی بکنی. میتونی یک چیزی شبیه pager بزاری سر مدار که اگه تلفن زنگ خورد برات یک بیت بفرسته. بعد رایدوتو روشن کنی. کسی هم نمیفهمه که رو خطی
حالا اینارو گفتم فکر بد نیکنیا :lol:
موفق باشی

بابا این کاره چند بار این کارو کردی ولی باز دمت گرم

ببینم اسم اون کیتا یادت نیست

mahmoodreza
پنج شنبه 26 تیر 1382, 19:22 عصر
سلام
اسم این کیتها رو نمیدونم
ولی میتونی تویه بیشتر مغازه های الکتریکی پیدا کنی.
یه مدلش هست که خیلی کوچیه و حتی تویه دو شاخه تلفون هم جا میشه. میتونی بازش کنی و ازش استفاده کنی. اگه الکترونیک هم بلد باشی خیلی تقویتش سخت نیست. حتی با سوال کردن هم میتونی بفهمی که چجوری تقویتش کنی. ولی جدا مواظب باش. این شوخیی نیست که با هر کسی بشه کرد. هواست جمع باشه. اگه جدا دوستت و مشکلی نداری بکن.. منظورم از مشکل دعوا کردن و اینها نیست. خودت میفهمی من چی میگم....
بگو کیتی که تلفون را میندازه رو رادیو
خودشون بهت میدن با یک کاعذ طرز استفاده قیمتش هم فکر نمیکنم بیشتر از 1000 تومان باشه

houshmand
پنج شنبه 26 تیر 1382, 21:41 عصر
مثلا اون داره با دوست دخترش حف می زنه و بدون این که بدونند بتونم حرفاشونو گوش کنم یعنی اقا برم روی خط تلفن انها بدون این که بفهممند

ای بابا پینوکیو آدم شد تو نشدی
دست وردار این کارا آخر عاقبت نداره

:!: از ما گفتن از تو نشنیدن

mahmoodreza
جمعه 27 تیر 1382, 01:19 صبح
سلام
Fh_prg
در مورد اینکه اگه بی سیم باشه میشه رویه موچج رادیو گرفت.
الفن های بیسیم پاناسونیک... جدیداش و نه اونهای که خیلی قدیمیه. برای هر بار ور داشتن گوشی یک کد به دستگاه میده که در صورتی که این کد را نداشته باشی نمیتونه اون مکالمه را با دستگاهی مثل رادیو گوش بدی. و بعد فرکانس تلفنهای بیسیم جدید یکم بالاست.. و با هر رادیویی اون هم در صورت ماهر بودن نمیشه گوش داد...
چاکر همه

Fh_prg
جمعه 27 تیر 1382, 10:53 صبح
آره حرف شما درسته ولی این روش رو اکثر تلفنای ارزون قیمت با کیفیت متوسط جواب میده

چون اکثر مردم لااقل اینجا تو شهر ما از تلفنای دست دو استفاده میکنن مثلا تلفنای سینوس آلمان اینجا دست دو اون که میشه گفت فرقی با نو نداره فقط بین 8000 تا 15000 تومن قیمت داره و این روش رو بیشترشون جواب میده

sunboy
شنبه 28 تیر 1382, 08:12 صبح
بچه ها واقعا ازت ممنونم میر م که امتحان کنم

فقط جناب Fh_prg اگه لطف کنی نقشرو بهم بدی خیلی ممنون می شم