PDA

View Full Version : سوال: آیا مدرک MCTُُS با آمدن ورژن جدید .Net جدید فاقد اعتباره ؟؟؟ُ

migrant
جمعه 08 شهریور 1387, 21:45 عصر
سلام
من می خواهم مدرک mcts مایکروسافت رو بگیرم ولی امروز در جایی خواندم که این مدرک با آمدن ورژن جدید ویژوال استودیو و .net از درجه اعتبار شغلی ساقطه .
آیا این حرف صحت داره ؟؟؟؟ اگه درسته چیکار باید کرد ؟؟؟
من این مدرک رو برای کشوری غیر از ایران می خواهم . برای اشتغال در استرالیا .
:ناراحت:

Zaparo
جمعه 08 شهریور 1387, 22:09 عصر
بعضی جاهایی که امتحان میگیرن اگه بفهمن ایرانی هستی اصلا" رات نمیدن بیای تو چه برسه ازت امتحان بگیرن و ...

تا اونجایی که من شنیدم ماکروسافت کارمند ایرانی تبار استخدام نمیکنه پس با ایرانی بودن رویای کار در ماکروسافت رو به فراموشی بسپر :)) خوب دیگه اخه
"انرژی حق مسلم ماست"

ولی همچین چیزی ندیدم ماکروسافت منابعش رو برای net 3.5. منتشر کرده (البته کامل نیست) و Cource هاش هم مشخص شده بعید میدونم که ساقط شده میشه منبعتون رو معرفی کنید

migrant
شنبه 09 شهریور 1387, 14:38 عصر
بعضی جاهایی که امتحان میگیرن اگه بفهمن ایرانی هستی اصلا" رات نمیدن بیای تو چه برسه ازت امتحان بگیرن و ...

تا اونجایی که من شنیدم ماکروسافت کارمند ایرانی تبار استخدام نمیکنه پس با ایرانی بودن رویای کار در ماکروسافت رو به فراموشی بسپر :)) خوب دیگه اخه
"انرژی حق مسلم ماست"

ولی همچین چیزی ندیدم ماکروسافت منابعش رو برای net 3.5. منتشر کرده (البته کامل نیست) و Cource هاش هم مشخص شده بعید میدونم که ساقط شده میشه منبعتون رو معرفی کنید

دوست عزیز ممنون از لطفتون .
در مورد چیزی که نی دونید حرف نزنید . شما همه جا رو با ایران مقایسه می کنید و فکر می کنید همه جا مثل خودمون هستند که اگه از یکی بدشون اومد یا با یکی دشمنی داشتند همه حقوق و امتیازات اون شخص رو بگیرند .
جهت اطلاعتون می گم که در کشوری مثل استرالیا تنها تخصص و قانونمندی هست که باعث استخدام یا کلا آسوده زیستن می شود نه نژاد و ملیت . . . .
ممنون از راهنماییتون ولی جواب دقیق و موثق به من ندادید . . .

Nima NT
شنبه 09 شهریور 1387, 19:51 عصر
بنده هم حرف جناب Zaparo رو تائید میکنم ولی نه برای استرالیا ، تو کشوری مثل آمریکا اگه اقامت دائم نداشته باشید همون مشکلاتی پیش میاد که گفته شد.
گرفتن مدرک واسه کار در آمریکا ( شب بخوابی ، صبح بشی بیل گیتس ) تقریبا" بیهوده هست.

anubis_ir
شنبه 09 شهریور 1387, 20:24 عصر
يك سري از مدارك قبلي بازنشسته خواهند شد (در تاريخ March 31, 2009).
مشاهده ليست آنها:
http://www.microsoft.com/learning/mcpexams/status/examstoretire.mspx

vb_bmw
شنبه 16 شهریور 1387, 10:14 صبح
آقا صحبت این حرفا نیست!

شما مدرک رو بگیر حتی MCSD.Net 2003 بعد هر وقت خواستی امتحان update رو میدی و مدرکت میشه ورژن جدید!

اصلا ربتی نداره ایرانی باشی یا نه!

باو نداری به یکی که این مدر ها را داره بگو از ایمیلش یه درخواست کار برای ماکروسافت بفرسته و حتمی توش بنویسه که ایرانیه.ببین چه جوابی بهش میدن!

اول سن رو ی پرسه و بعد نمره امتحان های ماکروسافت و شماره کارت Net.

شما بگیر تضمین کارش با من!

migrant
شنبه 16 شهریور 1387, 21:14 عصر
آقا صحبت این حرفا نیست!

شما مدرک رو بگیر حتی MCSD.Net 2003 بعد هر وقت خواستی امتحان update رو میدی و مدرکت میشه ورژن جدید!

اصلا ربتی نداره ایرانی باشی یا نه!

باو نداری به یکی که این مدر ها را داره بگو از ایمیلش یه درخواست کار برای ماکروسافت بفرسته و حتمی توش بنویسه که ایرانیه.ببین چه جوابی بهش میدن!

اول سن رو ی پرسه و بعد نمره امتحان های ماکروسافت و شماره کارت Net.

شما بگیر تضمین کارش با من!

ممنون آقا
من هم حدس می زدم که یه همچین امکانی وجود داشته باشه که مدرکت update بشه . . . .
توکل بر خدا میریم جلو ببینیم چی میشه .
ایشاالله هر کجا هستید موفق باشید . . .

mehrdadmehrvarz
چهارشنبه 03 مهر 1387, 22:14 عصر
دوست عزیز ممنون از لطفتون .
در مورد چیزی که نی دونید حرف نزنید . شما همه جا رو با ایران مقایسه می کنید و فکر می کنید همه جا مثل خودمون هستند که اگه از یکی بدشون اومد یا با یکی دشمنی داشتند همه حقوق و امتیازات اون شخص رو بگیرند .
جهت اطلاعتون می گم که در کشوری مثل استرالیا تنها تخصص و قانونمندی هست که باعث استخدام یا کلا آسوده زیستن می شود نه نژاد و ملیت . . . .
ممنون از راهنماییتون ولی جواب دقیق و موثق به من ندادید . . .

آقای عزیز لازم به ذکر که امریکا ایرانی ها رو بهتر راه میده اتفاقا مثلا مرد چهارم گوگل کیه کی بود که طراح کامپویتر های میزی ماکروسافت و اگه بخوام بگم تا صبح طول میکشه