PDA

View Full Version : ادغام چند فایل و باز کردن فایلهای ادغام شده در پوشه مورد نظر

nassim_20
شنبه 09 شهریور 1387, 16:17 عصر
من میدونم برنامه
Wrapper.exe
دقیقا همین کار رو انجام میده (در سایت سالا سافت)
ولی مشکل من اینه که این برنامه برای چند بار بخوبی کار کرد ولی الان دیگه اصلا فایل ساخته شده رو اجرا نمیکنه
و من پروژه ام رو بر اساس همین برنامه نوشتم و الان زمان تحویلشه و هیچی تو دستم نیست
کمکم کنید

hadisalahi2
شنبه 09 شهریور 1387, 16:56 عصر
من فکر میکنم نسخه ای که استفاده کردید، کرک نشده بود و الان دیگه کار نمیکنه.
البته ممکنه فایل شما هم خراب شده باشد، به علل مختلف مثل ویروس یا بد سکتورهای هارد دیسک

nassim_20
شنبه 09 شهریور 1387, 18:28 عصر
نه اصلا نسخه کرک نداره در ضمن روی سیستمهای دیگه هم جواب نمیده
اما فکر کنم مشکل از یه فایل که توی درایو c ساخته میشه البته من حذفش کردم برنامه اجرا شد و جواب داد و فعلا مشکل من حل شد ولی حالا سوالم اینه که اگر کار رو بدم دست مشتری ایا ممکنه فایلم اجرا نشه چون نمیدونم این فایل تحت چه شرایطی ساخته میشه اما می دونم مربوط به همین برنامه است

hadisalahi2
شنبه 09 شهریور 1387, 19:42 عصر
خوب اگه شما فایل رو پاک کردید و درست شده که البته من فکر نمیکنم به این علت باشه و شما هم مطمئن هستید که با پاک کردن اون فایل برنامه درست اجرا میشه ، خوب داخل برنامتون اون فایل رو با دستور حذفش کنید.
یه راهه دیگه هم اینه که برنامتون رو قبل از تحویل دادن به مشتری روی چند تا سیستم دیگه هم تست کنید، اگه روی اون سیستم ها هم درست کار کرد بعد میتونید برنامه رو تحویل مشتری بدید.
یا حق